هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

کارشناسان بزرگ ترین غار زیرزمینی را در مکزیک کشف کردند که پر است از گنجینه های باستانی سرخپوستان مایایی

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > تورهای مسافرتی و جاذبه ها  > کارشناسان بزرگ ترین غار زیرزمینی را در مکزیک کشف کردند که پر است از گنجینه های باستانی سرخپوستان مایایی
کشف بزرگ ترین غار آبی زیرزمینی در مکزیک

کارشناسان بزرگ ترین غار زیرزمینی را در مکزیک کشف کردند که پر است از گنجینه های باستانی سرخپوستان مایایی

غواصان مکزیک، بزرگ ترین غار آبی زیرزمینی شناخته شده در جهان را کشف کردند. در این اکتشاف موارد بیشتری درباره قبایل باستانی پیش اسپانیایی موجود در ناحیه شبه جزیره یوکاتان کشف شدند. این غار از دو غار زیرآبی فرعی متصل به هم تشکیل شده است. طبق گفته تیم کاشفان این غار، وسعت غار در حدود ۲۱۶ مایل است. قبل از کشف اتصال بین این دو غار، بزرگ ترین غار آبی جهان غار Ox Bel Ha با وسعت ۱۶۸ مایل بود. غارهای زیرزمینی اغلب به چاه های زیرزمینی طبیعی متصل هستند که به نام چاه های عمیق زیرآبی شناخته می شوند. این غار، دارای سیستمی است از شبکه عظیمی از این چاه های ژرف زیرآبی که پر از آب هستند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website