هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

کتاب الکترونیکی PDF محافظت از پوست – راشین گوهر شاهی

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > سایر موضوعات  > کتاب الکترونیکی PDF محافظت از پوست – راشین گوهر شاهی

کتاب الکترونیکی PDF محافظت از پوست – راشین گوهر شاهی

 کتاب الکترونیکی PDF محافظت از پوست – راشین گوهر شاهی

ارائه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان) ضبط و میکس در واحد انتشارات دیجیتال شرکت با همکاری کامپیوتر پانته آ فروش این کتاب صوتی یا کپی برداری و بازنشر از این اثر پیگرد قانونی دارد فقط جهت یادگیری و استفاده شخصی استفاده نمایید.

 

کتاب محافظت از پوست از راشین گوهر شاهی در قالب کتاب الکترونیکی PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

 

نگرانی از این بابت که پوست شما پیرتر از سن واقعی به نظر می رسد می تواند  تبدیل به یک نوع اضطراب و استرس پایدار شود. در ادامه به  ۲۳ روش پیشگیری و درمان اشاره میکنیم. اغلب روش های پیشگیری مربوط به عادت و سبک زندگی است و بعضی از روش های درمانی نیز با مراجعه به متخصص پوست و زیبایی انجام شدنی است.

 

نور خورشید اولین و مهمترین عامل بروز چین و چروک صورت است این عامل حتی موثر تر از فاکتور وراثت در این زمینه عمل می کند. از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. اگر از قرار گرفتن در معرض نور خورشید گریزی نیست از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید تا از برزو سرطان پوست جلوگیری شود و مانع از بروز چین و چروک شود. سیگار کشیدن باعث شکسته شدن کلاژن پوست و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی آن می گردد. به اندازه کافی بخوابید در غیر این صورت بدن تولید هورمونی به نام کورتیزول می کند که نتیجه ای جز شکستن و آسیب به سلول های پوستی نمی شود. استراحت کافی منجر به تولید هورمون رشد می شود که پوست را محکم نگه داشته و خاصیت الاستیک آن را حفظ می کند. ماهی بخورید این غذای دریا یی سرشار از پروتئین و اسید چرب امگا ۳ می باشد که برای سلامت و شادابی پوست لازم است. خوردن میوه ها و سبزیجات متنوع آنتی اکسیدان موجود در این مواد گیاهی مانع از آسیب سلول های پوست می شود…


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان محافظت از پوست – راشین گوهر شاهی

 

حجم دانلود: ۱۷۸ صفحه – ۳.۷۱Mb

پسوند فایل:  PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website