0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > مجله ورزشی  > کتاب الکترونیکی PDF تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده

کتاب الکترونیکی PDF تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده

کتاب  الکترونیکی PDF تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده

کتاب تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده در قالب کتاب الکترونیکی PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

رژیم غذایی مجموعه غذایی است که یک موجود زنده مصرف می‌کند. گاه انسانها از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنند. این رژیم غذایی ممکن است به علت بیماری آنها توسط پزشک یا متخصص تغذیه به آنها توصیه شده باشد که به آن رژیمِ درمانی می‌گویند (مثلاً در بیماری دیابت ) گاهی نیز برای لاغر شدن یا چاق شدن از رژیم لاغری یا رژیم چاقی ( رژیم افزایش وزن ) پیروی می‌کنند. همچنین بعضی از افراد مایلند در رژیم غذایی خود فقط از گیاهان استفاده کنند که به رژیم غذایی آنها گیاهخواری گفته می‌شود. این روش تغذیه برای سلامتی افراد چاق لازم و حیاتی است ولی می‌تواند برای افراد معمولی خطرناک باشد.

اینکه چه کسی باید رژیم لاغری بگیرد را پزشک یا متخصص تغذیه مشخص می‌کند. همچنین این روز‌ها خیلی مد شده است که افراد به بهانه پیروی از رژیم لاغری ، ابتدا یک بشقاب بزرگ سالاد میل می کنند و بعد سراغ غذا می ‌روند. آنها به این امید که سالاد خورده‌اند و چاق نمی ‌شوند تا آنجا که می‌ توانند غذا می‌ خورند. اما متخصصان تغذیه می ‌گویند: مصرف سالاد تنها زمانی به لاغر شدن کمک می ‌کند که جایگزین بخشی از حجم غذایی شود که فرد قصد خوردن آن را دارد.

این کتاب یک راهنمای تغذیه مناسب برای رژیم درمانی شماست. در این کتاب متد های علمی رژیم های غذایی برای تناسب اندام و کاهش وزن آورده شده است . همچنین میزان انرژی و کالری موجود در همه نوع مواد خوراکی از قبیل میوه جات ، تنقلات ، سبزیجات و … در این کتاب آمده است. امیدواریم این کتاب مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

 

عنوان مطلب صفحه : ۱- فهرست مطالب ۲٫- اطلاعاتی در مورد رژیم درمانی و چاقی و لاغری ۳٫- چاق کیست؟ ۴٫ – چاقی و لاغری چگونه به وجود می آید؟ ۵٫- چقدر کالری لازم است تا یک کیلو چاق شویم ؟ ۶٫- برخی دلایل دریافت کالری بیشتراز نیاز ۷٫- آیا چاقی و لاغری ارثی است ؟ ۸٫- رژیم غذایی چه مفهومی دارد؟ ۹٫- بهترین راه کاهش وزن چیست ؟ ، ۱۰- ضررهای کاهش وزن سریع ۱۱٫- باورهای خاص در مورد تغذیه ،۱۲- چرا در رژیم کاهش وزن ازکامپیوتراستفاده می شود ؟ ، ۱۳- روشهایی برای تقویت اراده در رژیم کاهش وزن ، ۱۴- جایگزینها در رژیم غذایی، ۱۵ – عوارض رژیمهای غذایی لاغری و راه حل آنها، ۱۶- رژیم لاغری در زمان حاملگی و شیردهی؟، ۱۷- بخش سه : ویتامینها ، مواد معدنی و . . . ، ۱۸ – چه مقدار نمک باید مصرف نمود ، ۱۹ – پوکی استخوان و نقش تغذیه ؟ ، ۲۰ – چه عواملی موجب کمبود آهن می شود ؟، ۲۱ – جداول قد و وزن در خانمها ، ۲۲ -جداول قد و وزن در آقایان، ۲۳ – جداول کالری غذاها و مواد مختلف.

 


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقر زاده

 

حجم دانلود: 41 صفحه – 2.19Mb

پسوند فایل : PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website