هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

کتاب الکترونیکی PDF تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > سایر موضوعات  > کتاب الکترونیکی PDF تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند

کتاب الکترونیکی PDF تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند

 کتاب الکترونیکی PDF تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند

ارائه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان) ضبط و میکس در واحد انتشارات دیجیتال شرکت با همکاری کامپیوتر پانته آ فروش این کتاب صوتی یا کپی برداری و بازنشر از این اثر پیگرد قانونی دارد فقط جهت یادگیری و استفاده شخصی استفاده نمایید.

کتاب تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند در قالب کتاب الکترونیکی PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

این‌ کتاب‌ از برخی جهات‌ با سایر کتاب‌های رژیم‌ غذایی متفاوت‌ است‌.

 

عمده‌ترین‌ تفاوت‌ آن‌ در این‌ است‌ که‌ نویسندگان‌ کتاب‌ با طبیعی ترین‌ و در عین‌ حال‌ علمی ترین‌ روش‌، راه‌ کاهش‌ وزن‌ و کسب‌ سلامت‌ را به‌ خواننده‌ ارائه‌ می کنند. روش‌هایی که‌ در این‌ کتاب‌ ذکر شده‌ در عین‌ سادگی بسیار موثر است‌. ویژگی مهم‌ دیگر کتاب‌ آن‌ است‌ که‌ شما را از هیچ‌ نوع‌ غذایی محروم‌ نمی کند، بلکه‌ لذت‌ خوردن‌ را به‌ همه‌ ارزانی می دارد، فقط‌ باید بدانید «چه‌ چیز را»، «چگونه‌» و «چه‌ وقت‌» باید خورد.

 

هاروی و مریلین دیاموند ۲۹ سال از عمر خود را در تهیه برنامه‌ی غذایی زندگی سالم، صرف کرده‌اند. دو کتاب دیگر با عنوان‌های «برای سلامتی» و «روش جدید غذا خوردن» از آثار این زوج محقق است که قبلا به چاپ رسیده. این دو متخصص برجسته در آمریکا به عنوان بهترین استادان و سخنرانان هنر سلامت زیستن، شناخته شده‌اند.

 

در بخش دوم کتاب ، نویسنده با طبقه بندی مواد غذایی سودمند و ارائه یک برنامه چهارهفته ای ، راهی عملی پیش پای خواننده می گذارد تا بتواند به خواسته های گوناگون خود در زمینه بهداشت غذایی دست پیدا کند.


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان تندرستی و شادابی با برنامه غذایی از هاروی و مریلین دیاموند

 

حجم دانلود: ۲۵۱ صفحه – ۴.۳۶ Mb

پسوند فایل:  PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت