هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

به ظن شرکت اپل، اتوبوس های مخصوص کارمندانش مورد حمله تفنگ ساچمه ای قرار گرفتند

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > به ظن شرکت اپل، اتوبوس های مخصوص کارمندانش مورد حمله تفنگ ساچمه ای قرار گرفتند
حمله به اتوبوس های مخصوص کارمندان شرکت اپل

به ظن شرکت اپل، اتوبوس های مخصوص کارمندانش مورد حمله تفنگ ساچمه ای قرار گرفتند

دست کم ۵ دستگاه اتوبوس برای رساندن کارمندان شرکت اپل به دفاتر مرکزی این شرکت مورد استفاده قرار گرفتند توسط آنچه که گمان می رود تفنگ ساچمه ای باشد مورد حمله قرار گرفتند. اولین حمله در عصر روز جمعه ۱۲ ژانویه صورت گرفت، وقتی که اتوبوس از کمپ شرکت به سمت سان فرانسیسکو بر می گشت. بر اساس ایمیلی که برای کارمندان اپل ارسال شد، سه حمله دیگر در صبح روز سه شنبه و حمله بعدی در عصر روز سه شنبه صورت گرفت. در این ایمیل خطاب به همه کارمندان نوشته شده است که «هنوز هیچ یک از خبرها تائید نشده اند اما گمان می رود از تفنگ ساچمه ای در این حملات استفاده شده باشد، خوشبختانه، به نظر می رسد هیچ کس آسیب ندیده است».

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: The Guardian

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website