0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

مدرک بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

499,000تومان

Share:
توضیحات

توضیحات

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان به عنوان یک رسانه برخط ارائه کننده محتوای آموزشی و سامانه های دانش بنیان آموزش های برخط و آزمون و ارزیابی کار خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نمود و تا کنون موفقیت های زیادی را در کارنامه خود دارد از جمله ارزیابی شده به عنوان محصول دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین برنده تندیس برتری تعاملات الکترونیکی از اولین جشنواره کسب و کار های الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور. این سامانه تا کنون موفق به ارائه ۱۳۹۷ دوره محتوای آموزشی الکترونیکی تحت بستر خود شده است و علاقه مندان پس از شرکت در ارزیابی گواهی نامه پایان دوره به صورت رایگان دریافت می نمایند. اشخاصی که در این دوره ها به صورت جداگانه شرکت نموده اند و یا از تخصص و رزومه کافی بهره مند باشند میتوانند از طریق این صفحه هزینه ارزیابی الکترونیکی و غیر حضوری را پرداخته و گواهینامه رایگان آموزشی خود را اخذ نمایند.

لازم به ذکر است کلیه گواهینامه های آموزشی صادر شده زیر نظر هلدینگ توسعه دهندگان به لحاظ دارا بودن مجوزهای آموزشی و دولتی گوناگون قابلیت ترجمه رسمی و ممهور نمودن به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارا می باشند.

توجه : این گواهی (دوره آموزشی کوتاه مدت) پس از گذراندن دوره آموزشی در رشته های: مالی بازرگانی | مدیریت صنایع | فناوری اطلاعات | خدمات آموزشی | بهداشت و سلامت | گردشگری و موفقیت در آزمون و ارزیابی قابل صدور می باشد .

 

جهت سایر دوره های آموزشی مورد نظر در رشته های قید نشده در سطر فوق می توانید گواهینامه استفاده از خدمات آموزشی را درخواست نمایید.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدرک بنیاد آموزش مجازی ایرانیان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *