0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی مباحث اطمینان از صحت انجام کار Ensuring of ISO/IEC 17024 Work Accuracy E-learning ISO/IEC 17024

آموزش مجازی مباحث اطمینان از صحت انجام کار Ensuring of ISO/IEC 17024 Work Accuracy E-learning ISO/IEC 17024

همراه با مدارک معتبر آغاز گردید ISO/IEC دوره آموزش مجازی مباحث اطمینان از صحت انجام کار 17024

شناسه محصول: 11049 دسته: برچسب: ,
Share:
توضیحات

توضیحات

دوره ی آموزش مجازی مباحث اطمینان از صحت انجام کار ISO/IEC 17024 با امکان اخذ مدرک معتبر به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری دایر گردید.
با نیروی کاری که روز به روز افزایش می یابد و بین المللی می شود، گواهی های حرفه ای به طور فزاینده ای جزو الزامات استخدام می شوند. انسان ها ارزشمندترین دارائیهای یک کشور و عامل اصلی رشد اقتصادی و توسعه می باشند. همزمان، فراهم کردن مهارت های لازم برای رشد نیروهای کار در حال رشد به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. گواهی حرفه ای کارفرمایان را مطمئن می سازد که متقاضیان از دانش، مهارت و شایستگی لازم برای کار برخوردارند. استاندارد ISO/IEC 17024:2012، ارزیابی انطباق- الزامات کلی نهادهای تایید صلاحیت افراد، به معیاری برای برنامه های گواهی کیفیت تبدیل شده که درستی، اعتماد و پویایی متخصصان صاحب گواهی را اعتلا می بخشد.
چندی پیش ویرایش دوم استاندارد ISO 17024 برای تایید صلاحیت بر فرایند کاری و چگونگی ممیزی شرکت های CB توسط سازمان استاندارد جهانی به ثبت رسید، (شایان ذکر است این استاندارد برای اولین باردر سال ۲۰۰۳میلادی به ثبت رسید).این استاندارد می تواند به عنوان یک الگوی جهانی برای تضمین اعتبار، سازگار وهماهنگ بودن و همچنین قابل اعتماد بودن CB ها در امر ممیزی معرفی گردد.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

مدت دوره

ساعت30

مخاطب دوره

بزرگسالان

مدرس دوره

گروه مدرسان

کتاب الکترونیکی فارسی

صفحه50

مدارک رایگان این دوره بعد از ارزیابی

مدرک فارسی و لاتین بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

مدارک قابل اخذ از آکادمی های بین المللی

NOBEL C.U, OXFORD EDU, WTG, CBV

مدارک قابل اخذ از آکادمی های داخلی

ترجمه رسمی مدرک به زبان انگلیسی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجازی مباحث اطمینان از صحت انجام کار Ensuring of ISO/IEC 17024 Work Accuracy E-learning ISO/IEC 17024”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *