0
  • No products in the cart.
 

سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress در وردپرس

سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress در وردپرس

سیستم پرسش و پاسخ با افزونه Anspress در وردپرس

با استفاده از این سیستم کاربران به راحتی می توانندسوالات خود را بیان کنند و ایضا با یکدیگر تبادل نظر کنند.افزونه های متعددی برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس وجود دارد ،افزونه ای که  برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس به شما میخواهیم معرفی کنیم افزونه Anspress است،در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

معرفی افزونه Anspress:

افزونه Anspress یک افزونه پر کاربرد برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس است ،یکی از قابلیت های این افزونه سازگاری با قالب های مختلف وردپرس است،افزونه Anspress تاکنون بیش از ۴,۰۰۰ نصب فعال داشته است .

افزونه Anspress

نصب و راه اندازی افزونه:

با نصب و فعال سازی این افزونه گزینه ای به نام  Anspress درپیشخوان وردپرس مشاهده می کنید که دارای گزینه های متعددی است.ابتدا به بخش تنظیمات افزونه ANPRESS می رویم ،در این بخش هشت تب مختلف وجود دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از ان ها می پردازیم.

General

در قسمت General تنظیمات اصلی افزونه قرار دارد ،شما می توانید در این تب می توانید چگونگی اجازه دسترسی به پرسش هاو پاسخ ها و هم چنین نوع برگه ها را مشخص کنید.

Layout

در قسمت Layout می توانید تنظیمات ظاهری که شامل تنظیمات آواتار ، اندازه آواتار پرسش ها و پاسخ ها،تنظیمات مربوط به آیتم هایی که در هر صفحه نمایش داده می شود ،ترتیب نمایش پرسش ها و پاسخ هارا مشخص کنید.

Page

در این قسمت تنظیمات مربوط به صفحاتی که افزونه ANSPRESS از آن استفاده می کند قرار دارد و می توانید در این قسمت گزینه هایی که مربوط به پرسش و پاسخ را مشاهده کنیین و هر کدام رو به تمایل خودتون تنظیم کنید.

گزینه های دیگر که شامل گزینه question ( تنظیمات مربوط به سوالات)،Answer(تنظیمات مربوط به جواب ها)،Users(تنظیمات مربوط به userها)،permissions(تنظیمات مربوط به سطح های دسترسی) را می توانید به صورت پیش فرض قرار بدهید وتنظیمات آن را نیازی نیست تغییر دهید.

 

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website