هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

دستگیری دو پسر خرابکار پس از کشتن ۵۰۰۰۰۰ زنبور در مزرعه عسل آیوا

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > دستگیری دو پسر خرابکار پس از کشتن ۵۰۰۰۰۰ زنبور در مزرعه عسل آیوا
دستگیری دو پسر خرابکار در مزرعه عسل آیوا

دستگیری دو پسر خرابکار پس از کشتن ۵۰۰۰۰۰ زنبور در مزرعه عسل آیوا

به گفته پلیس، دو نفر پس از خرابکاری و کشتن ۵۰۰۰۰۰ زنبور مزرعه آیوا منتظر حکم قضایی دادگاه هستند. پلیس گفته است آن ها ۱۲ و ۱۳ ساله هستند، که ماه گذشته تجهیزات را نابود کرده و بیش از ۵۰ کندوی مزرعه Wild Hill Honey  در شهر Sioux را از بین بردند. همه زنبورها که تعدادشان به حدود نیم میلیون می رسد، در نهایت در برف از بین رفتند. مالکان، جاستین و توری انگلهاردت، وقتی که برای تمیز کردن برف از روی کندوهایشان به مزرعه ۱۸ هکتاریشان رفته بودند، با زنبورهای مرده روبه رو شدند. آن ها در صفحه فیس بوکشان نوشتند «کندوهایمان ومنبع تغذیه کاملاً نابود شده بودند.» جاستین انگلهاردت به روزنامه نگار ژورنال خبری شهر Sioux گفت: «آن ها تک تک کندوها را از بین برده و همه زنبورها را کشته بودند. آن ها ما را کاملاً نابود کردند. آن ها منبع تغذیه ما را نابود کردند و همه تجهیزات را به داخل برف انداخته بودند و هر آنچه را که می توانستند در هم کوبیده بودند. به نظر نمی رسد چیزی را دزدیده باشند؛ همه چیز فقط نابود و ویران شده بود. وی این جنایت را کاملاً غیرمنصفانه خواند.» خسارت وارد امده ۶۰۰۰۰ دلار تخمین زده شد.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت