0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF مغزتان را رام کنید از جن تینچر

جن تینچر

کتاب الکترونیکی PDF مغزتان را رام کنید از جن تینچر

کتاب الکترونیکی PDF مغزتان را رام کنید – جن تینچر :

در کتاب مغزتان را رام کنید از جن تینچر ، راهکارهایی مؤثر برای کسب آرامش، موفقیت فردی و خلق زندگی دلخواه که در مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت ارائه شده است.

هدف راهکارهای کتاب مغزتان را رام کنید از جن تینچر کسب آرامش است تا دمی بیاساییم. امیدواریم که چنین شود. مطمئن باشید که با به کارگیری مستمر این تمرین‌ها به آرامش خواهید رسید. مهم پیگیری و پشتکار است.

آیا پروانه‌ها روی شانه‌تان می‌نشینند؟ آیا می‌توانید بدون این‌که مزاحم حیوانات شوید، در میانشان قدم بزنید؟ آیا به محض ورودتان به اتاق، بچه‌ها دست از گریه کردن برمی‌دارند؟
می‌توانید حدس بزنید که هدف از مطرح کردن این سؤالات چیست؟

این‌که آیا شما در صلح و صفا و آرامش به سرمی‌برید یا نه.

ترس، ترس را جذب می کند، نفرت، نفرت را، و آرامش و صلح نیز آرامش و صلح را.

خیلی‌ها دلشان می‌خواهد که آرامش را در زندگی‌شان احساس کنند، اما تمایلی به رها کردن شیوه‌ی قبلی زندگی‌شان ندارند. مثلاً، به خود می‌گویند، اگر به آرامش برسم، چه بلایی به سر خانواده‌ام می‌آید؟ دوستانم در مورد من چه فکری خواهند کرد؟

و خیلی‌ها هم هیجان و خطر کردن و به هم زدن آرامش ظاهری را دوست ندارند. بله، آرامش ظاهری، نه آرامش واقعی. هم چنان به روش قبلی، به زندگی‌شان ادامه می‌دهند. روش‌هایی مثل خشم، ترس، نگرانی، نفرت، افکار منفی، و… شاید هم نگران این هستند که اگر عوض شوند، دیگران به آن‌ها احترام نخواهند گذاشت. به روش‌هایی ادامه می‌دهند که می‌دانند، اشتباه است. آرامش را دوست دارند، اما…


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان مغزتان را رام کنید – جن تینچر :

حجم دانلود: 295 صفحه – 5.74Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website