0
  • No products in the cart.

سمینار تخصصی تحصیل در دانشگاه گرجستان جمعه ۲۶ مرداد ماه – اصفهان خیابان شمس آبادی

هلدینگ توسعه دهندگان با همکاری شرکای تجاری خود در کشور گرجستان و به نمایندگی دانشگاه گرجستان در ایران، با توجه به علاقه مندی هم وطنان گرامی به تحصیل، تجارت، اقامت، راه اندازی کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری در گرجستان به صورت دوره ای سمیناری در تمام این زمینه ها در محل سالن همایش های هلدینگ توسعه دهندگان و اولین دوره آن را در نیمه اول مرداد ماه سال جاری برگزار می نماید.
لذا از علاقه مندان دعوت به عمل می آورد تا از این فرصت ویژه استفاده نمایید و در این سمینار شرکت فرمایید تا ضمن آشنایی با فرصت های اقتصادی و تحصیلی موجود در کشور اروپایی همسایه ایران با اقلیم آن نیز آشنا شوید.

کار و اقامت در گرجستان

توسعه کسب و کار با ثبت شرکت در گرجستان و اخذ اقامت کاری

کشور گرجستان از لحاظ سهولت انجام کار و شاخص آزادی اقتصاد رتبه دوم در بین ۱۹۰ کشور جهان را دارا می باشد و امروزه بسیاری از گردانندگان بنگاه های اقتصادی از کشور های مختلف اروپایی و آمریکایی در این کشور شروع به کار نموده اند. ما در این سمینار راهکار های موجود را در اختیار شما قرار می دهیم و به سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

سرمایه گذاری در گرجستان

در کشوری با شفافیت و امنیت اقتصادی بالا، همچون گرجستان سرمایه گذاری کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان و شناسایی آنها از مهمترین علایق سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در گرجستان است. ما در این سمینار شما را با شرایط مختلف و هدف های سرمایه گذاری زودبازده، دارای ریسک پایین و جدید در کشور گرجستان آشنا می کنیم.

تحصیل در گرجستان

در دانشگاه های اروپایی گرجستان در رشته های پر طرفدار پزشکی، فناوری اطلاعات و مدیریت تحصیل نمایید.

مدارک تحصیلی دانشگاه گرجستان اخیرا در وزارت علوم ایران مورد تایید قرار گرفته است (بجز مقطع دکتری و گروه پزشکی – که آن هم با امتحان جامع قابل ارزشیابی است). مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان مدرک مورد تایید تحصیل در دانشگاههای کشورهای تراز اول اروپا  می باشد.

کشوری که قرار است درباره آن صحبت کنیم : گرجستان

ثبت نام آغاز شد

این سمینار در دو گروه: ۱- ویژه متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور ۲- ویژه متقاضیان فعالیت اقتصادی و اقامت در گرجستان در دو مرحله تشکیل می گردد.شهریه مصوب ثبت نام در صورت تکمیل ضرفیت سمینار جهت تمدید افزایش خواهد یافت لذا در صورت تمایل هرچه سریعتر ثبت نام فرمایید.
ثبت نام ویژه تحصیل
ثبت نام ویژه کسب و کار

متقاضیان شرکت در هر دو رویداد از تخفیف ویژه ای برخوردار می گردند

اسپانسر های این سمینار

اگر حیطه فعالیت شما با موضوعات مطرح شده در این سمینار مطابقت دارد، در صورت تمایل به اسپانسری یا سخنرانی در این سمینار با مدیر بازرگانی هلدینگ توسعه دهندگان تماس برقرار نمایید.

در صورتیکه هرگونه سوالی دارید میتوانید با انواع روش های ارتباطی با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما موضوع شما را پیگیری خواهند نمود: