0
  • No products in the cart.
 

فروشگاه محصولات و خدمات

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > آموزش مجازی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی Topics of ISO/TS 16949 automotive industry Technical Standard E-learning ISO/TS 16949

آموزش مجازی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی Topics of ISO/TS 16949 automotive industry Technical Standard E-learning ISO/TS 16949

همراه با مدارک معتبر آغاز گردید ISO/TS دوره آموزش مجازی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی 16949

شناسه محصول: 11019 دسته: برچسب: , ,
Share:
توضیحات

توضیحات

دوره ی آموزش مجازی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی ISO/TS 16949 با امکان اخذ مدرک معتبر به صورت ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری دایر گردید.
مشخصات فنی ISO / TS 16949 توسط گروه کاری بین‌المللی خودرو IATF و اتحادیه تولیدکنندگان خودرو در ژاپن (JAMP) با پشتیبانی کمیته فنی مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت ISO / TS 176 تهیه شده‌است.
هر مشخصات فنی (ISO/TS) بیانگر توافق نظر مابین اعضای یکی از کمیتههای فنی سازمان بینالمللی استاندارد(ISO) بوده ودرصورت تصویب توسط ازاعضارأیدهنده کمیته برای انتشارپذیرفته می‌شود.
هدف این استاندارد، ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت می‌باشد که بهبود مداوم را با تأکید بر پیشگیری از ایجاد عیوب و کاهش تغییرات و ضایعات در چرخه تأمین میسر سازد.
این استاندارد همراه با خواسته‌ها و الزامات خاص مشتریان، الزامات پایه‌ای سیستم مدیریت کیفیت را برای آن‌هایی که این مدارک را به کار میبرند، تعیین میکند.
این استاندارد قصد دارد از ممیزی‌های چند باره برای گواهی کردن جلوگیری کرده و رویکرد واحدی را در مورد سیستم مدیریت کیفیت برای سازمآن‌های تولیدی صنعت خودرو و قطعات یدکی و خدمات مرتبط فراهم آورد.
کلیه الزامات این استاندارد عمومی بوده و قصد بر آن است که برای تمامی سازمآن‌ها بدون توجه به نوع، اندازه و محصولی که ارائه می کنند قابل به کارگیری باشد.
سر فصل و مهارتهای دوره آموزشی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی ISO/TS 16949:
1-ایجاد یک زبان مشترک جهانی برای سیستم کیفیت
2-کاهش ارزیابی های سوم شخص متعدد ایجاد رقابت
3-راحتی بهبود سیستم کیفیت
4-منبع یابی در سطح جهانی

توضیحات تکمیلی

توضیحات تکمیلی

مدت دوره

ساعت30

مخاطب دوره

بزرگسالان

مدرس دوره

گروه مدرسان

کتاب الکترونیکی فارسی

صفحه144

مدارک رایگان این دوره بعد از ارزیابی

مدرک فارسی و لاتین بنیاد آموزش مجازی ایرانیان

مدارک قابل اخذ از آکادمی های بین المللی

NOBEL C.U, OXFORD EDU, WTG, CBV

مدارک قابل اخذ از آکادمی های داخلی

ترجمه رسمی مدرک به زبان انگلیسی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجازی مباحث استاندارد فنی صنایع خوردوسازی Topics of ISO/TS 16949 automotive industry Technical Standard E-learning ISO/TS 16949”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *