0
 • No products in the cart.
 

کتاب صوتی و PDF فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی

کتاب صوتی و PDF فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی

کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی PDF فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی

ارائه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان) ضبط و میکس در واحد انتشارات دیجیتال شرکت با همکاری کامپیوتر پانته آ فروش این کتاب صوتی یا کپی برداری و بازنشر از این اثر پیگرد قانونی دارد فقط جهت یادگیری و استفاده شخصی استفاده نمایید.

 

کتاب فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی در قالب کتاب صوتی و PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

 

 

هدف شما به عنوان كسي كه در كار فروش است، فروش هرچه بيشتر و كسب درآمد هرچه بيشتر است. آنطور كه معلوم شده، تبديل شدن به يك فروشنده ي فوق ستاره و ماندن در حد متوسط، به يك اندازه زمان مي برد. پس انتخاب با شما است

 

کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید ، برای فروشندگان بلندپرواز و افرادی است که مشتاق هستند فروش خود را بلافاصله افزایش دهند.این کتاب برای افرادی که می‌خواهند در ردیف ده درصد اول در زمینه کاری خود قرارگیرند، مناسب است.همه ایده‌ها در این کتاب، درجهت تبدیل‌شدن به فروشندگان برتر برای امروز و آینده برنامه‌ریزی شده است.

 

در این کتاب می‌خوانیم که دو مسئله پول و جایگاه، فروشندگان را به وجد می‌آورند. آنها دوست‌دارند از حقوق خوبی برخوردار باشند.

 

برایان تریسی بیان‌می‌کند که در طول دوران ۳۰ ساله کاریش تماسهای فراوانی از فروشندگان تلفنی داشتم و هزاران مقاله و کتاب را در زمینه موفقیت فروش، مطالعه نمودم. در ادامه صفحات این کتاب، یافته‌ها و تجربیات شخصی خود را ارائه خواهم‌نمود.

در این کتاب مانند یک سمینار، روش‌ها و تکنیک‌های فروش،توضیح‌داده‌می‌شود.

 

ابتدا با بازی داخلی فروش، بحث را شروع‌کرده و سپس به شرح مهارتهای کلیدی که باعث بهبود نتایج شما می‌گردند، ادامه می‌دهیم و در پایان، اقدامات ویژه مورد‌نیاز را ارائه می‌کنیم.

 

۹۵ درصد فروشندگان می‌توانند فروششان را با اطلاعات و مهارتهای اضافی، افزایش دهند.

 

این کتاب به شما این مهارتها را می‌شناساند و روند تسلط بر آنان را به شما نشان می‌دهد.

 

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی

کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید ،شامل ۲۱ فصل می‌باشد و شما را در زمینه افزایش فروش به بهترین شکل یاری می‌رساند.

 

فصل یک:

 

فصل دوم:

 

فصل سوم:

 

فصل چهارم:

 

فصل پنجم:

 

فصل ششم:

 

فصل هفتم:

 

فصل هشتم بعد از توضیحات:

آیا میدانید که فروشندگان موفق در بیشتر اوقات چگونه درباره خود فکر می کنند؟ بسیار ساده است . درباره چیزی که می خواهند و چگونگی بدست آوردن آن فکر می کنند. آن ها تمام طول روز را درباره اهدافشان و چگونگی رسیدن به آن فکر می کنند و صحبت می کنند. و از آنجایی که هرچه بیشتر درباره اهدافتان فکر کنید و صحبت کنید ، اشتیاق و انرژیتان افزایش می یابد، این افراد 5 تا 10 برابر بیش از افرادی که همواره درباره مشکلاتشان فکر می کنند، فروش دارند.

 

بنا به تحقیقات صورت گرفته ، مهمترین مسئله در امر فروش خوش بینی است. فروشندگان موفق از سطح میانگین دیگر افراد خوشبین تر هستند، انتظار آن ها از موفقیت فراتر از دیگران است. آن ها با اعتماد به نفس توقع موفقیت را دارند. به مراتب از میانگین دیگر افراد تماس های تلفنی بیشتری برقرار می کنند. به علاوه ، سمج تر هستند . با افرادی که پیشتر تماس گرفته اند دوباره تماس می گیرند. آن ها معتقدند که موفقیت اجتناب ناپذیر است، و تنها برای رسیدن به موفقیت نیاز به زمان دارند.

