0
  • No products in the cart.
 

8تااز شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > مجله سرگرمی  > 8تااز شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره

8تااز شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره

موهای قهوه‌ای ساده خیلی خسته‌کننده است. و روی موهای قهوه‌ای ساده هر سبک و مدلی که پیاده کنید و آن را به هر شکلی هم که پیاده کنید باز هم در مقایسه با موهایی که تن روشن‌تری دارند، خودش را نشان نمی‌دهند. بنابراین، چه راه‌حلی برای این مشکل وجود دارد؟ در واقع راه‌حل آن واقعا ساده است. تمام کاری که باید بکنید این است که چند تایی هایلایت روی موی قهوه ای و تیره دربیاورید! بله موهایتان را هایلایت کنید! هایلایت کردن مو اساسا شامل رنگ کردن بخش‌هایی انتخاب‌شده از موها به صورت روشن‌تر از باقی موها است تا کمی بعد و بافت روی موها ایجاد شود.

اثری که با این روش روی موها ایجاد می‌شود در کم‌ترین حالت نفس‌گیر است. و اگر موهای هایلایت شده را ببافید یا هر مدلی روی آن پیاده کنید، نتیجه‌ی کارتان یک شاهکار بصری است.  هایلایت‌های روشن‌تر لا به لای موهای قهوه‌ای طبیعی شما جا خوش می‌کنند و باعث می‌شوند که موها جلوه‌ای زیبا و زنده پیدا کنند.

اگر چه زمانی که قصد رنگ کردن موها یا هایلایت کردن دارید، رفتن نزد یک آرایشگر حرفه‌ای همیشه بهترین ایده است اما می‌توانید موهای خود را در منزل هم  هایلایت کنید. در این نوشتار با چگونگی انجام ۳۰ شیک ترین انواع هایلایت روی موی قهوه ای و تیره آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید!

* مواد لازم:

– مواد دکلره

– برس مو

– کاسه

– قلم‌موی رنگ

– کلیپس‌های تقسیم‌کننده‌ی مو

* روش انجام کار:

– با توجه به دستورالعمل‌هایی که روی بسته قید می‌شود، دکلره را در یک کاسه آماده کنید.

– موها را خوب برس بکشید تا هر چه گره لا به لای آن‌ها وجود دارد، باز شود.

– تمام موها را به ۴ بخش تقسیم کنید و با کلیپس هر بخش را جمع کنید. فقط بخش اول که می‌خواهید کار روی آن را شروع کنید، باز بگذارید.

– از آن بخشی که باز گذاشته‌اید، قسمت‌هایی از مو را که می‌خواهید هایلایت شوند، جدا کنید.

– کارتان را از فاصله‌ی ۸ میلی‌متری از ریشه شروع کنید و با استفاده از یک قلم‌مو مواد دکلره را خوب روی موها بمالید.

– مراحل ۳ و ۴ را در چهار قسمت موهای‌تان تکرار کنید.

– هر ۱۵ دقیقه یک بار دکلره را روی موها بررسی کنید تا ببینید که چه‌قدر روشن شده‌اند.

– هنگامی که موهای شما به میزان دلخواه‌تان روشن شد، موها را با شامپو بشویید.

– در نهایت نرم‌کننده بزنید زیرا دکلره موها را خشک می‌کند و آب آن‌ها را از بین می‌برد.

– شما می‌توانید اجازه بدهید که هایلایت‌ها همان‌طور بمانند یا می‌توانید رنگ موی مورد علاقه‌تان را بخرید و قسمت‌های دکلره شده را رنگ کنید تا زیباتر شوند.

هایلایت روی موی قهوه ای

خوب، حالا که می‌دانید که چگونه می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید، از این ۳۰ ایده‌ی عالی برای  هایلایت روی موی قهوه ای تان استفاده کنید.

۱. هایلایت قهوه‌ای شیر شکلاتی

با چند هایلایت روی موی قهوه ای تان، رنگی رمزآلود و زیبا را به آن طره‌های قهوه‌ای خسته‌کننده‌ و تکراری بدهید. و خوب برای این کار از چه چیزی الهام بگیریم بهتر از بزرگ‌ترین نقطه ضعف زنان ؟ البته که حرف شکلات شیری است! زیبایی این قهوه‌ای شکلاتی شیری زمانی بیش‌تر به چشم می‌آید که موها را با سشوار فر زیبایی بدهید!

