0
  • No products in the cart.
OptinMonster

بیشتر۷۰٪ بازدیدکنندگان از وبسایت ها، بعد از ترک کردن سایت هرگز به آن بر نمی گردند؟  بیشتر وب سایت ها نیز برای میانگین هر ۲۰۰ بازدید کننده کمتر از ۱ ایمیل را ثبت می کنند. و به این صورت مقدار زیادی پول ، وقت و تلاش سازندگان وب سایتها از بین می رود بدون اینکه توانسته باشند، بازدیدکنندگان از سایتشان را به کاربر سایت تبدیل کنند. در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

یکی از دلایل این مساله عدم استفاده حرفه ای از ابزارهای جذب بازدیدگنندگان است. من در اینجا به معرفی افزونه ای می پردازم که می تواند بصورت فوق العاده ای در جذب بازدید کنندگان از سایت ها موثر باشد. این افزونه دارای یک فناوری قدرتمند برای جذب منیجرها و به حداکثر رساندن تبدیل در وب سایت ها است.

خصوصیات افزونه OptinMonster

این افزونه از سال ۲۰۱۳ راه اندازی شده، و سبب رشد و ترقی هزاران وب سایت، از کسب و کارهای کوچک مستقل به شرکت های بزرگ شده است. مشتریان این افزونه شاهد افزایش چشمگیر در رشد مشترکان و فروش کلی خود هستند.

حدود ۷۰۰،۰۰۰+ سایت از افزونه OptinMonster استفاده می کنند تا ترافیک را به سایت خود هدایت و  تبدیل به کاربران و مشتریان کالاهای خود کنند.

OptinMonster محبوب ترین نرم افزار بهینه سازی نرخ تبدیل(نرم افزار مشتری راغب) در بازار است. این افزونه برای شما این امکان را فراهم می کند که بازدید کنندگان وب سایتتان را به مشترکین ایمیل و مشتریان کالاهایتان تبدیل کنید. این افزونه وردپرس به شما کمک می کند تا در زمانی کم مشترکین ایمیل بیشتری دریافت کنید.

افزونه OptinMonster دارای فرم های انتخابی از پیش ساخته شده است که شما به راحتی می توانید با ساختن و کشیدن و رها کردن، آن را سفارشی کنید. نمایش قدرتمند آن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که کمپین ‌ها را برای هر کاربر شخصی سازی کنید، بنابراین می‌توانید پیغام درست را در زمان مناسب به کاربر مورد نظرتان نشان دهید .

این نرم افزار یک راه حل عالی برای وبلاگ نویسان، وب سایت های کسب و کار و وب سایت های تجارت الکترونیک است. در واقع اگر شما می خواهید از ترافیک وب سایت خود پول بیشتری به دست آورید به افزونه OptinMonster نیاز دارید. این افزونه به شما کمک می کند سبد خرید رها شده را بازیابی کنید، بازدیدکنندگان وب سایت و لیست ایمیل خود را افزایش دهید.

OptinMonster

افزونه OptinMonster چگونه کار می کند؟

افزونه OptinMonster طی سه مرحله ساده ترافیکی که در حال حاضر دارید را به سمت تولید منافع بیشتر، تبدیل و فروش می برد.

مرحله ۱: یک پیشنهاد دیدنی خیره کننده ایجاد کنید

یک قالب از پیش ساخته شده برای حداکثر تبدیل طراحی شده را انتخاب کنید یا از ابتدا با یک بوم خالی شروع کنید. تمام جزئیات را سفارشی کنید. با استفاده آسان از سازنده این افزونه بصورت drag-and-drop و بدون نیاز به هیچ کدی، تمام جزییات را سفارشی سازی کنید.

مرحله ۲: پیشنهادات خود را با اتوماسیون رفتاری، هدف گزاری و خصوصی سازی کنید

موتور قدرتمند و هدفمند افزونه OptinMonster به شما امکان می دهد که پیشنهاد کامل خود را به افراد مناسب در زمان دقیق نشان دهید و با سرعت هر چه بیشتر تبدیل ها را در وب سایت تان انجام دهید.

مرحله ۳: تست و تنظیم در زمان واقعی

برای بهبود هدایت استراتژی تولید تمام آمارهای لازم را دریافت کنید، سپس به سادگی تمام ایده های خود را برای تداوم تبدیلات، امتحان کنید.  برای آشنایی بیشتر با خصوصیات این افزونه  و دانلود آن می توانید به سایت افزونه OptinMonster مراجعه کنید.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website