0
  • No products in the cart.
تکنیک های سئو

تکنیک های سئو 2019 چیست؟

تکنیک های سئو موتورهای جستجو مثل گوگل شامل تکنیک ها و تجربیاتی است که افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل نتیجه می دهد.  این نکته قابل ذکر است که تکنیک های سئو همواره اثر مثبتی بر روی سایت نخواهد گذاشت و استفاده از روش های بی رویه و منفی بدون برنامه ریزی و استراتژی، باعث حذف سایت از نتایج جستجو گوگل خواهد شد! به همین دلیل مجله توسعه دهندگان روند تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹ تحلیل کرده است که در ادامه می توانید این تکنیک ها را بخوانید.

 

تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹

۱- با بهینه سازی سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه شروع کنید

یکی از تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹ بهینه سازی موبایل است. هنگامی که شما با SEO شروع می کنید بسیار مهم است. با تست عملکرد سایت و سرعت بارگذاری در همه دستگاهها، شروع کنید.و توجه نکردن به دستگاه های مختلف مانند موبایل باعث از دست رفتن جذب یک بازدید کننده خواهد شد.

مردم هر سال بیشتر وقت خود را صرف تلفن های خود می کنند، بدین معنا که یک استراتژی جدید SEO نمی تواند بهینه سازی تلفن همراه را نادیده بگیرد. عادت های جستجوی مردم را در نظر بگیرید انها به دنبال پاسخ سریع می گردند. یا به نتیجه جستجو فکر کنید که توجه شما را به خود جلب می کند.

۲- درک نحوه جستجو کاربران

یکی از تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۹ درک نحوه جستجو کاربران است. ما تمایل داریم فرض کنیم کدام کلمات کلیدی بهتر از دیگران است. تست کلید واژه همیشه یک ایده خوب است، اما امروزه SEO بیشتر در درک هدف جستجو تمرکز دارد. کافی نیست که کلیدی موثر را پیدا کنید که باعث ترافیک سایت شما شود.

استراتژی SEO بلند مدت به قصد جستجو و استدلال پشت هر جستجو متکی است. هنگامی که شما شروع به درک چگونگی مخاطبان هدف خود از موتورهای جستجو استفاده کنید، می توانید سایت خود را با موفقیت بهینه سازی کنید.

جستجوها در حال تبدیل شدن به پویایی بیشتری هستند و به دلایل مختلف متکی نیستند. شروع به آزمایش کنید که چگونه بهینه سازی شما می تواند بر ترافیک جستجوی شما تأثیر بگذارد و شروع به استفاده از نمایشهای مکالمه بیشتری در ترکیب کلمه کلیدی خود کنید.

۳- برای انسان بنویسید، برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید

یک استراتژی موفقیت آمیز SEO در هنگام بهینه سازی سایت، عنصر انسانی را نادیده میگیرد. ما فقط انتخاب کلمات کلیدی خوب برای بهبود رتبه بندی سایت ما نیست. هدف این است که کلمات کلیدی درست را انتخاب کنید که مخاطبان شما به نحوی استفاده کنند که محتوایی مرتبط و جذاب باقی بماند.

همیشه با فکر کردن مخاطبان خود هنگام ایجاد مطالب خود شروع کنید. محتوای شما باید هر دو جالب و مرتبط با آنها باشد تا آنها بیشتر بخواهند در مورد آن اطلاعات کسب کنند. هنگامی که شما شروع به درک محتوایی که خوانندگان شما از آن میخواهند، وقت آن است که بیشتر به بهینه سازی آن تمرکز شود.

کافی نیست که محتوای خوب را ایجاد کنید به همین دلیل است که می خواهید محتوای خود را بهینه کنید تا در SERPs بالاتر برسید.بدون نیاز به شروع به اضافه کردن کلمات کلیدی در محتوا به سادگی برای درخواست تجدید نظر به موتورهای جستجو وجود ندارد. گوگل و بقیه تبدیل شده اند که بسیار پیچیده هستند تا تکنیک هایی را به جای آورند.برعکس، کیفیت محتوای شما و ارتباط آن، به عنوان مثال، می تواند به افزایش ترافی جستجوی شما کمک کند. تعادل مناسب بین محتوای کیفی و بهینه سازی جستجو برای بهترین نتایج را پیدا کنید.
تکنیک های سئو

۴- ترافیک جستجوی موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید

اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع و چه چیزی را آزمایش کنید، با نگاهی دقیق تر به ترافیک جستجوی فعلی خود، شروع کنید.صفحات با بهترین عملکرد چیست؟ کدام کلمات کلیدی مخاطبان شما برای دسترسی به محتوای شما استفاده می کنند؟ ۱۰ پست برتر خود را تجزیه و تحلیل کنید و همه آنها مشترک هستند. کیفیت محتوای شما چگونه است؟ طول هر پست؟ آیا بهترین شیوه های بهینه سازی در سایت را دنبال کردید؟

پست هایی را پیدا کنید که به عنوان محتوای همیشه سبز کار می کنند و فکر می کنید راه های جدید برای به روز رسانی آنها. نگاه دقیق تر به ترافیک جستجو و عملکرد فعلی SEO شما حتی می تواند به شما کمک کند که تقویم محتوا خود را به روز رسانی کنید با موضوعاتی که مخاطبان شما می پسندند.

۵- با آخرین تغییرات در SEO آشنا شوید

اگر می خواهید مستقیما به جستجوگرها بپردازید، باید از آخرین روند و به روز رسانی الگوریتمی که ممکن است تاکتیک های شما را تحت تاثیر قرار دهد، پیروی کنید. همانطور که با هر مهارت جدید، مفید است که در مورد آن به خواندن ادامه دهید تا در مورد هر گونه تغییر اخیر مطلع شوید.آیا شما یک مبتدی یا یک حرفه ای با تجربه هستید، هنوز هم مهم است که در مورد آخرین به روز رسانی های SEO و خواندن آنها در مورد استراتژی خود توجه داشته باشید.

۶- مهمترین عوامل رتبه بندی را بیاموزید

همانطور که ما در نوک قبلی ذکر کردیم، مفید است که هر ماه برای به دست آوردن آخرین به روز رسانی های SEO، اختصاص دهید.نقطه شروع عالی این است که بیشتر در مورد همه عوامل رتبه بندی که بر موقعیت شما در SERPs تاثیر می گذارند، بیشتر بخوانید.

از ارتباط و استفاده از کلمات کلیدی مناسب به سرعت صفحه و استفاده از لینک ها، خوب است که یاد بگیریم که چگونه هر عامل ارزیابی می تواند تاکتیک های بهینه سازی شما را تحت تاثیر قرار دهد.این لیست ممکن است طولانی باشد، اما در اینجا برخی از عوامل رتبه بندی مهم برای کمک به شما در بهینه سازی صفحه خود در سال ۲۰۱۹ هستند.

۷- UX یا تجربه کاربری را هرگز دست کم نگیرید

تجربه کاربر برای سالگرد جستجوگر سال بیش از سال مهمتر است. همانطور که گوگل در حال تکامل است، نتایج جستجو شخصی سازی می شوند و هدف این است که بهترین تجربه را برای کاربران ارائه دهیم.کیفیت و ارتباط محتوای شما بسیار قابل توجه است، اما شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که UX سایت شما به اندازه کافی جذاب است تا مردم را به خواندن ادامه دهد.

 

اگر صفحه شما غیرممکن باشد،یک پست خوب نمیتواند جذاب باشد. برای مثال، سایت برای تلفن همراه بهینه سازی شده است. آنچه که شما نیازمندید، تعادلی مناسب بین تجربه کاربر بهتر و حتی محتوای عالی است. هیچ کدام از این دو نمیتوانند به تنهایی موفقیت عظیم و بزرگی را برای جستجوگرها ایجاد کنند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website