0
  • No products in the cart.
 

فروش سفارشی کارنامه چه سرویسی است؟

فروش سفارشی کارنامه چه سرویسی است؟

فروش سفارشی کارنامه چه سرویسی است؟

فروش سفارشی کارنامه چه سرویسی است؟

فروش خودرو با وجود بازار پرالتهاب امروز، یک کار پر از ریسک است که دردسرهای خاص خودش را هم دارد. یافتن یک مشتری مطمئن که با اعتماد بتوان پروسه فروش خودرو را پیش برد، گاهی تبدیل به یک چالش برای فروشنده خودرو می‌شود. از طرف دیگر ثبت آگهی و جواب دادن به تماس‌های تلفنی مکرر افراد، که گاهی بسیاری از آن‌ها خریدار هم نیستند، خود یک داستان جداگانه و خسته کننده است. بسیاری از افراد دوست دارند که فردی به جای آن‌ها تمامی این روند فروش خودرو را انجام داده و آنها با خیال راحت و بدون دردسر به پول مورد نظر خود برسند. حالا کارنامه دقیقا همین کار را برای فروشندگان خودرو انجام می‌دهد. چگونه؟ با ما همراه باشید.

فروش سریع و بی‌دردسر خودرو با کارنامه

 وقتی شما قصد دارید خودروی خود را بفروشید، در قدم اول باید به تمامی مشکلات، نقاط ضعف و قوت خودرو آگاه باشید تا خریدار نتواند بعد از خرید خودرو، ایرادی روی آن بگذارد. به این منظور بهترین کار استفاده از کارشناسی خودرو است. کارشناسان کارنامه، با بررسی خودروی شما، تمامی بخش‌های مختلف آن، اعم از کابین، سیستم برق رسانی، عملکرد فنی، کیفیت آپشن‌ها و تمامی بخش‌های داخلی خودرو را بررسی می‌کنند. کارشناسی بدنه برای آگاهی از بخش‌های رنگ شده یا صافکاری، یکی دیگر از قسمت‌های کارشناسی خودرو است. بعد از بررسی تمامی این بخش‌ها، فرم کارشناسی تحویل شما خواهد شد. تیم فروش سفارشی کارنامه، با توجه به شرایط بازار و بازه قیمتی نمونه‌های صفر و کارکرده،  قیمت منطقی و منصفانه‌ای را نیز برای خودرو تعیین خواهند کرد. سپس کارشناسان فروش سفارشی، خودروی شما را در سایت‌های خرید و فروش خودرو، آگهی می‌دهند. مسئولیت پاسخ دادن به تماس‌ها نیز بر عهده تیم فروش سفارشی کارنامه است. بعد از یافتن مشتری مورد نظر، با شما قرار ملاقات گذاشته و خودرو را از نزدیک به خریدار نشان خواهند داد. در تمامی مراحل فروش خودرو، مشاورین تیم کارنامه در کنار شما خواهند بود تا در صورت بروز هر گونه مشکلی شما را راهنمایی کنند. تمامی این مراحل در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت رایگان، انجام خواهد شد. بله کاملا رایگان!

چگونه درخواست سرویس فروش سفارشی خودرو کنیم؟

برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید به صورت تلفنی یا از طریق سایت کارنامه، درخواست فروش سفارشی خود را ثبت کنید. مشاورین کارنامه بعد از رویت درخواست با شما تماس گرفته و برای انجام کارشناسی قرار ملاقاتی ترتیب خواهند داد. قرار در محل مورد نظر شما صورت گرفته و روند کارشناسی همراه با گرفتن عکس و تهیه گزارش کامل انجام می‌گیرد. سپس با ثبت آگهی خودروی شما در سایت دیوار، کارشناسان بهترین خریدار را پیدا خواهند کرد و روند فروش سفارشی خودرو در مدت زمانی کوتاه، به راحتی و بدون دردسر انجام می شود.

مزیت استفاده از سرویس فروش سفارشی کارنامه

کارشناسان فروش سفارشی کارنامه، با شناخت کامل از تمامی زوایای فنی خودرو، کارشناسی دقیق و کاملی را انجام می‌دهند که جای هیچ شک و تردید و شکایتی را نخواهد گذاشت. تیم کارنامه، کاملا با مسائل حقوقی مربوط به خودرو هم آشنا هستند و در طول روند فروش، مشاوره حقوقی نیز به طرفین معامله خواهند داد. با  فروش سفارشی کارنامه  ، همه چیز به آسانی و در بازه زمانی کوتاه انجام شده و معامله‌ای امن صورت خواهد گرفت. در روند این معامله، خریدار و فروشنده، هر دو با شفافیت تمام روبروی هم قرار گرفته و معامله صورت انجام خواهد شد.

کلام آخر

کارنامه به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین سرویس‌های کارشناسی و خرید فروش خودرو، حالا در بسیاری از شهرهای کشورمان، خدمات خود را ارائه می‌دهند. تیم حرفه‌ای کارنامه تمامی تلاش خود را برای آرامش و راحتی خیال طرفین معامله به کار خواهد گرفت. اگر تصمیم به فروش خودروی خود دارید و برای این کار عجله دارید، فرصت را از دست ندهید. همین حالا اقدام کنید.

1 Comment
  • آهنگ پیشواز ایرانسل
    پاسخ
    Posted at 12:19 ب.ظ, 16/10/2021

    مرسی خیلی عالی بودش

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website