 

فروشندگان موفق برتر دارای عزت نفس بیشتری می باشند. عزت نفس این گونه تفسیر می گردد که شما چقدر خودتان را دوست دارید. هرچه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید، عملکرد بهتری خواهید داشت. هرچه عملکرد بهتری داشته باشید، خود را بیشتر دوست خواهید داشت. هر یکی از این دو مورد باعث تقویت یکدیگر می گردند.

 

افراد بلند پرواز دارای یک ویژگی قابل توجه در فروش هستند. آن ها در خود این توانایی را می بینند که در زمینه کاری خود تبدیل به بهترین گردند. آن ها می دانند که 20 درصد از فروشندگان 80 درصد از کل فروش را انجام می دهند و مصمم هستند که خود جزء آن 20 درصد قرار دارند. فروشندگان بلند پرواز درباره فرصت ها و موقعیت های پیش رویشان خوشبین هستند.

 

 

فصل هشتم:

 

فصل نهم:

 

فصل دهم:

 

 

فصل یازدهم:

 

 

فصل دوازدهم:

 

 

فصل سیزدهم:

 

 

فصل چهاردهم:

 

فصل پانزدهم بعد از توضیحات:

در بسیاری موارد، وقتی برنامه تمرینی فروش خود را به شرکت ها ارائه می دهم، با این سخنان روبرو میگردم، “ما نیازی به این برنامه ها نداریم، افراد ما دارای سال ها تجربه هستند.”

 

یک پاسخ ساده به این نوع ایرادات وجود دارد. من می گویم، ” موردی نیست، اجازه دهید تا یک آزمون ساده درباره فروش از فروشندگانتان گرفته شود. هرکسی که بتواند آزمون را پشت سر بگذارد، نیازی به تمرینات اضافه نخواهد داشت.”

 

عملا هیچ کدام از افراد تیم فروششان قادر نیستند که نمره قبولی را کسب کنند. افراد بسیار کمی از اصول اولیه فروش به اندازه کافی اطلاع دارند تا بتوانند یک تست ساده چهار جوابی را پاسخ دهند.این به آن معناست که افرادی که هم اکنون عملکرد خوبی دارند اگر با اصول اولیه فروش آشنایی کامل پیدا کنند، عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت.

 

مدل فروش AIDA 

مدل فروش AIDA درباره پروسه اصول اولیه فروش توضیح می دهد. همیشه در طول تاریخ از این مدل بهره برداری شده است. این کلمه مخفف چهار کلمه توجه، علاقه، میل و اقدام می باشد(action and desire، interest، attension)، یعنی روندی منطقی برای تصمیم گیری به منظور خرید. هرگاه در فروش شکست خورده اید به این معناست که یکی از این چهار عامل را رعایت نکرده اید.

 

80 درصد از دلایلی که  مشتریان احتمالی خرید خود را انجام نمیدهند،ترس از اشتباه است. این ترس از تجربیات منفی بی شماری که افراد از ابتدای دوران کودکی خود داشته اند،نشات می گیرد. شاید بعدها دریافته اند که پول زیادی را پرداخت کرده اند و یا محصول خریداری شده نیازهای آن ها را برآورده نمی سازد و یا این که درباره محصول به آن ها دروغ گفته شده است. در نتیجه این تجربیات تلخ مشتریان حتی وقتی به کالایی خاص نیاز بسیاری دارند، مشکوک و دیرباور هستند. و هرچه قیمت بالاتر باشد، احتیاط و تردید در آنان افزایش می یابد.

 

فصل پانزدهم:

 

 

فصل شانزدهم:

 

 

فصل هفدهم:

 

 

فصل هجدهم:

 

 

فصل نوزدهم:

 

 

فصل بیستم:

 

 

فصل بیست و یکم:

 

به‌منظور بهره‌برداری و استفاده کامل لازم‌است، در ابتدا تمامی فصول را مطالعه نموده و سپس به فصل‌هایی که فکر می‌کنید درحال‌حاضر بیشترین کمک را به شما می‌کنند، بازگردید.

 


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان فوق ستاره فروش شوید از برایان تریسی

 

حجم دانلود: 65 صفحه – 2.60Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم

3 Comments
 • Kazem Pouresmaeili
  پاسخ
  Posted at 9:59 ب.ظ, 21/01/2020

  بسیار سپاسگذارم.چرا کامل دانلود نمیشود؟

 • حمیدالله خدایی
  پاسخ
  Posted at 2:40 ب.ظ, 02/07/2019

  دوست عزیزم اگر می شود که برای فایل های صوتی هم یک دکمه دانلود بگذارید خیلی عالی میشه سپاسگزارم

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website