0
  • No products in the cart.
 

انگلیسی ماندن تمام قسمت‌های Yoast با وجود نصب نسخه فارسی!

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > موضوعات عمومی  > انگلیسی ماندن تمام قسمت‌های Yoast با وجود نصب نسخه فارسی!
افزونه یواست سئو

انگلیسی ماندن تمام قسمت‌های Yoast با وجود نصب نسخه فارسی!

متاسفانه نسخه  آپدیت شده ی افزونه یواست سئو مشکلات زیادی دارد که به ترجمه زبان انگلیسی به سایر زبانهامربوط است. هم چنانکه کاربران فارسی زبان این افزونه دیده اند پس از نصب نسخه فارسی افزونه یواست سئو ، به جای مواجه شدن با یک افزونه ترجمه شده، تمام امکانات این افزونه همچنان انگلیسی باقی می ماند.

مشکل درافزونه یواست سئو

البته این مشکل مخصوص فارس زبانان نیست بلکه به طور کل مشکل ترجمه این نسخه از افزونه به زبانهای مختلف جهان وجود دارد. این یک نقص در نسخه اصلی است و به ارائه دهندگان ایرانی این افزونه مربوط نمی شود.

راه حل چیست؟

به این مسیر  پیشخوان > به‌روزرسانی‌ها  بروید و بروسانی ها را آپدیت کنید.

راه حل مشکل عدم ترجمه درافزونه یواست سئو

 

سپس صفحه را اسکرول کنید تا به بخش به‌روزرسانی ترجمه‌ها برسید. در این بخش می‌توانید ترجمه‌های افزونه یواست سئو و افزونه‌های وردپرس را به‌روزرسانی کنید تا فایل ترجمه از پوشه قالب یا افزونه به پوشه Languages در wp-content شما کپی شود.

بیشتر بدانید:  ۶ نکته برای افزایش سرعت سایت وردپرسی

بروزرسانی

حالا دکمه به‌ روزرسانی ترجمه را کلیک کنید تا ترجمه شما به روز شود. حالا بدون دردسر یواست سئو شما فارسی خواهد شد.

انگلیسی بودن بخش تحلیل و آنالیز در افزونه یواست سئو

متأسفانه بخش تحلیل و آنالیز در نسخه جدید یواست با مشکل ترجمه مواجه شده. باوجود فارسی کردن این بخش توسط ما، متأسفانه فایل ترجمه بخش آنالیز از آکند ترجمه فراخوانی نمی‌شود و این مورد به سازنده اطلاع‌رسانی شده. منتظریم در نسخه بعدی این مشکل را برطرف کنند.

نصب نسخه قبلی کار درستی است؟

جواب این سوال بستگی کامل به شما دارد.

راه‌حل سریع این مشکل برگشتن به نسخه‌های قبلی پلاگین یواست سئو هست، اما ما این را پیشنهاد نمی‌کنیم! چراکه در نسخه جدید سازگاری‌ها و ویژگی‌های جدیدی برای نسخه ۵ وردپرس ارائه‌شده و پیشنهاد می‌کنیم نسخه جدید را داشته باشید تا مشکل برطرف شود. مشکلات این نسخه از افزونه یواست سئو به اطلاع سازندگان رسیده و آنها گفته اند که بزودی مشکل پلاگین را حل خواهند کرد. با این حال باز هم انتخاب با شماست.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website