0
  • No products in the cart.
 

درباره هلدینگ توسعه دهندگان

توسعه دهندگان سیستم ابتکار | فناوری اطلاعات و ارتباطات | دانش گستر

TEDSA HOLDING : Upgrade Your Vision

هلدینگ تِدْسا (توسعه دهندگان): دیدگاه خود را ارتقاء بخشید …
m

توسعه دهندگان آموزش و کارآفرینی

موسسه آموزش آزاد فنی حرفه ای “توسعه دهندگان آموزش و کارآفرینی ایرانیان” در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه آموزش های مهارتی در کشور و ایجاد تعامل بین آموزشگاه ها و شیوه های نوین آموزشی تاسیس و با بیش از ۵۰۰ دوره آموزشی در حال گسترش می باشد.

m

توسعه دهندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات

موسسه غیر تجاری “توسعه دهندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات دانش گستر نشان” در سال ۱۳۹۴ با هدف تولید محصولات فرهنگی دیجیتال تشکیل گردید و با اخذ ۷ مجوز گوناگون تحت نظر مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر این هدف جامه عمل پوشاند.

m

توسعه دهندگان سیستم ابتکار

شرکت دانش بنیان فنی مهندسی ” توسعه دهندگان سیستم ابتکار” با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۲۷۹۹۲ در سال ۱۳۸۵با رویکرد بر سه اصل اساسی ابتکار و نوآوری، سیستم های مدیریتی و توسعه پایدار مبتنی بر آموزش پا به عرصه فعالیت نهاد. شعار سازمانی این شرکت “دیدگاه خود را ارتقاء بخشید” می باشد و همواره با این سو رهسپار است.

کارمندان بخش مشاوره و فروش 0
کارکنان بخش محتوا و پشتیبانی 0
کارکنان بخش تحقیق و توسعه 0
کارکنان بخش مدیریتی 0

تشکیلات سازمانی هلدینگ

این شرکت که متشکل از تحصیل کرده های مقاطع کارشناسی تا دکترا و اساتید دانشگاهی می باشد، راه را جهت نوآوری برپایه دانش گشوده و در طول سال های متمادی اقدام به معرفی محصولات و خدمات جدید نموده است. مهندسی معکوس، بومی سازی فناوری های نوین، ایده های خلاقانه در روش اجرا و مدرنیزه کردن روش های سنتی ، دستاوردهای این شرکت در محصولات مختلف خود می باشد. هم اکنون برندهای شناخته شده ای در انحصار این شرکت است که جهت دستیابی به این محصولات از تمام ظرفیت خود استفاده نموده و به مجوزها وافتخارهای زیادی در این مسیر نائل شدیم و تا کنون بیش از ۲۰،۰۰۰ فرد حقیقی و ۱۰۰۰شخصیت حقوقی دولتی و خصوصی از خدمات این شرکت با رضایت تمام بهره جسته اند.

.....

مدیر روابط عمومی و نیروی انسانی

qodef-team-image
مدیر انتشارات دیجیتال و توسعه
نیلوفر پورطلایی

مدیر انتشارات دیجیتال

qodef-team-image
مدیر بازرگانی
سیمین بارانی

مدیر بازرگانی و مدیر آموزشگاه فنی حرفه ای

qodef-team-image
مدیر عامل
نریمان پورطلایی

مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره هلدینگ

ما همه جا هستیم تا به شما بهتر خدمت رسانی کنیم

خدمات این شرکت در حال حاضر به کلیه فارسی زبان های سراسر دنیا از جمله فارسی زبان های کشور ایران، عراق، تاجیکستان ، امارات متحده عربی، گرجستان، آلمان، کانادا، بلژیک و استرالیا و سایر کشورها ارائه میگردد همچنین این شرکت در اکثر کلان شهر های ایران و چند کشور همسایه دارای نمایندگی رسمی جهت ارائه کالاهای دانش بنیان خود می باشد.