0
  • No products in the cart.
 

کتاب صوتی معجزات قرن حاضر اثر لوئیز ال هی

معجزات قرن حاضر

کتاب صوتی معجزات قرن حاضر اثر لوئیز ال هی

معجزات قرن حاضر (Modern Day Miracles) به قلم لوئیز ال هی کتابی است الهام‌بخش که بسیاری از مردم سراسر جهان تحت تاثیره آموزه‌های وی قرار گرفته اند، زیرا رهنمودهای او زندگی‌شان را به جهتی مثبتی تغییر داده است. در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

کتاب معجزات قرن حاضر  می‌تواند به شما، آرامش، انگیزه و شکیبایی لازم را بدهد تا به این شناخت دست یابید که حتی یک فرد به‌تنهایی می‌تواند بستری را برای التیام بخشیدن به تمامی دنیا فراهم کند.

در کتاب معجزات قرن حاضر، شاید با خواندن روایت زندگی افراد، تبسمی بر لب‌هایتان ظاهر شود یا اشکی از چشمانتان سرازیر گردد. مهم آن است که شما نیز می‌توانید علاوه بر خواندن داستان معجزاتی که در زندگی آن‌ها رخ داده است، از تمرین‌ها و عباراتی که در انتهای هر فصل ارایه شده کمک بگیرید و شاهد تحول در زندگی‌تان باشید، تحولی که شاید بتوان آن را معجزه خواند.

این کتاب در هر فصل، موضوعی عمومی از جمله سلامتی، شغل، وابستگی به مواد زیان‌بار، روابط و … را مطرح می‌کند که بی‌شک شما نیز در زندگی روزمره درگیر آن‌ها هستید.

لوئیز هی (Louise L.Hay)، نویسنده، مربی و سخنران است که کتاب های او بیش از 50 میلیون نسخه در جهان فروش داشته اند. بیش از 25 سال است که او همواره به مردم دنیا کمک می‌کند تا از قدرت‌های خود را در راه درمان و پیشرفت زندگی بکار گیرند. وی همچنین نویسندهٔ کتاب پر فروش شفای زندگی، نیز می باشد.

 


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان معجزات قرن حاضر اثر لوئیز ال هی:

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website