0
 • No products in the cart.
 

کتاب صوتی و PDF چشم دل بگشا از کاترین پاندر

کتاب صوتی و PDF چشم دل بگشا از کاترین پاندر

کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی PDF  چشم دل بگشا از کاترین پاندر

ارائه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان) ضبط و میکس در واحد انتشارات دیجیتال شرکت با همکاری کامپیوتر پانته آ فروش این کتاب صوتی یا کپی برداری و بازنشر از این اثر پیگرد قانونی دارد فقط جهت یادگیری و استفاده شخصی استفاده نمایید.

 

کتاب چشم دل بگشا از کاترین پاندر در قالب کتاب صوتی و PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

 

توانگری و فراوانی، پایه و اساس ذهنی و معنوی دارد. توانگری راستین، آرامش و تندرستی را نیز در بر می گیرد. با رها کردن یا سپردن بار، این مجال را به خود می دهید که در آرامش، سایر امکانات و راه حلها را ببینید. از استدلال و تقلا دست می کشید، تا از طریق تجسم خلاق به خواسته ها و ثمرات دلخواهتان برسید.
کتاب چشم دل بگشا اثری از کاترین پاندر می باشد که با خواندن آن شما بیشتر احساس آرامش خواهید کرد.

 

این کتاب دارای ۱۰ فصل می باشد .

چرا باید چشم دل را بگشاییم؟ نیروهای مولد توانگری نیروهای ذهنی ومعنوی هستند برای پیکار ذهنی و معنوی با فقر نخستین کاری که باید کرد گشودن چشم دل است .

از عزل خدا آدمی را غنی آفرید و آنگاه انسانی معنوی خلق کرد و بر او فراوانی قرار داد تا بر همه چیز تسلط یابد برای گشودن چشم دل همواره تکرار کنید من فرزند دولتمند پدری مهربانم پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشم . هرگاه دریابید که در بحبوحه ی تنگ دستی امکان توانگری هست چشم و دل خود را به توانگری گشوده اید .

 

هنگامی میتوانید چشم دل را بگشایید که معنای توانگری را درک کنید ، توانگری یعنی آرامش ذهنی ،هماهنگی،تندرستی و فراوانی مالی .

 

این آرمان که خدا تنها منشأ توانگری آدمی است و توانگری پایه واساس معنوی داردآرمانی عملی است . هر گاه چشم دلتان را بر روی این آرمان رهاننده بگشایید ، توانگری شما آغاز خواهد شد.

 

در این کتاب با گام هایی برای رسیدن به توانگری آشنا خواهید شد:

 1. پالایش ذهن
 2. آفرینش توانگری ذهنی از طریق نوشتن
 3. افرینش توانگری ذهنی از طریق تصاویر
 4. افرینش توانگری ذهنی از طریق کلام

 

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان چشم دل بگشا از کاترین پاندر:

 

فصل اول:

 

فصل دوم:

 

فصل سوم:

 

فصل چهارم:

 

فصل پنجم:

بخش ششم بعد از توضیحات:

آفرینش توانگری ذهنی از طریق نوشتن:

از طریق نوشتن می توانید توانگری خود را نخست در ذهنتان بیافرینید.دلیل اینکه باید خواسته تان را بنویسید این است که اگر بی هدف باشید قربانی اوضاع و شرایط ناخواسته می شوید.روانشناسی فقر نشان می دهد که فقرا از این فن استفاده نمی کنند.فقرا معمولا به کسانی که در زندگی موفق هستند رشک می ورزند و احساس خصومت می کنند.آیا شما  نیز به اطرافیان و آشنایانی که موفق هستند رشک می ورزید و احساس خصومت می کنید؟اگر بتوانید موهبتهای دیگران را بستایید و خدا را شکر کنید ، برای تجلی همان موهبتها _ یا حتی موهبتی عظیمتر – در زندگی خودتان راه می گشایید و …

 

 

 آفرینش توانگری ذهنی از طریق تصاویر:

