0
  • No products in the cart.
 

سوالات هوش تجاری ۳ بانک مشاغل

این اطلاعات چگونه جمع آوری شده و آیا اطلاعات واقعی هستند؟
اطلاعات تماس صاحبین مشاغل به صورت مستقیم و صنفی جمع آوری شده است  و این شرکت با تلاش بسیار و مکاتبات متعدد اقدام به جمع آوری این اطلاعات با هدف رونق کسب و کارها نمود بدین ترتیب واسطه ها حذف شده و سیستم فروش در کشور به صورت بنگاه – مشتری تقویت می گردد. بنابر این اطلاعات کاملا واقعی و به روز هستند مگر آنکه مشاغلی تعطیل و یا اطلاعات تماس آن ها در سال جدید تغییر یابد.
آیا این اطلاعات در اینترنت هم پیدا میشود؟
خیر٬ گرچه ممکن است برخی صنوف و برخی شرکت ها نیز بخشهایی از اطلاعات موجود در بسته نرم افزاری را در اینترنت یا کتاب های صنفی منتشر نمایند اما بانک جامع اطلاعات با این امکانات نرم افزاری پیشرفته به صورت یکجا وجود ندارد.
بانک مشاغل هوش تجاری چه اطلاعاتی از صاحبین مشاغل دارد؟
در این بانک نرم افزاری اطلاعات اصلی نظیر: نام کسب و کار – آدرس – تلفن محل کسب و کار وجود دارد و علاوه بر آن در بیش از ۷۰ درصد رکوردها اطلاعات تکمیلی نظیر آدرس وب سایت٬ شماره فاکس٬ شماره موبایل مرتبط ارائه شده است.
در بازار بانک های اطلاعاتی صنفی با رکوردهایی حدود ۱۰ تا ۱۰۰ هزار اطلاعات به این قیمت فروش میرود٬ اگر بانک شما بیش از ۲ میلیون رکورد دارد چرا نسبت به آنها ارزان است؟
ابتدا باید بدانید بانک اطلاعات هوش تجاری هیچگونه مشابهی در بازار ندارد و کاملا نوآورانه است و حتی بانک های محدودی که به فروش می روند یا به صورت کتاب و یا فایل متنی و اکسل می باشند که قابلیت های پیشرفته این نرم افزار را ندارند و دارای مجوز رسمی نمی باشند. این شرکت این اطلاعات را به صورت قانونی در اختیار مشتری قرار می دهد و با فروش ارزان محصول خود سعی دارد علاوه بر درآمد زایی در راستای اهداف کلان کشور نسبت به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نماید.
آیا این محصول به روز رسانی می شود؟
بله٬ تیم تحقیق و توسعه ۲ شرکت دانش بنیان مدام در حال برنامه ریزی و توسعه این نرم افزار از جهت امکانات نرم افزاری همچنین کیفیت و کمیت بانک اطلاعاتی آن هستند و به زودی شاهد بزرگترین نرم افزار بازاریابی در کشور خواهیم بود.
آیا نرم افزار امکان جستجو بر اساس صنف یا استان دارد؟
بله ٬ نرم افزار دارای موتور جستجوی پیشرفته و سریعی بوده که میتواند بر اساس پارامترهای نامبرده شده اطلاعات مورد نیاز شما را نمایش دهد.
آیا می توان از اطلاعات نرم افزار بر روی کاغذ چاپ نمود؟
بله ٬ میتوانید با ایجاد یک گروه نتایج جستجویی که تمایل دارید در آن افزوده و خروجی چاپ بگیرید البته مد نظر داشته باشید به پاس حفظ محیط زیست تا جای ممکن از چاپ روی کاغذ خودداری نمایید.
آیا می توان از اطلاعات خروجی اکسل گرفت؟
خیر٬ همانگونه که می دانید خروجی اکسل و انتشار سهوی یا عمدی اطلاعات موجود در هوش تجاری زحمت چندین ساله این شرکت را به مخاطره می اندازد به همین دلیل از ارائه خروجی اکسل از اطلاعات داخل نرم افزار معذوریم.
دمو نرم افزار را چطوری میشه دید ؟
تیم تحقیق و توسعه از عملکرد نرم افزار با تصویربرداری از صفحه نمایش گر فیلم ویدئویی تهیه نموده اند که در کانال هولدینگ تدسا و یا در صفحه مشاهده دمو می توانید با دیدن فیلم ویدئویی امکانات نرم افزار را مشاهده نمایید.
آیا استفاده از به روز رسانی نرم افزار رایگان است؟
بله٬ در خصوص به روز رسانی بانک اطلاعاتی نرم افزار که طبق برنامه ریزی های شرکت در سال جاری به بیش از ۴ میلیون رکورد اطلاعاتی می رسد برای استفاده خریداران به صورت رایگان در اختیار قرار خواهد گرفت و در خصوص افزایش امکانات نرم افزاری در به روز رسانی های بعدی از آنجا که قیمت پایه نرم افزار افزایش خواهد یافت خریداران نسخ قبل با تخفیف بیش از پنجاه درصد از این امکانات بهره خواهند جست.
روش به روز رسانی نرم افزار چگونه است؟
ما روش های مختلفی جهت به روز رسانی نرم افزار به نسخه های جدید مد نظر گرفته ایم که آفلاین و آنلاین هستند به این صورت که پس از انتشار نسخه جدید ٬ با اتصال به اینترنت می توانید پکیج بروزرسانی را دانلود و بر روی نرم افزار نصب نمایید و یا از فروشگاه های محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور نسخه جدید را با تخفیف در حد هزینه سی دی و پکیج دریافت و نصب نمایید.
میخواهم به شماره موبایل های داخل نرم افزار ارسال پیامک کنم چطور این کار را انجام دهم؟
در حال حاضر بستر نرم افزاری جهت انجام عمل فوق مهیا شده و در حال توسعه بستر اینترنتی عملیات خودکار بازاریابی برای این مجموعه هستیم – بی درنگ نرم افزار را خریداری نموده تا به ما در ارائه نسخه های پیشرفته این نرم افزار تا چند ماه آینده یاری رسانید و از منافع آن بهره مند گردید.
چطور میتوانم بفهمم آیا صنف شغلی یا استانی که من در جستجوی آنها هستم در نرم افزار موجود است یا خیر ؟
لیستی از استان ها و دسته بندی ها در قسمت محتوای نرم افزار قرار گرفته است که با مراجعه به آن می توانید  تعداد رکورد های موجود در هر دسته و همچنین در هر استان را مشاهده فرمایید البته توجه داشته باشید که این نرم افزار همیشه در حال به روز رسانی است و تمام اصناف در آن حضور دارند و تعداد  بنگاه ها در حال افزایش است.
چگونه می توانم شغل خودم را به این نرم افزار اضافه کنم ؟
صاحبین تمام کسب و کارهای کشور می توانند پس از خرید این نرم افزار با مراجعه به قسمت افزودن نام کسب و کار من٬ اطلاعات خود را جهت معرفی در نرم افزار به صورت رایگان تکمیل و ارسال نمایند.
چگونه این نرم افزار را خریداری نمایم ؟
علاقه مندان می توانند با کلیک بر روی : بانک اطلاعات مشاغل ، یا مراجعه به وب سایت ..... این بسته نرم افزاری ارزشمند را خریداری نمایند.
چگونه می توان از طریق نرم افزار پیامک ارسال نمود؟
برای استفاده از سیستم پیامکی می بایست از طریق آموزش درون نرم افزار عمل نمایید و مراحل آن به صورت  ۱- خرید شماره اختصاصی با هزینه اندک ۲- عقد قرارداد و امضا و ارسال تعهد نامه ۳- انجام تنظیمات نرم افزار ۴- خرید شارژ پیامک ۵- ارسال پیامک به لیست نرم افزار.
مجوز های نرم افزار و شرکت از کجاست؟
نرم افزار دارای مجوز نشر از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت شماره مجوز موجود در صفحه اصلی سایت می باشد و تحت اعتبار شرکت دانش بنیان توسعه دهندگان سیستم ابتکار در حال توزیع و فروش می باشد که برای مشاهده اعتبار و مجوز های شرکت می توانید به منو مربوطه مراجعه فرمایید.
من وب سایت فروش نرم افزار و مغازه فروش محصولات فرهنگی دارم٬ می توانم در فروش محصول با شما همکاری داشته باشم؟
بله٬ جهت فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی شرکت تماس حاصل نموده و سفارش محصول تعدادی دهید و تخفیف قابل توجهی نسبت به قیمت پشت جلد محصول دریافت نمایید و در پلان های مختلف سفارش دهید: ۱- بسته پنج تایی ۲- بسته پانزده تایی ۳- بسته سی تایی ۴- بسته پنجاه تایی ۵- بسته صدتایی.
من علاقه مند هستم با همکاری شما در فروش این نرم افزار کسب درآمد کنم – آیا امکانش وجود هست؟
بله – ما برای شما یک وب سایت مشابه سایت اصلی به صورت ساب دامین راه اندازی می نماییم و شما می توانید از طرق گوناگون به تبلیغ وب سایت خود بپردازید و بدون اینکه نیاز باشد برای خرید تعدادی محصول سرمایه گذاری نمایید می توانید به راحتی ۲۰ درصد از فروش آنلاین این محصول را به خود اختصاص دهید و مبالغ ماهیانه با شما تسویه حساب می گردد. البته توجه داشته باشید در صورتیکه درآمد شما بالا باشد می توانید درخواست تسویه خارج از موعد هم ارسال نمایید تا به صورت هفتگی تسویه حساب گردد. هزینه راه اندازی سایت اختصاصی فروش فقط یکبار و به میزان فقط ۵۰ هزار تومان از شما اخذ می گردد. بدین صورت فقط با پرداخت ۵۰ هزار تومان می توانید ماهیانه بیش از پنج میلیون تومان درآمد برای خود کسب نمایید. کلیه فرآیند ارسال و یا پشتیبانی نرم افزار ها توسط شرکت صورت می گیرید.
.