0
 • No products in the cart.
 

کتاب صوتی و PDF تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله

تمرین نیروی حال اثر اکهارت تول

کتاب صوتی و PDF تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله

کتاب صوتی و PDF تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله:

یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های معنوی، کتاب «تمرین نیروی حال»  است که در سال 1997 منتشر شد. نویسنده این کتاب اکهارت توله است که معلم معنوی شناخته‌شده‌ای است که شهرت او به خاطرآموزه‌های معنوی او است. وی در این کتاب آموزش مفاهیم بخشش و مراقبه را توضیح داده  و زندگی در لحظه حال را توصیه می‌کند. در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

اکهارت توله در بخشی از کتاب تمرین نیروی حال می‌گوید: «من هیچ‌چیزی ندارم که به شما یاد دهم، فقط می‌خواهم متوجه ظرفیت‌های درونی خود شوید و ببینید بر چه گنجی نشسته‌اید» تاکید او بر شناخت خود در جمله‌های دیگری از این کتاب نیز مشخص می‌شود مانند: «هوایی را که به درون بدن تو وارد و خارج می‌شود احساس کن» او در این کتاب به ضرورت توجه بر لحظه حال می‌پردازد برای مثال در این جمله از کتاب: «لحظه حال تنها واقعیتی است که باید با آن مواجه شوی، تو همواره با لحظه حال طرف هستی، نه آینده، تو هرگز با آینده طرف نمی‌شوی.» تاکید دارد که هیچ آینده و گذشته‌ای اهمیت ندارد و برای رسیدن به آرامش تنها این لحظه که در آن زندگی می‌کنی اهمیت می‌یابد.

مفاهیم مطرح‌شده در کتاب صوتی تمرین نیروی حال

توله در این کتاب به شعور گسترده جهانی، بخشش، مراقبه، تقویت نیروی حال، آرامش درونی و راهکارهای معنوی در زندگی روزمره می‌پردازد. در فهرست این کتاب مشاهده می‌کنیم که هر بخش با عناوین دست‌یابی به نیروی حال، روشن‌بینی، منشا ترس، ورود به حال، زدودن نا آگاهی، زیبایی در سکون حضور می‌شکفد، رابطه، تمرین معنوی، زدودن بدن دردمند، از روابط معتاد گونه تا روابط روشن‌بینانه، پذیرش و تسلیم، پذیرش حال و تبدیل بیماری به روشن‌بینی شرح و بسط داده‌شده است. اکهارت توله در این کتاب به شرح روش‌هایی برای تقویت روحیه زندگی در لحظه می‌پردازد. او راهکارهایی برای مراقبه و تقویت نیروی حال ارائه داده و زندگی در لحظه حال را برای تجربه قلمرو وجود توصیه می‌کند. این قلمرو در واقع جایگاهی پر از شادی، نشاط و آرامش است که با زندگی درون آن عشق و راز زندگی به دست می‌آید.


برای دانلود و ذخیره بر روی کامپیوتر خود برای ۴ کتاب پرطرفدار ما در صدامدیا بر روی تصویر زیر زیر کلیک نمایید:

دانلود کتاب صوتی رایگان


مفهوم بی‌زمانی و آرامش درون در کتاب تمرین نیروی حال

کتاب صوتی تمرین نیروی حال راهکارها و روش‌هایی برای زندگی روزمره ارائه می‌دهد که با به‌کارگیری آن آرامش در زندگی فرد برقرار می‌گردد. استفاده از مفاهیم اصلی نیروی حال به انسان در درک شعور فراگیری که در جهان برقرار است یاری می‌رساند. آرامش حقیقی در درک آزادگی نهفته است و آزادی با پذیرش این نکته که فکر هر فرد در شعور عظیم جهان نقطه کوچکی است آغاز می‌گردد. ماورای ذهن انسان، در شعور جهانی که همه مفاهیم نیک مانند زیبایی و عشق در آن قرارگرفته است مرحله‌ای وجود دارد که انسان می‌تواند آرامش درونی را در آن دریابد.

درک زمان حال چیست؟ زندگی در لحظه یا بی‌زمانی منشا نوعی آگاهی است که روح موجود در انسان و اشیا را از بین نمی‌برد. آگاهی نهفته در بی‌زمانی روح مقدس زندگی را در بر دارد، همچنین دربرگیرنده عشق و احترام نیز هست. زندگی در لحظه و درک بی‌زمانی انسان را به راز زندگی نزدیک‌تر می‌کند.

