0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF خانم ها به خودتان افتخار کنید از سید علی ناصری

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > موضوعات عمومی  > کتاب الکترونیکی PDF خانم ها به خودتان افتخار کنید از سید علی ناصری
خانم ها به خودتان افتخار کنید سید علی ناصری

کتاب الکترونیکی PDF خانم ها به خودتان افتخار کنید از سید علی ناصری

کتاب الکترونیکی PDF خانم ها به خودتان افتخار کنید از سید علی ناصری :

ما در استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان ) که ارائه دهنده مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد، کتاب زیبا و جالبی در مورد توانایی خانم ها ارائه داده است. توجه شما را به قسمت هایی از این کتاب جلب می کنم :

کتاب خانم‌ها به خودتان افتخار کنید نوشته علی ناصری، علت‌هایی که خانم‌ها باید به خود افتخار کنند را به صورت کامل ذکر کرده است. آیا به زن بودن خودتان افتخار می‌کنید؟ اگر اینطور است با خواندن این مطلب خوشحال‌تر و راضی‌تر از جنسیت خود خواهید شد.

اما اگر اینطور نباشد، متوجه خواهید شد که چرا باید به زن بودن خودتان ببالید! زن بودن مزایای فوق‌العادهای دارد؛ مزایایی که با آن‌ها به دنیا آمده‌اید و باید قدرشان را بدانید.

در قسمتی از کتاب خانم‌ها به خودتان افتخار کنید می‌خوانید:

زن‌ها از عهده هر کاری برمی‌آیند. می‌توانند یک سازمان را اداره کنند، یک دولت را بچرخانند و یا بر دنیا حکومت کنند و در آن واحد، در خانه خودشان هم بالاترین کارایی را داشته باشند. آنها بهتر از هر کس دیگری می‌دانند که خانواده‌شان به چه چیزهایی نیاز دارد و برآوردن نیازهای آنها اصلی‌ترین اولویت زندگی خانم‌هاست.(دانلود کتاب فارسی)

محور اصلی روحیات زن که او را از مرد متمایز می سازد، عاطفه و احساسات است. عاطفه و احساس هر چند از ویژگی های مشترک زن و مرد است، اما نیرومندی آن در زن به حدی است که او را به کلی از مرد متمایز می سازد و سرچشمه بسیاری از ویژگی های فرعی او می شود…


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان خانم ها به خودتان افتخار کنید از سید علی ناصری :

حجم دانلود: 60 صفحه – 2.52Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website