0
  • No products in the cart.
 

آیا راز انتشار در بازاریابی شبکه ای را می دانید ؟

راز انتشار در بازاریابی شبکه ای

آیا راز انتشار در بازاریابی شبکه ای را می دانید ؟

راستی راز انتشار در بازاریابی شبکه ای چیست؟

انتشار از روز اول ورود شما به سیستم انجام می شود، بدون این که بدانید. این مهم ترین اصل در رابطه با انتشار شبکه می باشد .

اگر شما به کار اهمیت بدهید، متعهد به شرکت در جلسات باشید، لیست خوب و بزرگی داشته باشید و… همین اتفاق هم برای تیم شما رخ می دهد و ممکن است برعکس این اتفاق انجام شود.در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

۱. آیا تکثیر در بازاریابی شبکه ای واقعیت دارد.

همین اواخر یک نفر از من پرسید که این موضوع رویاست؟ یا واقعا تکثیر پذیری در بازاریابی شبکه ای وجود دارد؟! و اگر وجود دارد چطور باید به آن دست پیدا کنم؟

تکثیرپذیری هدف مقدس بازاریابی شبکه ای است! یعنی ایجاد یک وضعیتی که مردم به آن روی آورند، اقدام کنند و نتیجه بگیرند و این روند تا بی نهایت ادامه یابد. این چیزیه که همه به دنبال آن هستند، نیست؟!

شما زمانی درآمد دارید که تکثیر درستی از خود در بازاریابی شبکه ای ایجاد کنید. تکثیر در بازاریابی شبکه ای برای شما اعتبار ایجاد میکند و این باعث بدست آوردن یک وضعیت پایدار برای شما میشود.

چگونه ثکثیرپذیری را در بازاریابی شبکه ای به وجود آورید ؟

با محصولات؟!

کمپانی آن را انجام میدهد؟!

پلن درآمد زایی آن را به وجود میاورد؟!

قسمت رهبری سازمان باعث اتفاق افتادن آن میشود؟

یا شاید اینکه کمپانی به آسانی در دسترس باشد اتفاق می افتد و شما چقدر خوش شانس هستید که به زودی این شرایط را دریافت کنید؟

هیچکدام ، هیچکدام از اینها نیست!

ریشه بازاریابی شبکه ای در سادگی است.

تکثیر درست در بازاریابی شبکه ای زمانی اتفاق می افتد که شما برای مردم یک وضعیت کاری ساده فراهم کنید.

راز انتشار در بازاریابی شبکه ای

۲. پیچیدگی، دشمن اقدام کردن است.

سیستم باید ساده و آسان باشد. تجارت نتورک مارکتینگ تجارتی است برای همه افراد؛ اگر می خواهید تیم بزرگی داشته باشید، باید در تیمتان از همه افراد مختلف با تجربیات و ضرایب هوشی متفا,ت استفاده کنید. شما نمی توانید تیمتان را فقط به گروه خاصی از افراد محدود کنید. بدین ترتیب، سیستم باید به قدری ساده باشد که همه بتوانند آن را تکرار کنند. سیستم باید تاحدی آسان باشد که همه قادر به تکثیر باشند.

اگر شما یک فروشنده باشید، ممکن است فروش محصولات غذایی برای شما کار ساده ای باشد، شما دانش و اعتبار لازم جهت نفوذ بر روی مشتریان و پراسپکت هایتان را دارید. با این حال ممکن است همین مساله به ضرر شما تمام شود، زیرا شما مشخصا خیلی خوب عمل می کنید، اما نمی توانید همین امر را میان همه افراد تیم (که فروشنده نیستند) نیز تکثیر کنید. بنابراین فروشندگان هم باید سیستم ساده ای داسته باشند که قابل تکثیر برای همه تیمشان باشد. امیدوارم که دقیقا متوجه این مساله شده باشید.

اگر سخت باشد ، مردم نمیخواهند که انجام دهند.
اگر پیچیده باشد ، نتایج شما خواهد سوخت.
اگر قابل فهم و درک نباشد ، مردم اقدام نخواهند کرد.
به وضعیت کنونی خود نگاه کنید.

آیا شما یک سیستم و یا فرایند درست دارید که بتواند در بازاریابی شبکه ای یک تکثیرپذیری ایجاد کند؟
یا اجازه بدید اینگونه سوال کنم :

آیا شما افرادی در سازمانتان دارید که به پیش شما بیایند و ندانند که چه باید بکنند؟
آیا تا به حال کسی به سراغ شما آمده و سوال هایی بپرسد که از جواب آنها مطمئن نیست؟
آیا با تماس های تلفنی از اعضای تیم خودتان که سوال های بسیار ساده و سطحی دارند مواجه میشوید؟
پس اگر افراد با اینگونه سوالات نزد شما می آیند بهترین انتخاب قرار دادن داشته هایتان در اختیار افراد و سازمان فروشتان است. این دقیقا همان وضعیتی است که ایجاد کننده فرایند تکثیر در تیم شماست.

زمان بازتاب است.

به جایگاهی که هستید نگاه کنید.

ساده است: مطمئن شوید که هم خودتان و هم هرکسی که در سازمان شماست کاملا وضعیتی شفاف دارد. (منظور این است که هرکسی میداند که چه باید بکند.)

 

۳. چه چیزی به سادگی قابل انتشار است؟

من بر اساس تجربیات کاریم گمان میکنم که صحبت کردن درباره مزایای محصول یا فرصت کاری ، ساده ترین قسمت همانند سازی برای مجموعه است.
و همچنین، اطلاعات دقیق در مورد اجزاء و ویژگی های محصولات، امر ساده ای برای همانند سازی نیست. بیان تجربیات و خاطرات یا شواهد فردی قابل انتشار و همانند سازی است. مطمئنم حتی یک نوجوان نیز قادر است با یک داستان جذاب ارتباط برقرار کند وبتواند آن را به راحتی انتقال دهد .
پلن درآمدزایی نیز باید به اندازه ای ساده باشد که مخاطب آن را درک و بتوانند به دیگران نیز آموزش دهند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website