هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

با مواد غذایی گیاهی روز خود را بسازید.

استفاده از مواد غذایی گیاهی در روز

با مواد غذایی گیاهی روز خود را بسازید.

با استفاده از مواد غذایی گیاهی، صبحانه خود را رنگین کنید و یک ناهار خوشمزه بخورید.

پر واضح است که مواد غذایی گیاهی نقش مهمی در خوراک روزانه ما ایفا می کنند.

از زمانیکه غذاهای گیاهی به منوهای رستوران های زنجیره ای خیابان های اصلی اضافه شده است، تعداد بیشتری از ما استفاده از مواد غذایی گیاهی را در اولویت خود قرار داده ایم.

بسیار خوب، استفاده از مواد غذایی گیاهی به عنوان خوراک روزانه دقیقاً به چه معنا است؟ ساده است، همه اش درباره افزودن مواد غذایی گیاهی بیشتر به وعده های غذایی روزانه و تبدیل آن ها به خاطره انگیزترین اوقات زندگیتان است.

ساده به نظر می رسد؟ همینطور است، اکنون زمان آن فرا رسیده که یخچال و فریزرتان را با میوه ها و سبزیجات پر کنید، و با دانه های خوراکی و غلات جشن بگیرید و نوشیدنی های گیاهی خوشمزه را امتحان کنید. خبر خوب این است که اگر روزتان را با یک صبحانه گیاهی خوشمزه شروع کنید، یا از یک بشقاب غذای گیاهی برای ناهار لذت ببرید، روش فوق العاده ای است که به شما کمک می کند از پس انبوه کارهای فراوان یک صبح پر مشغله و اتفاقات پیش بینی نشده در بعدازظهر به خوبی برآیید.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: The Guardian

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت