هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

پاپ فرانسیز به صورت فی البداهه داخل هواپیمای مخصوصش خطبه عقد را جاری ساخت.

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > مجله سرگرمی  > پاپ فرانسیز به صورت فی البداهه داخل هواپیمای مخصوصش خطبه عقد را جاری ساخت.
پاپ فرانسیز و خطبه عقد مهمانداران

پاپ فرانسیز به صورت فی البداهه داخل هواپیمای مخصوصش خطبه عقد را جاری ساخت.

دو نفر از مهمانداران هواپیمای مخصوص پاپ در روز پنج شنبه رسماً توسط پاپ در قسمت درجه یک هواپیما به عقد همدیگر درآمدند. فرانسیز ناگهان درخواست کرد که خطبه عقد این دو خدمه پرواز را جاری سازد. به گزارش اسوشیتد پرس، این اتفاق اولین باری است که در هواپیمای پاپ رخ می دهد. به گزارش کروکس، این دو خدمه پرواز پس از ده سال همکاری در هواپیما با همدیگر ازدواج کردند. وقتی این دو نفر می خواستند با بقیه خدمه عکس بگیرند، فرانسیز از آن ها پرسید که آیا در کلیسا عقد رسمی انجام داده اند یا نه، و وقتی که پاسخ نه آن ها را شنید، بلافاصله به آن ها گفت، بسیار خوب، من خطبه عقد شما را جاری می سازم. زوج جوان که شوکه شده بودند، این لطف پاپ را قبول کردند و پاپ خطبه عقد آن ها را جاری ساخت.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: یاهو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت