0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی مباحث دریافت نشان کشاورزی Topics of Getting agriculture brand E-learning GAP

آموزش مجازی مباحث دریافت نشان کشاورزی Topics of Getting agriculture brand E-learning GAP

450,000تومان

همراه با مدارک معتبر آغاز گردید GAP دوره آموزش مجازی مباحث دریافت نشان کشاورزی

شناسه محصول: 11064 دسته: برچسب: ,
Share:
توضیحات

توضیحات

دوره ی آموزش مجازی مباحث دریافت نشان کشاورزی GAPبا امکان اخذ مدرک معتبر به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری دایر گردید.
گواهی محصولات کشاورزی GAP نشان می دهد که در فرایند تولید محصول، شاخص های زیست محیطی، کیفیت،‌ فرایند صحیح تولید، ساختار و شرایط خوب کاری برای تولید کنندگان در مراحل تولید تا مصرف رعایت شده است. اعتماد بخشی و تضمین سلامت محصولات و فرآورده‌های غذایی مورد مصرف جامعه در هر کشور مهمترین شاخص ارتقای بهداشت اجتماعی است. با توجه به جمعیت رو به افزون دنیا در هزاره سوم، پایداری در شاخص های امنیت و سلامت غذا و تعیین استراتژی برای دستیابی به این هدف، مهمترین چالش دولت هابه شمار می رود. دراکثر کشورها تولید، عرضه و واردات مواد غذایی تحت کنترل نظام گواهی که مجموعه ای از دستور العمل ها، استانداردها، مقررات، سازمان و فرایند حقوقی، اجرایی و کنترلی است، صورت می گیرد. برای ایجاد اعتماد در مصرف کنندگان درخصوص کیفیت و سلامت محصولات و فراورده های کشاورزی، سیستم و مقررات متنوعی با عنوان کلی نظام گواهی محصولات کشاورزی حاکم است. استقرار نظام گواهی، معمولا در قالب استانداردهای بین المللی، منطقه ای یا قوانین ملی جهت کنترل کیفیت با هدف تضمین سلامت محصولات برای مصرف کنندگان اعمال می شود.
سر فصل و مهارتهای دوره آموزشی مباحث دریافت نشان کشاورزی GAP:
1. اطمينان خاطر به تولید کننده از نظر انطباق كليه مراحل تولید محصول (کاشت، داشت و برداشت) در مقايسه با مقررات تعيين شده (بسته به نظر تولیدکننده، در انتخاب استاندارد GAP، IPM ، Organic ، Natural و …) می باشد.
2. دریافت کنندگان گواهينامه های بين المللي و ملی از مزایای حضور در بازارهاي جهاني، صادرات كالا، افزايش فروش و رضايت هر چه بيشتر مصرف کننده برخوردار می شوند.
3. اطمينان خاطر به مشتريان داخل و خارج كشور مبني بر اطمينان از سلامتي و بهداشت محصولات کشاورزی از طريق درج آرم و لوگوي مراجع صدور گواهي بر روي محصولات
4. بازاريابي و تبليغات وسيع منطقه اي و بين المللي با استفاده از لوگوي گواهی محصول.
5. اختصاص كد خاص و درج نام تولید کننده در ليست تولیدکنندگان دارنده گواهي محصول و امكان حضور مؤثر در بازارهاي بين المللي و صادرات كالا.

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

مدت دوره

ساعت30

مخاطب دوره

بزرگسالان

مدرس دوره

گروه مدرسان

کتاب الکترونیکی فارسی

صفحه49

مدارک رایگان این دوره بعد از ارزیابی

مدرک فارسی و لاتین بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

مدارک قابل اخذ از آکادمی های بین المللی

NOBEL C.U, OXFORD EDU, WTG, CBV

مدارک قابل اخذ از آکادمی های داخلی

ترجمه رسمی مدرک به زبان انگلیسی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجازی مباحث دریافت نشان کشاورزی Topics of Getting agriculture brand E-learning GAP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *