هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

زمستان اینجاست: «بازی تاج و تخت» هتل یخی که در فنلاند افتتاح می شود.

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > زمستان اینجاست: «بازی تاج و تخت» هتل یخی که در فنلاند افتتاح می شود.
هتل یخی در فنلاند با تم بازی تاج و تخت

زمستان اینجاست: «بازی تاج و تخت» هتل یخی که در فنلاند افتتاح می شود.

تزئینات فراوانی داخل هتلی با موضوع «بازی تاج و تخت» که در لپلند فنلاند در تاریخ یک شنبه ۱۴ ژانویه ۲۰۱۸ افتتاح شد، به چشم می خورد. این هتل یخی که دارای کلیسای جامعی برای برگزاری جشن ازدواج است، در فنلاند شمالی، در کیتیلا یعنی ۱۵۰ کیلومتر بالای دایره قطب شمال افتتاح شد. سخنگوی HBO، نینا پالمروس گفت: علاقمندان «بازی تاج و تخت» در سراسر دنیا با دیدن این هتل شگفت زده شدند. وی افزود افتتاح این هتل ایده جالبی است و بعضی از بهترین مجسمه های یخی دنیا با ظرافت هرچه تمام تر در این هتل ساخته شده اند. اغلب مهمانان این هتل به دلیل درجه حرارت زیر صفرش تنها یک شب در آن اقامت می کنند.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: یاهو

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website