0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی کنترل پروژه با نرم افزار پریم اورا software Primavera E-learning

آموزش مجازی کنترل پروژه با نرم افزار پریم اورا software Primavera E-learning

شناسه محصول: 14489 دسته: برچسب: , , ,

238,125تومان

ورود

دوره ی آموزش مجازی کنترل پروژه با نرم افزار Primavera با امکان اخذ مدرک معتبر به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری دایر گردید.

از نرم افزار Primavera برای زمان بندی و همین طور کنترل پروژه های مختلف استفاده می شود. در پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت های مختلف در آن به طور منظم انجام می شوند می توان از این نرم افزار برای زمان بندی و کنترل پروژه و براورد هزینه آن پروژه ها استفاده کرد.
اساس کار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها، منابع مورد استفاده در پروژه ها را نیز روی فعالیت ها اعمال می کنیم. سپس نرم افزار با توجه به رابطه بین فعالیت ها و منابع، فعالیت ها را طوری زمانبندی می کند که پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسد. همچنین اگر هزینه استفاده از منابع را نیز به نرم افزار بدهیم براورد کلی هزینه پروژه را نیز خواهیم داشت. قابل ذکر است که این نرم افزار مشخص می کند که تک تک فعالیت ها در چه زمانی باید شروع شوند و در چه زمانی خاتمه یابند. از این نرم افزار در رشته مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع استفاده زیادی می شود.
سر فصل و مهارتهای دوره آموزشی کنترل پروژه با نرم افزار Primavera
1. مروری بر مدیریت پروژه
2. آشنایی با محیط پریماورا و تنظیمات کاربر
3. تشکیل ساختار پروژه ای سازمان
4. تعریف تقویم
5. تعریف منابع و وظایف
6. تعریف بودجه ، هزینه و تشکیل ساختار شکست کار
7. فعالیت های پروژه
8. مدیریت خطوط مینا – بروزرسانی – زمانبندی و تسطیح
9. مدیریت ریسک مدیریت Issue و Ther Shold ها
10. مدیریت کتابخانه اسناد پیگیری پروژه بازتابها و مدیریت پروژه های دور
11. چاپ گزارش و تفاوت primavera با Mps