0
  • No products in the cart.
 

آموزش ۳ روش کسب درآمد میلیاردی از اینترنت و اینستاگرام

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > انگیزشی و موفقیت  > آموزش ۳ روش کسب درآمد میلیاردی از اینترنت و اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش ۳ روش کسب درآمد میلیاردی از اینترنت و اینستاگرام

آموزش کسب درآمد میلیاردی از اینترنت و اینستاگرام

با یادگیری این نوشتار که توسط تیم تدسا فراهم گردیده، هزاران نفر میتوانند به کسب و کارهای وابسته به فیس‌بوک، اینستاگرام و اسنپ‌چت، دست پیدا کنند. قابل توجیه است که چرا این پلت‌فرم‌ها تا این حد برای تازه‌واردین جذابیت دارد. مسلما درک این قدرت مطلق و دسترسی به یک پلت‌فرم مانند اینستاگرام و سایر پلت‌فرم‌ها می‌تواند از طریق یک رویکرد بسیار هدفمند در برابر میلیون‌ها دنبال‌کننده، سبب افزایش شدید فروش هر کسب‌وکاری خواهد شد.


توجه به این نکته برای ایرانیان عزیز مهم است که بسیاری از امکانات اینستاگرام برای هموطنان عزیز در دسترس نیست از این رو شما می توانید برای قدم های اول کسب درآمد میلیاردی خود از شبکه اجتماعی ایرانی شِماتیک به آدرس https://shema.ir استفاده نمایید. برای ورود بر روی تصویر زیر کلیک نمایی:

شبکه اجتماعی ایرانی


می‌دانیم که ساختن یک حساب کاربری در اینستاگرام و به‌دست آوردن میلیون‌ها دنبال‌کننده، کار ساده‌ای نیست و مانند دیگر پلت‌فرم‌های رسانه‌های گروهی، نیازمند تلاش، شور و شوق و مهارت زیاد در بازاریابی است. این یک مسئولیت پر پیچ‌وتاب، دشوار و بسیار پیچیده است که در طول راه با چالش‌ها و مشکلات زیادی همراه است.

با این حال، به نظر نمی‌رسد که این سختی‌ها باعث دلسردی کسانی شود که جذبِ احتمال وجود ترافیک ذاتی رایگان و تقریبا نامحدود اینستاگرام شده‌اند، ترافیکی که می‌تواند ناشی از داشتن میلیون‌ها دنبال‌کننده باشد.

اینستاگرام نیز مانند رتبه‌بندی که در بالای صفحات نتایج موتور جست‌وجوی گوگل وجود دارد، جایی که میلیون‌ها چشم جذب شما می‌شوند، یک ظرف طلای مجازی ارائه می‌دهد. اینستاگرام را می‌توان فقط به عنوان یک آرامان‌شهر توصیف کرد که در فضایی از چیزهای به هم پیوسته وجود دارد و یک مسیر تقریبا مستقیم رو به موفقیت را در هر حوزه‌ای فراهم می‌کند.

برخی از برترین‌ها، بدون این‌که حتی یک دلار از جیب خود خرج کنند، کسب‌وکارهای چند میلیون دلاری راه انداخته‌اند. آنها به سادگی و با داشتن میلیون‌ها دنبال‌کننده، مخاطبانی ذاتی از قبل داشته‌اند. البته این امر، زیبایی ساختن یک کانال اطلاع‌رسانی است. اگر کسب‌وکاری راه بیندازید که هماهنگ با آن کانال باشد، فرصت‌ها نامحدود هستند.

مطلب مرتبط : روش های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی


tروش فایل های آموزشی

طرح استاد باما، یکی از راه های کسب درآمد میلیاردی آسان از اینترنت است:
استاد باما پلتفرمی برای کلیه اشخاص جامعه است که به راحتی با هر نوع فعالیت و گذاشتن آن در معرض فروش میتوانید کسب درآمد کنید، در خانه فایل آموزشی درست کنید و اینترنتی بفروشید – برای ورود به این سایت بر روی تصویر بالا کلیک نمایید.

 


 

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

هر کسی می‌تواند یک کسب‌وکار در اینستاگرام راه بیندازد. اما بدون هواداری قابل توجه، آدم‌های زیادی آن کسب‌وکار را نخواهند شناخت. آن‌چه ما می‌خواستیم بررسی کنیم این بود که چه‌طور می‌توان تعداد دنبال‌کنندگان را افزایش داد. منظور بالای یک میلیون نفر دنبال‌کننده است، تعدادی که آگهی‌دهندگان را جذب کند.

 

۱. فروش مستقیم محصولات

به احتمال زیاد خیلی از تولید کنندگان لوازم شخصی، مد یا لوازم تزئینی را می‌توانید در اینستاگرام پیدا کنید که تصاویر اجناس خود را منتشر می‌‌کنند، به فروش می‌رسانند و از اینستاگرام به عنوان یک رسانه رایگان برای تبلیغ محصولات خودشان استفاده می‌کنند. این روش زودبازده‌ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

۲. تبلیغات

تبلیغات

در این روش افراد با ترفندهایی به تعداد قابل توجهی دنبال‌کننده یا همان فالور دست پیدا می‌کنند و تبدیل به یک رسانه پر بازدید می‌شوند، سپس با قرار دادن تصاویر تبلیغاتی در بین محتوای منتشر شده، به درآمد خوبی می‌رسند. این روش ساده‌ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

 

۳. برندسازی

برندسازی

این روش مخصوص صاحبان کسب‌وکارهاست که از پتانسیل اینستاگرام برای توسعه برند و بازاریابی خود استفاده می‌کنند. برندها در این روش به صورت دائم روی محصول یا خدمات خاصی تأکید نمی‌کنند و به جای فروش مستقیم محصول، سعی در هدایت کردن مشتری به محل اصلی عرضه محصول خود که وب‌سایت یا فروشگاه است دارند. این روش اصولی‌ترین و بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website