اکهارت در کتاب صوتی تمرین نیروی حال روش بیدار شدن از زندگی پررنج و تاریکی‌ها را آموزش می‌دهد. بسیاری از ما به زندگی در افکار تاریک و رنج بردن از آن عادت کرده‌ایم. آموزه‌های این کتاب راه رهایی از این درد را نشان داده و مسیر بیرون آمدن از زندان ذهن را روشن می‌کند. این کتاب بعد جدیدی از آگاهی را نمایش می‌دهد که فراتر از افکار وجود داشته و شعور مطلق نام‌گرفته است. در برخی آموزه‌های معنوی این شعور فراتر از ذهن، مسیح درون یا ذات بودائی نامیده شده‌اند. اکهارت در کتاب تمرین نیروی حال راه، رسیدن به این بعد از آگاهی که رهایی‌بخش است و انسان را از رنج به‌سوی آرامش سوق می‌دهد را می‌آموزد.

راهکار زندگی معنوی با کتاب تمرین نیروی حال

کتاب صوتی تمرین نیروی حال به موفقیت عظیمی دست‌یافته است، این کتاب به بیش از سی زبان دنیا ترجمه‌ شده‌است. موضوعات این کتاب شامل پرسش و پاسخ‌های معنوی، ارائه راهکارهای معنوی و توجه به معنویت در زندگی است. درون‌مایه اصلی کتاب، تمرین نیروی حال و توجه به بخش‌هایی از زندگی است که از چشم انسان مدرن دور مانده است. این کتاب اصول و مفاهیمی را گوشزد می‌کند که ورای ذهن انسان قرار دارد و در دایره ماوراءالطبیعه یا معنویت قرار می‌گیرد.

روشن‌بینی یکی از راهکارهای توله برای زندگی در آرامش است، روشن‌بینی که در کتاب تمرین نیروی حال از آن صحبت شده است آگاهی مجدد از وجود است. ارتباط با شعوری فراگیر و جاوید که منجر به شناخت حقیقی فرد از خویش می‌شود را روشن‌بینی می‌نامند. روشن‌بینی حالت شناخت احساسی است که به درک وجود و ماندن در آن در عین سرخوشی منجر می‌شود. روشن‌بینی در مسیر زندگی معنوی به دست می‌آید و دستاوردی فرا انسانی است.

یکی از دیگر موضوعات مطرح ‌شده در کتاب تمرین نیروی حال، آرامش درون است. توله رمز آرامش درون را سکوت ذهن می‌داند. به نظر او بزرگ‌ترین مانع آرامش زندگی صدای متناوب ذهن است، انسان از فکر خود  و صدای بی‌وقفه ذهن رنج می برد و لازم است این همهمه و خود توهمی ذهنی را برای رسیدن به قلمرو وجود و درک آرامش درونی خاموش‌کند.

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله:

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله:

حجم دانلود: 56 صفحه – 8.79Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم

18 Comments
 • arman
  پاسخ
  Posted at 10:11 ق.ظ, 11/06/2022

  بینظیره.خیلی درگیر افکارم بودم و خیلی جاها سرچ کردم ب دنبال راه حل گشتم.هیجکدومشون اینطوری منو تحت تاثیر قرار ندادبنظرم کسی ک این کتابو نوشته فراتر از انسانه

 • jahangir
  پاسخ
  Posted at 12:41 ق.ظ, 13/03/2022

  خسته نباشید. بسیار عالی. سپاس از زحماتتون. من سالهاست این کتاب را دارم و بارها آ ن را مطالعه کردم و هنوز هم برایم تازگی دارد. سهل ممتنع است حضور در لحظه حال .بر خلاف تصور، امری بسیار بسیار دشوار است. این کتاب را باید بارها بارها خواند و با آن زندگی کرد.

 • مبینا ابراهیمی
  پاسخ
  Posted at 7:57 ب.ظ, 26/02/2022

  عالی هستید

 • مبینا ابراهیمی
  پاسخ
  Posted at 7:55 ب.ظ, 26/02/2022

  بسیار عالیست تنها سایت مورد علاقه من سایت شماست😍😍

  • محمد رحیم وارسته پور
   پاسخ
   Posted at 12:36 ب.ظ, 14/03/2022

   بسیار عالی

 • Posted at 2:16 ق.ظ, 20/11/2021

  بینهایت سپاسگزارم
  روند زندگی ام در حال تغییر شگرف است
  شک ندارم این سایت جهانی میشه
  صدای این بانو تا ابدیت مستدام باشه
  واقعاً عالی بود
  انقد که من رو در حال اکنون منعطف کرد
  سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
  الهی شکر

  • Sisi
   پاسخ
   Posted at 10:38 ب.ظ, 01/12/2021

   خیلی ازتون ممنونم ….امیدوارم که همیشه موفق باشید

  • حسن گلشائیان
   پاسخ
   Posted at 11:29 ب.ظ, 12/12/2021

   سلام
   ببخشید چطور میتونم دانلود کنم صوتی های تمرین نیروی درون را؟

  • زهرا
   پاسخ
   Posted at 3:40 ب.ظ, 23/04/2022

   بسیارعالی.. پادکست ها چرا دانلود نمیشن

 • Abolfazl Nojavan
  پاسخ
  Posted at 9:17 ق.ظ, 21/09/2021

  Abofazl

  بسیار عالی است. دستتان درد نکند.
  بنظر بنده اگر اینگونه مطالب به عموم مردم تاثیر بگذارد یقیناً بسیاری از انسانها را میتواند از بیماریهای روانی، روحی، بیهودگی و حتی جسمانی نیز رهایی بخشد و مراجعه و انتظار انسانها در بیمارستانهای و مطبها را به شدت کاهش دهد. انشاءا…. به امید آنروز

  • Kiavash
   پاسخ
   Posted at 9:19 ب.ظ, 02/10/2021

   کل مسأله اینه که فکر نکنی و نسبت به اون آگاه باشی

 • منوچهر حقی
  پاسخ
  Posted at 9:57 ب.ظ, 19/06/2021

  hi

  • منوچهر حقی
   پاسخ
   Posted at 10:00 ب.ظ, 19/06/2021

   Its so good site

   • Mahya
    پاسخ
    Posted at 1:22 ب.ظ, 17/12/2021

    ادرس اینستاگرامتون رو بذارید ک بتونیم بهتون دسترسی داشته باشیم

    • Posted at 12:44 ق.ظ, 02/02/2022

     با سلام در فوتر سایت قسمت ما را دنبال کنید تمامی رسانه های هلدینگ وجود دارد

 • منوچهر حقی
  پاسخ
  Posted at 6:27 ب.ظ, 18/06/2021

  سایت بسیار مفیدی است که به روشن شدن انسانها کمک میکند حالا که کرونا اخطار بسیار نیرو مند به بشریت داده مایه امیدواری است که امارها نشان میدهد که از هر یک میلیون ادم روی کره خاک تا امروز1400 هجری 1 نفر روشن شده است درست مثل رقابت سرعت واکسن سازی با سرعت رشد کرونا. امیدواریم که قبل از ویران سازی زمین توسط مجموعه ی انسانهای نااگاه و خواب روشن شدن ادمها بیشی بگیرد . در این مبارزه خیر و شر حتما باید از بانیان این سایت مفید تشکر کرد .دوستتان دارم موفق باشید.

 • Amir
  پاسخ
  Posted at 11:44 ق.ظ, 12/06/2020

  نمیدونم چطور باید بخاطر زندگی جدیدی که به لطف شما پیدا کردم ممنون باشم.
  در جایی خواندم کسانی که پاره های روح خویش را برای التیام به دیگران میبخشند از همه به خدا شبیه ترند.
  همانند شما که بدون هیچ چشم داشتی این گنج گرانبها رو در اختیار عموم قرار داده اید…ای کاش کسانی که سَرسَری از کنار این پست میگذرند به ارزش واقعی اون پی میبردند.
  من امروز به آرامشی رسیدم که هشت ساله به دنبال اون از این مطب روانشناسی به اون مطب میرفتم و البته هرگز نتیجه هم نمیگرفتم.
  باورم نمیشه که راهکار مشکلاتم رو اینجا به صورت مجانی یافتم.
  دستبوس و ارادتمند شما امیر

 • لیلی طاها
  پاسخ
  Posted at 9:09 ق.ظ, 22/05/2020

  با تشکر فراوان از گذاشتن این گنج بزرگ و دادن آگاهی به ما..
  اما ای کاش خانم گوینده کمی آرام و با مکث صحبت می‌کرد چراکه همه صحبت‌ها جای تفکر و تامل دارد.

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website