0
  • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF صدای خاموش از کامران گنجی

کتاب الکترونیکی PDF صدای خاموش از کامران گنجی

کتاب الکترونیکی PDF صدای خاموش از کامران گنجی

کتاب صدای خاموش از کامران گنجی در قالب کتاب الکترونیکی PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

هر کسی برای این که مؤثر و بانفوذ باشد، لازم است که بر مهارت های ارتباط حرفه ای با دیگران مسلط باشد، قطعاً شما هم دوست دارید که با افراد مختلف چنین ارتباطی را برقرار نمائید.

قبل از هر چیزی از شما چند سؤال دارم:

آیا می دانید چگونه سر صحبت با افراد را باز کنید ؟

آیا می دانید وقتی با کسی صحبت می کنید نگاهتان به چه صورت و به چه سمتی باید باشد ؟

آیا موانع ذهنی صحبت کردن در جمع را می شناسید ؟

آیا می دانید روش های مختلف سؤال کردن چگونه است ؟

آیا می دانید چه سوالاتی بپرسید تا گفتگوی تان طولانی تر شود ؟

آیا می دانید وقتی در جمع افراد صحبت می کنید، نحوه ایستادن تان باید به چه صورت باشد ؟

آیا می دانید کدام ژست ها باعث شروع گفتگو و کدام ها مانع شروع گفتگو هستند ؟

اگر جواب شما به پرسش های مطرح شده منفی است، باید بگویم که این کتاب برای شما نوشته شده است اما اگر پاسخ ها به گونه دیگری است، احتمالاً کتاب های مفیدتری برای شما وجود دارد.

 

یکی از مشکلاتی که افراد خجول و کمرو با آن رو به رو هستند، زمانی است که در جمعی (خصوصاً جمع افراد غریبه) قرار می گیرند و احساس می کنند که حرفی برای گفتن ندارند و با سکوت طولانی شان، افراد حاضر، به خجول و کمرو بودن آنها پی می برند.

 

اما واقعاً دلیل این سکوت طولانی چیست؟

اگر شما جزء یکی از همین افراد هستید و یا در اطرافیان تان اینگونه افراد را می شناسید، خواندن این کتاب الکترونیکی را به شما پیشنهاد می کنم.

مهارت های ارتباطی در هر شرایطی و در هر مکانی با توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی منعطف و تغییر پذیر است و می توان از کتاب های مختلف راه حل های متناسب با خود را دریافت نمود. با ما همراه باشید تا تغییرات فوق العاده ای را با همدیگر رقم بزنیم.

اگر سوال هایی که مطرح شد، ذهن شما را درگیر کرده است و احساس می کنید که برای ایجاد تغییر نیاز به برنامه دارید، پیشنهاد می کنم این کتاب را مطالعه کنید.

به این فکر کنید که با شخص بزرگی در زندگی مان رو به رو شده ایم، حال این فرد می تواند فردی باشد که کسب و کارمان را متحول می کند یا نه؛ جایگاه بالایی در سیاست و یا در هر جایگاه دیگری باشد و یا اینکه گزینه خوبی برای همسر آینده ما باشد؛ سوالی که از شما دارم این است که با شرایط فعلی مان، آیا می توانیم با او ارتباط برقرار کنیم ؟

اگر بر مهارت های ارتباطی مسلط هستید، این کتاب به شما کمک می کند تا  ارتباط بهتری را با اشخاص داشته باشید ولی اگر این مهارت ها را خیلی مسلط نیستیم و یا در اطرافیان مان کسانی هستند که از این قضیه رنج می برند، این کتاب گزینه مناسبی برای آنهاست.

بــه شــما قــول میدهــم کــه اگــر مطالــب ذکــر شــده در کتــاب را بخوانیــد و بــا عمـل همـراه سـازید، ارتباطات شـما بـه شـکل فزاینـده ای ارتقاء خواهـد یافت و بـه دنبالش موفقیت  های  روز به روز را شـاهد خواهیـد بـود. پـس بیاییـد هـر چــه ســریعتراین مهارتهــا را بیاموزیــم و در زندگــی روزمره مــان پیــاده کنیــم.

 


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان  صدای خاموش از کامران گنجی

 

حجم دانلود: 39صفحه– 4.39MB

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

 

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website