هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

سهامداران تسلا

سهامداران اصلی تسلا

تسلا یکی از مبتکرترین شرکت های جهان در زمینه تکنولوژی است که در ابتدا بر روی تولید اتومبیل متمرکز بود امام هم اکنون به حیطه انرژی و طراحی نیز وارد شده است. این شرکت در سال ۲۰۰۳ توسط مهندسان سیلیکون ولی تاسیس شد، آن ها می خواستند ثابت کنند اتومبیل های الکتریکی به اندازه کافی قدرت دارند و آلوده کننده هوا نیستند. تسلا موتورز در سال ۲۰۰۸، اولین اتومبیلش به نام ردستر را راه اندازی کرد که سرعتش ۶۰ مایل در ساعت در کمتر از ۴ ثانیه بود. علاوه بر آن، به ازای هر بار شارژ باتری لیتیومی اش می توانست مسافتی برابر با ۲۴۵ مایل را طی کند. در سال ۲۰۱۲، مدل متحیرکننده S را راه اندازی کرد که اولین اتومبیل تماماً الکتریک جهان بود. این محصول در ژانویه سال ۲۰۱۸ فروشی برابر با ۳۵/۵۹ میلیارد دلار داشته است.

  • ایلون ماسک: ایلون ماسک مدیرعامل تسلا موتورز و SpaceX است. ماسک در آفریقای جنوبی به دنیا آمد و به دانشگاه پنسیلوانیا وارد شد و تحصیلات تکمیلیش را در دانشگاه استنفورد به پایان رساند. با این وجود، ماسک کمپانی هایی نظیر زیپ ۲ و com را رها کرد و آن ها را به Compaq و eBay فروخت. ماسک بعد از آن، SpaceX را تاسیس کرد و در تسلا و SolarCity شریک شد. در گزارش ۲۱ آپریل سال ۲۰۱۷، ماسک به طور غیرمستقیم اعلام کرد که ۶/۳۳ میلیون سهم از سهام تسلا را دارد که به این معنی است که او بزرگ ترین سهامدار در بین موسسات و اشخاص است. در گزارش ۲۲ ژانویه سال ۲۰۱۸، ارزش دارایی خالص ماسک ۲۱ میلیارد دلار گزارش شد.
  • جفری ب. استرابل: جفری استرابل اکنون کارشناس ارشد تکنولوژی در تسلا موتورز و دومین سهامدار بزرگ تسلا است. استرابل مدرک لیسانس مهندسی سیستم های انرژی و فوق لیسانس مهندسی از دانشگاه استنفورد دارد. استرابل یکی از شرکای تسلا است و مدیریت بخش مهندسی و طراحی تکنیکال وسایل نقلیه الکتریک را به عهده داشت، که بر روی قدرت الکتریکی نرم افزار زیرسیستم ها، باتری و موتور متمرکز بود. در گزارشی در ماه می سال ۲۰۱۷ آمده است که استرابل ۳۰۱/۳۲۶ سهم از سهام تسلا را دارا می باشد که وی را در رتبه دوم قرار می دهد.
  • کیمبال ماسک: کیمبال ماسک، برادر ایلون ماسک و مدیر تسلا موتورز است. کیمبال ماسک همچنین جزء شرکای شرکت The Kitchen به عنوان شرکتی در زمینه مواد غذایی است. کیمبال و ایلون ماسک اولین شرکت خود به نام زیپ ۲ را در سال ۱۹۹۵ تاسیس کردند و آن را در سال ۱۹۹۹ به قیمت ۳۰۰ میلیون دلار فروختند. کیمبال ماسک در شرکت های استارتآپی سرمایه گذاری کرده و یا بعضی از آن ها را افتتاح کرده و به آن ها مشاوره داده است. کیمبال ماسک عضو هیئت مدیره شرکت تسلا موتورز، Medium Inc.، SpaceX، Black Book Media بوده و هست. در گزارشی که در اول ژانویه سال ۲۰۱۸ چاپ شد، آمده است که وی ۵۲۴/۱۵۰ سهم از سهام تسلا را دارد که وی را در رتبه سوم سهامداران بزرگ قرار می دهد.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت