0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA گرایش مدیریت عمومی MBA Business Management Public Management Tendency E-learning

آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA گرایش مدیریت عمومی MBA Business Management Public Management Tendency E-learning

شناسه محصول: 9768 دسته: برچسب: ,

464,375تومان

ورود

دورهی آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA گرایش مدیریت عمومی با امکان اخذ مدرک معتبر به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری دایر گردید

مدیریت در سطوح میانی و عالی سازمان مستلزم دید جامع و همه جانبه نگریست که تنها با کسب تخصص فنی در یک گرایش خاص مدیریتی حاصل نمی‌شود. مدیر عالی باید کل سازمان را در نظر داشته و فعالیت‌های بخش‌های پایین‌تر سازمان را درک کند تا بتواند کل سازمان را به پیش ببرد. چرخه سریع اطلاعات و رخدادهای پیرامون مدیران چنان با سرعت به وقوع می پیوندد که مجال مطالعه و پژوهش جهت تعیین استراتژی صحیح و با اطمینان را از مدیران سلب می نماید و در نتیجه تعیین راهکار مناسب برای مدیران دشوار خواهد شد.
بنیاد آموزش مجازی ایرانیان با درک این موضوع و به منظور پاسخگویی به آن ، با اتکاء به سابقه طولانی خود در طراحی و برگزاری دوره های MBA ، اقدام به طراحی دوره MBA گرایش‌ مدیریت عمومی نموده است.هدف از برگزاری این دوره‌ها نیز پرورش مدیران اثربخش برای مشاغل استراتژیک سازمان است تا با دید چندبعدی خود بتوانند در انواع و اقسام سازمان‌ها به خدمت شایسته در سطح عالی بپردازند.
در این گرایش با توجه به کمبود وقت مدیران و علاقه مندان به شرکت در دوره ، به موضوعات اساسی ، ضروری و متنوع مدیریتی پرداخته می‌شود و در زمانی کوتاه ، اطلاعات اصلی و مهم هر موضوع به شرکت کنندگان انتقال یافته و موجب ارتقاء دانش، بینش و مهارت های ایشان می گردد.
سر فصل و مهارتهای دوره آموزشی مدیریت کسب و کار MBA گرایش مدیریت عمومی
قانون تجارت
قانون كار و تامين اجتماعي
مديريت كسب و كار و طرح تجاري
مديريت بازرگاني
مديريت بازاريابي و فروش
مديريت بهره وري
هوش تجاري
سيستم هاي اطلاعات مديريت
اقتصاد براي مديران
مديريت استراتژيك
حسابداري براي مديران
رفتار سازماني
مديريت استراتژیک منابع انساني
تفكر سيستمي
مديريت و سازمان