۲. رنگ سیِنای تیره

موهای قهوه‌ای خود را با تکنیک بالیاژ که یک سبک بی‌نظیر و ظریف است، اما تفاوت بسیار زیادی را ایجاد می‌کند، درخششی گرم و زیبا بدهید. موهای قهوه‌ای عمیق با یک سایه رنگ سینای سوخته، سبب می‌شود که به دوستان و خانواده‌تان عطر گرم شکلات داغ را در یک عصر سرد زمستانی بدهید.

۳. هایلایت بلوند پلاتینیوم

خوب هیچ شکی نیست که روگ با آن قدرت افسانه‌ای یکی از جذاب‌ترین اعضای ایکس‌من است، به این ترتیب که تنها با یک تماس قدرت ابرقهرمان‌ها را به دست می‌آورد. خوب بد نیست نگاهی به سبک مو و رنگ موهای‌اش داشته باشید، رنگی که قطعا جذابیت زیادی را به چهره‌ی شما هم اضافه می‌کند. اگر به دنبال این هستید که یک تغییر اساسی روی موهای‌تان ایجاد کنید، به سراغ هایلایت بلوند پلاتینیوم بروید که با آن موهای قهوه‌ای تیره‌تان تضاد زیادی دارند و یک ظاهر بی نظیر و زیبا برای‌تان ایجاد می‌کنند.

۴.  هایلایت برنز

با این هایلایت برنزی به موهای‌تان هم یک حالت فلزی بدهید و هم بر جذابیت صورت و موهای‌تان تا حد زیادی بیفزایید. هایلایت برنز به زیبایی با قهوه‌ای تیره‌ی موهای‌تان ترکیب می‌شود و یک اثر هنری هیجان‌انگیز ایجاد می‌کند. با موی بلند و امواج جذابی که لابلای آن رنگ برنز زیبا به چشم می‌خورد، قطعا زیباتر و جذاب‌تر خواهید شد!

۵. هایلایت قهوه‌ای خاکستری

گاهی تغییرات کوچک به راستی شگفتی می‌آفرینند! و این ادعا را می‌توان به درستی با دیدن موهایی که هایلایتی ظریف و در عین حال درخشان و زیبا دارد، اثبات کرد.  هایلایت قهوه‌ای خاکستری با ظرافت و آرامی لابلای موهای تیره‌ی قهوه‌ای جا خوش می‌کنند، و با آن‌ها به زیبایی ترکیب می‌شوند به جای این‌که خود را به صورت کاملا مشخص و برجسته‌ای به رخ بکشند. فقط لخت و صاف کردن موها کافی است تا این هایلایت‌های زیبا به خوبی دیده شوند و ظاهری زیبا به موهای‌تان بدهند.

۶. هایلایت بلوند طلایی

 

هرکسی که شما را با این  هایلایت‌های طلایی رنگ ببیند، شگفت‌زده خواهد شد.  هایلایت طلایی لا به لای موهای قهوه‌ای تیره می‌نشیند و تصویر ریزش قطره قطره‌ی کارامل را روی تکه‌ای شکلات تیره به ذهن می‌رساند. با اتو چند فر درشت روی موهای‌تان درست کنید تا آن تکه‌های بلوند طلایی روی زمینه‌ی قهوه‌ای تیره به زیبایی خودی نشان دهند.

۷. نوارهای باریک هایلایت بلوند

تابستان آینده موهای‌تان را با این هایلایت راه راه باریک زیباتر از قبل کنید. هایلایت بلوند با تناژ سرد در میان رنگ قهوه‌ای عمیق موهای‌تان این تصویر را به وجود می‌آ‌ورد که انگار نور خورشید روی طره‌های زیبای موهای‌تان بوسه‌ای درخشان زده‌است. موهای‌تان را مدل باب بلند بزنید و چند موج زیبا روی آن‌ها بیندازید تا ظاهری کاملا متفاوت و جدید داشته باشید!

۸. هایلایت‌های بلوند برای قاب کردن چهره

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website