0
  • No products in the cart.
 

آیا ناراحت هستید؟ این 3 کار را انجام دهید تا بهتر شوید!

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > انگیزشی و موفقیت  > آیا ناراحت هستید؟ این 3 کار را انجام دهید تا بهتر شوید!
ناراحتی از شکست

آیا ناراحت هستید؟ این 3 کار را انجام دهید تا بهتر شوید!

کمی اغراق کردیم، اگر بگوییم کارآفرینی راه فوق العاده سخت و پر پیچ و خمی است؛ اما گاهی اوقات واقعا کارآفرین بودن میتواند غیر ممکن به نظر برسداگر از هرکس کمک خواستید “نه” شنیده اید، مردم حسابی بر روی ایده های شما باز نمیکنند و 90 درصد از کسب و کارهایی که شروع کردید شکست خورد… امیدتان رو از دست ندید. راه های زیادی هست تا امیدتان را دوباره بدست بیارید و انگیزه کافی برای ادامه مسیر داشته باشید. در ادامه برای آشنایی با این کار با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

هر وقت ناراحت بودید، نا امید شدید و از ادامه مسیر خواستید منصرف بشید، فقط کارهای زیر را انجام بدهید و منتظر معجزه بمانید.

ناراحتی از شکست

1. حامی یک گروه باشید

شاید عجیب باشد. اما اگر در مقام یک فرد اجرایی ظاهر شدید و موفق نشدید اینبار در مقام یک مشاور و حامی ظاهر شوید و قضیه را از منظر دیگر بررسی کنید. شما اگر حامی کسب و کارهای دیگر باشید و یا اصلا یک تیم ورزشی, در وحله اول یک روحیه رهبری بدست خواهید آورد (ناخواسته؛ که خیلی خوب هم هست) سپس اینکه با انواع مشکلاتی که در هر کسب و کاری, گروهی , محصول وجود دارد را از نظر شخص سوم مي بینید و این یک دید فوق العاده قوی به شما میدهد تا بر روی کسب و کار و زندگی خود تجدید نظر کنید.

 

2. یکی از سرگرمی هایی که در آن عملکردتان افتضاح است را انتخاب کنید

درسته, اشتباه نخوندید. مردم کارآفرینی و تولید محصول را برابر با کمال میبینند ! به طور وحشتناکی این طرز فکر اشتباه است. هرکاری انجام بدید محصول و کار شما 100% عالی نخواهد بود.

 

شما اگر یک سرگرمی از سری سرگرمی هایی که در آن عملکردتان افتضاح است را انتخاب کنید؛ یاد خواهید گرفت که باید “کم کم بهتر شد” و با این طرزفکر خو خواهید گرفت و در شرایط ناراحت , راحت میتوانید ادامه مسیر دهید.

 

به علاوه, کی گفته نمیتونید شاد باشید و به خودتون بخندید؟ شما که کامل نیستید, اما درحال تکمیل خودتون هستید پس راحت باشید, زندگی را زیاد جدی نگیرید.

ناراحتی از شکست

3. یک دیوار مثبت گرایانه ایجاد کنید

اگر با افراد کارآفرین و موفق سروکار داشته باشید, حتما دیوار جادویی شان را دیده اید. این افراد که به شدت خواهان موفقیت هستند, دیواری در اتاق یا محل کارشان دارند (یا یک تابلو) که بر روی آن پر است از جملات و عکس های انگیزشی و الهام بخش.

 

اگر شما هم میخواهید یک تابلو و یا دیوار انگیزشی داشته باشید, لازم نیست صدها هزار خرج کنید و نقاش بیارید و … فقط کافیه با دست خط خودتان جملات الهام بخشی بنوسید, عکس هایی از چیزهایی که میخواهید بدست آورید را بچسبانید و به خودتان یادآوری کنید همان فردی هستید که قرار است آنها را بدست بیاورد.

 

هروقت در حال جنگیدن با بدترین روزهای زندگیتان بودید, یک نفس عمیق بکشید و به خودتان یادآوری کنید که اوضاع و شرایط فعلی تان ,نتیجه کسی که هستید نیست؛ و این راه هم به خاطر بسپارید شما تصمیم گرفتید یک شیوه و سبک زندگی فوق العاده هیجان انگیزی را انتخاب کنید که پر است از فرصت های موفقیت در حالی که دیگران به شغل های به ظاهر امن و راحت خودشان تکیه کرده اند.

 

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website