راه دیگر آفرینش ذهنی توانگری تجسم تصاویر است. استفاده از اقتدار تصاویر یکی ازقدیمی ترین راههای تجلی خواسته است.به جای پیکار بامشکلات راه بیرون آمدن از آنها را مجسم کنید.اقتدار تصاویر ، ذهنتان را از ؛ نمیتوانم صاحب این چیز باشم ؛ یا ؛ این رویداد هرگز برای من پیش نمی آید ؛ به امید و انتظار و اعتقاد معطوف میکند و سبب می شود که ذهنتان این واقعیت را بپذیرد که ؛ میتوانم صاحب این چیز باشم ؛ یا ، این رویداد میتواند برای من پیش بیاید و پیش هم میاید.تجسم تصاویر موهبت تجلی سریع موهبت دلخواهتان میشود. از طریق تجسم موهبتهای دلخواه برای دیگران میتوانید به آنها کمک کنید.کلی بافها به ثمرات دلخواهشان نمی رسند زیرا فاقد جوهر و اقتدارند. امیدهای مبهم و هدفهای نامعلوم ذهن را مجاب نمیکند. حال آنکه تصویر روشن ودقیق موهبت دلخواه انسانها و مکانها و رویدادها را به کار وامیدارد تا برای تجلی موهبت دلخواهتان همکاری کنند و …

 

 آفرینش توانگری ذهنی از طریق کلام:

از دیگر راههای آفرینش توانگری تکرار عبارات تاکیدی ویژه توانگری است.هر آنچه به گفتار درآید به رفتار درمی آید. هر آنچه بر زبان آورید همان می شود. چشم دل بگشا تخمین زده اند که تکرار عبارات تاکیدی ویژه توانگری می تواند هشتاد درصد بر توانگری انسان بیافزاید. اگر میخواهید توانگری به صورت روشن و قطعی ومعین با شما رفتار کند کلمه ای که درباره توانگری بکار می برید باید روشن و قطعی و معین باشد.در ازاء هر پانزده دقیقه مطالعه کتابهای سودمند و الهام بخش باید پنج دقیقه از وقتتان را صرف تکرار عبارات تاکیدیکنید.مطالعه در باره توانگری به تنهایی کافی نیست و ثمرات دلخواه را پدید نمی آورد .

 

فصل ششم:

 

فصل هفتم:

 

فصل هشتم:

 

فصل نهم:

 

فصل دهم:

 


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان چشم دل بگشا از کاترین پاندر

حجم دانلود: 212 صفحه – 4.31Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم

3 Comments
 • امید
  پاسخ
  Posted at 12:51 ق.ظ, 26/03/2023

  سلام، کتاب خیلی خوبی هست ولی فایل صوتی واقعا بد هست. انگار دنبال گوینده افتادن فقط به سرعت میخونه و میره جلو

 • شادی شریفی
  پاسخ
  Posted at 9:26 ب.ظ, 01/02/2020

  باسلام وخسته نباشید، خیلی خیلی ممنونم از فایلهای صوتی که قراردادین،من کتابش روخوندم واقعا کاترین پاندرفوق العاده اس،تجلی اندیشه توانگرانه به من ثابت شده ومعجزه های بیشماری درزندگیم اتفاق افتاده ، بزرگترین درسی که گرفتم این بود قبل ازدریافت کردن ببخشید،من وهمسرم درسخت ترین شرایط مالی خود راتوانگراحساس میکردیم وقبل ازدریافت میبخشیدیم، به لطف خدا ورق برگشت و با تغییریکباره شغل همسرم وبا فشاروزحمت کمترکاری اوضاع مالی ما بهبود یافت و هرروز کتابهای کاترین پاندر رو با دقت بیشتری مطالعه میکنم وسعی میکنم در زندگی به کار ببندم
  موفق وموید باشید

 • Fariba-Taghavi
  پاسخ
  Posted at 2:55 ق.ظ, 30/06/2019

  بادرود،این کتاب یکی ازبهترین کتابهایی است که درباره قوانین جذب وراه درست رسیدن به موهبت هایمان راازراه اقتداربازگشت الهی،تجلی شدن طرح الهی وراه درست رسیدن به موهبت هایمان ازراه خردلایتناهی رابه خوتنندگان کتاب می آموزد،ده بارهم که این کتاب رابخوانیدبازهم تشنه ی خواندنش میشوید،ازهمه مهمترترجمه ی عالی این کتاب توسط بانوگیتی خوشدل است که باقلمی روان وساده‌ مخاطب رابه خواندن این اثرتشویق میکند،باسپاس وبدرود،فریبا-ت

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website