0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

مدرک معمار و طراح سرشناس نوبل

(1 بررسی مشتری)

1,455,000تومان

Share:
توضیحات

توضیحات

کمپانی NOBEL Cert Universal در سال ۲۰۱۶ در کشور گرجستان فعالیت خود را در زمینه آموزش مجازی و ارائه خدمات آموزشی آغاز نموده و در کشور آلمان در زمینه استقرار سیستم های مدیریت کیفیت در صنعت حمل و نقل دارای نمایندگی می باشد و با افتخار تحت مدیریت و نظارت مستقیم هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان سیستم ابتکار TEDSA Holding و ریاست این مجموعه می باشد و با توجه به کادر مجرب و اساتید دانشگاهی و اعتبار جهانی فعالیت های آموزشی، آزمون های آنلاین،ممیزی های مستمر در این هلدینگ توانسته است جایگاه خوب و ارزش برند بین المللی به دست آورد.

این گواهینامه به عنوان یک کارت شناسایی ویژه هنرمندان عرصه معماری، شهرسازی و عمران با بررسی رزومه تخصصی، بررسی سوابق کاری ایشان و دستاورهایشان به متقاضی قابل اعطاء می باشد.

** در صورتیکه رزومه شما کفایت ننماید می بایست در دوره هایی که آموزشگاه های معتبر علمی در کشور تحت بستر بنیاد آموزش مجازی ایرانیان برگزار می نمایند شرکت نموده و پس از موفقیت در ارزیابی و آزمون درخواست خود را ثبت نمایید.

گواهی های صادره از این برند از وب سایت اصلی آن به نشانی www.nobelcert.org قابل استعلام و بسیار معتبر می باشد.

این کمپانی با نام کامل NOBEL CERT UNIVERSAL .LTD ثبت شده میباشد و ارتباطی با جایزه آلفرد نوبل به نام برنامه صلح ندارد. و همچنین (این تاییدیه ها مدرک تحصیلی امثالهم نمی باشند).

 

 

 

 

 

نظرات (1)

1 دیدگاه برای مدرک معمار و طراح سرشناس نوبل

  1. تولید محتوا

    این مدرک بسیار معتبره و همه جا قبولش دارند واقعا ممنون از زحماتتون
    [email protected]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *