هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

کتاب الکترونیکی PDF قدرت نامحدود از آنتونی رابینز

کتاب الکترونیکی PDF قدرت نامحدود از آنتونی رابینز

کتاب الکترونیکی PDF قدرت نامحدود از آنتونی رابینز :

توضیح مختصری از کتاب موفق قدرت نامحدود اثری دیگر از آنتونی رابینز که ارائه شده در مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.

آنتونی رابینز در سال ۱۹۸۶ کتاب قدرت نامحدود را منتشر نمود. آنتونی رابینز با نوشتن کتاب قدرت نامحدود قصد معرفی قدرت فوق العاده انسان دارد . همان قدرتی که تونی را به درجات بالایی از موفقیت در زندگی هدایت نمود.

در طول تاریخ، قدرتی که زندگی ها را کنترل می کرده، اشکال متفاوت و ضد و نقیضی داشته است. در زمان های قدیم قدرت مظهری از نیروی جسمانی بود. هر کس که قوی تر بود می توانست هم زندگی خود را اداره کند و هم بر اطرافیانش حاکم باشد.

امروزه اکثر ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم. در جامعه امروز افرادی که دارای اطلاعات هستند و مجهز به وسائل ارتباطی هستند همان پادشاهان گذشته اند که دارای قدرتی نامحدود و موفقیت می باشند.

برای دانلود کتاب های فارسی بیشتر کلیک کنید.


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان قدرت نامحدود از آنتونی رابینز :

حجم دانلود: ۴۳۲ صفحه – ۶.۸۱Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

 

۱دیدگاه
  • قالیشویی
    پاسخ
    ارسال شده در۸:۵۱ ق٫ظ, ۲۰/۰۳/۱۳۹۷

    ممنون از شما دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت