0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی Nurturing Edible mushrooms E-learning

آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی Nurturing Edible mushrooms E-learning

دوره آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی بامدک معتبرآغاز گردید.

Share:
توضیحات

توضیحات

دوره آموزشی پرورش قارچ های خوراکی به همراه مدرک معتبر آن را به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری می توانید اخذ نمایید. آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی به صورت بسته آموزشی به آدرس شما ارسال میگردد. آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی درباره : قارچ‌های خوراکی است. قارچ‌های خوراکی دارای ساختارهای تولید مثلی (کلاهک) گوشتی مانند و خوراکی هستند.آن‌ها ممکن است رو یا زیر زمین ظاهر شوند که انواع روی زمین، با دست چیده می‌شوند. قارچ‌های خوراکی شامل گونه‌های قارچی بسیاری می‌شوند که ممکن است به صورت وحشی در طبیعت چیده شده و یا پرورش داده شوند. امروزه پرورش قارچ خوراکی اهمیت بسزایی در کشور ما پیدا کرده است، با بالا رفتن هرروزه قیمت انواع محصولات پروتئینی خانواده گوشتی در کشور و کشف هرروزه مضرات این نوع از مواد باعث باز شدن فضا برای ورود محصولات پروتئینی سالم‌تر و با ارزش غذایی بالاتر، همانند قارچ به فرهنگ مصرف عموم گردیده است و جا افتادن هرروزه فرهنگ مصرف باعث ایجاد توجیه اقتصادی ایده آل در تولید قارچ شده است. در پرورش قارچ فروش محصول به نوعی تضمین شده است و نگرانی در این خصوص وجود ندارد به این دلیل که تولید قارچ در ایران نسبت به کشورهای دیگر در سطحی پایین تر از مصرف قرار دارد که همین امر پرورش قارچ را به شغلی درآمد زا تبدیل نموده است.پرورش قارچ خوراکی با وجود اینکه در داخل کشور از بازار بسیار خوبی برخوردار است از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه صادرات نیز برخوردار است .بنیاد آموزش مجازی ایرانیان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی دوره آموزشی پرورش قارچ های خوراکی را بصورت مجازی تالیف و در اختیار دانش پذیران قرارداده است می باشد. سرفصل های دوره آموزشی پرورش قارچ های خوراکی شامل موارد ذیل است :
اصول پرورش قارچ های خوراکی
پرورش قارچ های صدفی و دکمه ای
پرورش قارچ های شامپینیون
شما با ثبت نام از طریق وب سایت آموزش مجازی مدرک معتبر پرورش قارچ های خوراکی فارسی دریافت می نمایید. مدرک پرورش قارچ های خوراکی به صورت رایگان در بسته آموزشی شما است که بعد از ارزیابی غیر حضوری و پروژه محور برای شما صادر می گردد. همچنین شما می توانید مدرک بین المللی پرورش قارچ های خوراکی از آکادمی های مختلف و از کشور های مختلف از طریق این وب سایت در خواست نمایید. کلیه مدارک پرورش قارچ های خوراکی صادره از طریق این وب سایت معتبر و قابل استعلام می باشند.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

مدت دوره

ساعت 60

مخاطب دوره

بزرگسالان

مدرس دوره

گروه مدرسان

کتاب الکترونیکی فارسی

صفحه 297

ویدئو فارسی قابل پخش در رایانه

دقیقه 21

مدارک رایگان این دوره بعد از ارزیابی

مدرک فارسی و لاتین بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

مدارک قابل اخذ از آکادمی های بین المللی

WTG, OXFORD, PROFESSORSHIP WTG, OXFORD EDU, NOBEL, TECHNICIAN WTG, PROFESSIONAL NOBEL, CBV, HIGH LEVEL WTG

مدارک قابل اخذ از آکادمی های داخلی

ترجمه رسمی مدرک به زبان انگلیسی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجازی پرورش قارچ های خوراکی Nurturing Edible mushrooms E-learning”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *