0
  • No products in the cart.
 

با چند وب سایت آموزشی برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی آشنا شوید

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > موضوعات عمومی  > با چند وب سایت آموزشی برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی آشنا شوید
با چند وب سایت آموزشی برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی آشنا شوید

با چند وب سایت آموزشی برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی آشنا شوید

ممکن است یادگیری زبان انگلیسی برای شما دشوار باشد اما اگر بدانید که چگونه زبان انگلیسی یاد بگیرید، به خصوص این که بدانید از کجا مبانی آن را یاد بگیرید، می تواند یادگیری را برای شما آسان تر کند.

در ادامه لیستی از بهترین وب سایت های پیشگام که شما می توانید با کمک آن ها شروع به یادگیری و بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود بکنید را می آوریم. این سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی قویا توصیه می شوند.با مادر مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Cambridge English Online

Cambridge English Online
www.cambridgeenglishonline.org

این سایت با یک طرح عالی با استفاده از سرگرمی ها، داستان ها، آهنگ ها و … به شما در یادگیری مجازی مبانی زبان انگلیسی کمک می کند. این وب سایت آموزش آنلاین یکی از بهترین وب سایت ها برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Duolingo

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی- دولینگو


www.duolingo.com

یک سایت آموزشی فوق العاده برای یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ایرلندی، هلندی، دانمارکی، پرتغالی و انگلیسی است. روش آموزش این وب سایت آموزش زبان، بسیار ساده و اعتیاد آور است. دولینگو علاوه بر  یکی از بهترین وب سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، دارای اپلیکیشن برای آیفون و اندروید نیز می باشد که این موضوع آن را بسیار کاربر پسندتر و کاربردی تر کرده است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Effortless
English Podcast
Effortless English Podcast

www.effortlessenglish.libsyn.com

انگلیسی آسان یک سایت آموزشی شامل سلسله ای از 246 پادکست است که به صورت رایگان در iTunes قابل دسترسی است. فهمیدن و به کار بردن این وب سایت آموزشی بسیار آسان است. بسیاری از افراد این سایت را برای بهبود مهارت های نگارشی انگلیسی خود ترجیح می دهند.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: English
Central
سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: English Central

www.englishcentral.com

این سایت نیز، به عنوان یکی از بهترین وب سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی در نظر گرفته محسوب می شود. این وب سایت به شما کمک می کند تا به صورت محاوره ای صحبت کنید. چارچوب منحصر به فرد آن ها مکالمه شما را تشخیص می دهد و بر اساس ساختار جملات به آن نمره می دهد. شما در فرآیند آموزش مبتنی بر وبی که این سایت دارد، چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. این فرآیند شامل چهار مرحله اصلی می باشد.

مرحله اول: تماشای فیلم

 در این مرحله یک فیلم را مشاهده می کنید و لغاتی را که نمی دانید علامت می زنید. این وب سایت در زمینه های مختلفی فیلم دارد.

مرحله دوم: یادگیری

در این مرحله لغات جدید را با پر کردن جاهای خالی سطر ها هم زمان با مشاهده فیلم، یاد می گیرید.

مرحله سوم: صحبت کردن

کلمات جدید را در زمینه خود بیان می کنید، و در همان لحظه بازخورد فوری در مورد تلفظ و تسلط خود دریافت می کنید.

مرحله چهارم: عملیاتی شدن

در مرحله آخر از فرآیند آموزش مجازی زبان خود در این سایت، یک مکالمه تک به تک با یک معلم خصوصی در مورد ویدیو خواهید داشت.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Stack Exchange
Stack Exchange

www.stackexchange.com

بهترین وب سایت پرسش و پاسخ برای طرفداران زبان انگلیسی. در این وب سایت گروهی از افراد دانشجو و متخصص به شما کمک می کنند تا پیشرفت کنید. در واقع این وب سایت به منزله یک جامعه یادگیری مجازی زبان انگلیسی است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Exam English

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی- English Exam

www.examenglish.com

با استفاده از این وب سایت شگفت انگیز، به طور منظم مهارت های خود را از طریق آزمون آنلاین و در سطح جهانی ارزیابی کنید. برای مثال، وب سایت اموزش مجازی، آزمون های تافل TOEFL، آیلتس IELTS، TOEIC، CEFR، Pearson و Cambridge را به صورت رایگان ارائه می دهد.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: News in Levels
سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: News in Levels

www.newsinlevels.com

این سایت اموزشی یکی از بهترین وب سایت هایی است که به شما کمک می کند مهارت های شنیداری و نگارشی خود را بهبود دهید. با استفاده از سه سطح محتوا، فایل های صوتی یا فایل های ویدئویی می توانید از این سایت مطالب زیادی یاد بگیرید.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Lang-8

www.lang-8.com

یک وب سایت فوق العاده که شرایطی را فراهم کرده است که افراد محلی طی فرآیندی آن چه شما نوشته اید را بازنویسی می کنند. این مانند یک معلم است که به شما کمک می کند کار خود را اصلاح کنید.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: LEO Network Learn English

www.learnenglish.de

یک وب سایت کاملا رایگان و پایه برای یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از محتوا، تصاویر و سرگرمی می باشد. این مشابه یادگیری از طریق بازی با کلمات مختلف است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Listen and Write

www.listen-and-write.com

این سایت روی مهارت های شنیداری شما تمرکز دارد و به بهبود گوش دادن و نوشتن شما کمک می کند.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: My English Pages

www.myenglishpages.com

این سایت، یکی دیگر از وب سایت های عالی برای یادگیری خود-خوان زبان انگلیسی می باشد که مطالب کاملی در زمینه ساختار زبان، واژگان، صحبت کردن، خواند، درک و نوشتن انگلیسی است. برای تمرین و پیشرفت بیشتر، این سایت آموزش انلاین فعالیت های رایگان، اجتماعات و وبلاگ دارد.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Easy World of English

www.easyworldofenglish.com

یک سایت آموزش زبان جذاب، آسان برای استفاده است. بهترین وب سایت برای یادگیری نحو، سخن وری، خواندن، تمرین گوش دادن و یک مرجع تصویری هوشمند است. و استفاده از آن برای هر شخصی آسان است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Many Things

www.manythings.org

این بهترین وب سایتی است که آزمون های انلاین هماهنگی، انواع سرگرمی با کلمات، معماهای کلمه ای، اصطلاحات، اصطلاح های عامیانه، مرتب کردن کلمات، یک ایجاد کننده جمله و دیگر تمرین های یادگیری زبان کامپیوتری را در خود جا داده است. علاوه بر مواردی که گفته شد این وب سایت، یک صفحه نامعمول دارد که شامل تمرین هایی با چینش نه چندان خوبی است. سایت جذاب و دوست داشتنی نیست، اما تمرین هایی دارد که می توانید ببینید و استفاده کنید. در ضمن این سایت هیچ گونه تبلیغاتی نیز ندارد.  

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Dave’s ESL Café

www.eslcafe.com

این وب سایت هم برای زبان آموزان و هم برای مدرس های زبان انگلیسی در سراسر جهان مطالبی ارائه می دهد.این وب سایت آموزشی شامل تست ها، توضیحات ساختاری زبان و جمع آوری سخن رانی ها برای دانش آموزان است.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: The California Distance Learning Project

www.cdlponline.org

با استفاده از این وب سایت شگفت انگیز، می توانید اخبار زمینه های مختلف از جمله، کارف مسکن، پول و رفاه را بخوانید. با توجه به مطالبی که خوانده اید تمرین هایی را انجام دهید، این تمرین ها شامل مجموعه های هماهنگ، واژگان و سوالات چهار گزینه ای می شوند. علاوه بر داستان ها تعدادی فیلم نیز در این سایت وجود دارد.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: BBC Learning English

bbc.co.uk/worldservice/learningenglish

در این وب سایت، تمرین های متنوعی برای آموزش وجود دارد. شامل مقدار قابل توجهی فیلم آموزشی، تست، لغات ، اصطلاحات و واژگان است که همه ی آن ها با تلفظ انگلیسی بریتانیایی هستند.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Activities for ESL Students

www.a4esl.org

این وب سایت شامل دستور زبان، ساختار جمله، آزمون های دو زبانه متعدد و واژگان برای همه سطوح، برای زبان آموزان است. به همین ترتیب، یک راه ارتباطی برای مربیان، با سوالات بحث، و برنامه های مختلف متعدد برای استفاده در کلاس درس محسوب می شود. این وب سایت را هم می توان به عنوان یکی از بهترین وب سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی را در نظر گرفت.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: ABCYa

www.abcya.com

این وب سایت شامل دستور زبان، ساختار جمله، آزمون های دو زبانه متعدد و واژگان برای همه سطوح، برای زبان آموزان است. به همین ترتیب، یک راه ارتباطی برای مربیان، با سوالات بحث، و برنامه های مختلف متعدد برای استفاده در کلاس درس محسوب می شود. این وب سایت را هم می توان به عنوان یکی از بهترین وب سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی را در نظر گرفت.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: TV 411

www.tv411.org

این وب سایت برای بچه هاست؛ با این حال کسی نگفته است که بزرگسالان نمی توانند از آن استفاده کنند. این وب سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی شامل سرگرمی های آموزنده است که بر اساس سطح بازبیتی ،از یک تا 5 مرتب شده است و برای املا و تلفظ بسیار مفید است. فعالیت های سرگرم کننده برای یادگیری حروف صدادار، حروف بزرگ و حروف کوچک، کلمات معادل و متضاد و هر آن چه برای شروع لازم است. این وب سایت می تواند مفید تر از چیزی که به نظر می رسد باشد.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: GCF Learn Free

gcflearnfree.org/everydaylife

این وب سایت شامل سخنرانی هایی در زمینه هایی مثل درک پایه، خلاصه کردن و پالودن، و توانایی هایی اساسی مانند بررسی نام یک دارو است. در این وب سایت آموزش مجازی پس از هر ویدئو یک آزمون مجازی درک مطلب وجود دارد. برای درس های نوشتن، خواندن و واژگان روی زبانه های آبی روی best lead کلیک کنید.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Language Guide

gcflearnfree.org/everydaylife

این سایت یکی از قابل توجه ترین و بهترین وب سایت های آموزش مجازی زبان انگلیسی می باشد، که با تمرین های آموزشی بصری برای همه زمینه ها از کار با یک دستگاه خودپرداز گرفته تا بررسی علامت های نگهداری. اگر روی نماد اولیه صفحه ضربه بزنید، سپس روی persing کلیک کنید، این وب سایت برای کسانی که دنبال یادگیری گویش انگلیسی نیز هستند چیزهایی دارد.

سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Oxford University Press

elt.oup.com/learning resources

این وب سایت، یکی دیگر از مشهورترین و بهترین وبسایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی است، که از انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشد. این وب سایت دارای تمریناتی برای کار کردن روی مهارتهای املایی، نحو، تفکر، درک و گوش دادن است. کاوش کردن در این وب سایت و استفاده از آن کمی دشوار است و همین موضوع باعث شده است که برای دانش آموزان مبتکر و مراجعین وب زرنگ مناسب تر از دیگران باشد.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website