0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > انگیزشی و موفقیت  > کتاب الکترونیکی PDF چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی
چهار راه پولسازی رابرت کیوساکی

کتاب الکترونیکی PDF چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی

کتاب الکترونیکی PDF  چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی :

کتاب الکترونیکی چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی که ما ( مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت ) افتخار ارائه آن را داریم . در زیر خلاصه ای از این کتاب موفق را در اختیار شما قرار می دهیم :

آیا شما به لحاظ مالی مستقل هستید؟ اگر در زندگی خود بر سر چند راهه مالی قرار گرفته اید، کتاب “چهارراه پول سازی” برای شما نوشته شده است. اگر می خواهید کنترل اعمال امروز خود را به دست بگیرید تا بتوانید سرنوشت مالی خود را تغییربدهید، این کتاب در ترسیم طرح و برنامه مالی به شما کمک می کند . چهارراه پول سازی به صورت زیر است:

مالکیت کسب وکار، سرمایه گذار، کارمند و خویش فرما

هر یک از ما حداقل در یکی از ربع های چهارراه پول سازی جای می گیریم. محلی که جریان نقدینگی ما از آن حاصل می شود، جایگاه ما را تعیین می کند. بسیاری از ما به فیش های حقوقی ماهانه اتکا می کنیم و بنابراین کارمند باقی می مانیم؛ گروهی دیگر از ما نیز خویش فرما هستیم. کارمندان و خویش فرمایان در سمت چپ چهارراه پول سازی جای می گیرند. سمت راست نمودار به افرادی اختصاص یافته است که ازراه کسب و کاری که مالکیت آن را بر عهده دارند یا سرمایه گذاری هایی که صورتمی دهند، کسب درآمد می کنند. (دانلود کتاب فارسی)

چهارراه پول سازی درباره چهار گروه مختلف از مردم است که دنیای کسب و کاررا می سازند؛ افرادی که هر کدام در موقعیت خود بی همتا هستند. این نمودار به شماکمک می کند که موقعیت کنونی خود را تشخیص بدهید و جایگاهی که می خواهید در آینده در آن قرار بگیرید و راهی که در آن در نظر دارید برای رسیدن به استقلال مالی طی کنید را مورد شناسایی قرار بدهید. با این که استقلال مالی می تواند از طریق هرچهار ربع نمودار محقق شود، مهارت های یک فرد متعلق به گروه مالکیت کسب وکار یا سرمایه گذاری به شما کمک می کند که سریع تر به اهداف مالی خود دست پیداکنید. فردی که در گروه کارمندی موفق است، باید در گروه سرمایه گذاری هم موفقیت کسب کند.

وقتی بزرگ شدی، می خواهی چه کاره شوی؟


آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی :

حجم دانلود: 73 صفحه – 2.60Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

1 Comment
  • Ali Malek
    پاسخ
    Posted at 6:36 ب.ظ, 01/08/2019

    سلام ببخشید این کتاب چرا فقط 73 صفحه است. کتاب کامل رو ندارین؟

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website