0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی از دکتر خشایار فخریان

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > مجله ورزشی  > کتاب الکترونیکی PDF شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی از دکتر خشایار فخریان
شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی

کتاب الکترونیکی PDF شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی از دکتر خشایار فخریان

کتاب الکترونیکی PDF شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی از دکتر خشایار فخریان

کتاب شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی  از دکتر خشایار فخریان در قالب کتاب الکترونیکی PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

زندگی ماشینی امروز، روان و جسم ما را شکننده تر کرده و کار با کامپیوتر، رانند گی با اتومبیل و ساعت ها رو بروی جعبه جادویی نشستن انسان را به موجودی بی تحرک تبدیل کرده که ، چاقی ، کمر درد، دیسک ، مهره ها، آرتروز و ناراحتی های قلبی – عروقی را برای وی به ار مغان آورده است برای بسیاری از افراد در نظر گرفتن یک وقت و هزینه ویژه برای ورزش غیر ممکن است به این ترتیب اجرای حرکات کششی به عنوان تمریناتی موثر ارزان و راحت، راهگشای است که نه تنها سلامتی جسمانی و روانی و تناسب اندام را به همراه خود می آورد، بلکه به ما کمک می کند تا در انجام کارهای روزانه خود نیز انرژی و استقامت بیشتری داشته باشیم.

استرس کار روزانه و فشار های فکری و زندگی ماشینی امروز، روان و جسم ما را شکننده تر کرده و وقتی برای رسیدگی به سلامت جسمانی و روانی ما باقی نگذاشته است. چند دقیقه تحرک در طول روز، در صورتی که به برنامه هفتگی تبدیل شده و مستمر و مداوم باشد، نه تنها سلامتی جسمانی و روانی به همراه خود می آورد بلکه به ما کمک می کند تا در انجام کارهای روزانه خود نیز انرژی و استقامت بیشتری داشته باشیم.

درست است که این چند دقیقه کشش و تمرین برای اجرا کننده گاهی اوقات به اندازه یک عمر می گذرد، اما اگر کمی صداقت به خرج دهیم از جسم صبح تا شب به اندازه چهار ماشین کار کشیده می شود و واقعا حقش است که لااقل چند دقیقه را صرف حفظ سلامتی آن کنیم. زمانی می شد تمرین ورزشی را در حیاط منزل اجرا کرد اما امروزه آپارتمان نشینی و فضای محدود این موقعیت را نیز از ما سلب کرده است. تنها راهی که می ماند انجام فعالیت هایی است که به فضا، هزینه، وقت و موقعیت خاصی نیاز نداشته باشد. حرکات کششی دقیقا واجد همین خصوصیات هستند. موثر، تقویت کننده جسم و روان، کم هزینه و در دسترس. متاسفانه اغلب اوقات به این تمرینات بهای لازم داده نمی شود و به آن به عنوان یک کار غیر ضروری و بی اثر نگریسته می شود در حالی که این حرکات بیش از آنچه فکر می کنیم، موثر و کارآمد هستند…


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی از دکتر خشایار فخریان

حجم دانلود: 36 صفحه – 2.59Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website