0
  • No products in the cart.
 

Microgrid ها در بخش انرژی، نقش مهمی به عهده دارند: دلیل آن را در ادامه توضیح می دهیم

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > اختراعات و نوآوری ها  > Microgrid ها در بخش انرژی، نقش مهمی به عهده دارند: دلیل آن را در ادامه توضیح می دهیم
microgrids

Microgrid ها در بخش انرژی، نقش مهمی به عهده دارند: دلیل آن را در ادامه توضیح می دهیم

همانطور که تقاضای جهانی برای مصرف انرژی رو به رشد می گذارد، اهمیت فزاینده Microgrid ها مشخص می شود – اما Microgrid ها چه هستند و چرا اهمیت دارند؟

دپارتمان انرژی ایالات متحده امریکا (DOE) به این صورت آن ها را توصیف می کند: آن دسته از شبکه های محلی که می توانند از شبکه های سنتی جدا شده و به صورت مستقل کار کنند. این توانایی فعالیت به صورت مستقل از شبکه های بزرگ تر آن ها را به ابزار بسیار ارزشمندی برای مواقعی که شبکه های دیگر به هر دلیلی از کار می افتند، تبدیل کرده است. طبق توصیف DOE، Microgrid ها می توانند به کاهش اختلالات شبکه برای قدرت بخشیدن به انعطاف پذیری شبکه کمک کنند. موضوع دسترسی به قدرت، موضوع مهمی است. طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی (IEA)، 1.2 میلیارد نفر به الکتریسیته دسترسی ندارند. همچنین می توان اثبات کرد که Microgrid ها در اجتماعات روستایی که دسترسی به الکتریسیته دشوار است، می توانند بسیار مهم باشند. شبکه های انرژی پویای سانفرانسیسکو دارای Microgrid ها و منابع انرژی توزیع شده هستند. کارن مورگان، رئیس و مدیرعامل آن در مصاحبه ای به گزارشگر شبکه CNBC گفت: هیجان حاصل از تکنولوژی اینترنت و نوآوری های اینترنتی به گسترش و توسعه بازارهای Microgrid ها و الکتریسیته سرعت می بخشد. مورگان بر اهمیت آن ها در این دنیای متغیر تاکید کرد. وی گفت: ما نمی توانیم به بسترهای امروز تکیه کنیم، بنابراین، می بایست … درباره فرصت مستقل بودن از شبکه ها در هر زمان ممکن، فکر کنیم. مورگان افزود، ما در ایالات متحده امریکا حوادث متعددی ناشی از نقض قوانین امنیتی در بازار خدمات داشته ایم. مورگان گفت: اگر قوانین امنیتی در بازار خدمات نقض شوند، شما می بایست توانایی ادامه طی مسیر پیشرفت را داشته باشید. وی افزود، کاهش هزینه کسب و کار به طور چشمگیری بر آن تاثیر می گذارد. این موضوع شرکت هار ا از لحاظ درآمد و سودآوری در اوج قرار می دهد. در چنین سناریوهایی است که نقش مهمی بر عهده آن ها گذاشته می شود. مورگان گفت: ادغام تکنولوژی با Microgrid ها در صورت لزوم، انرژی را از Microgrid ها به شبکه خدمات منتقل می کند. وی گفت: چرا این موضوع اهمیت دارد؟ اگر دو هفته در تگزاس، دمای هوا 105 درجه باشد و شبکه خدمات رفاهی نتواند از عهده آن برآید، یا نتواند انرژی کافی تولید و ارسال کند، آن ها برای تامین انرژی، دست به دامن شبکه های مستقل یا Microgrid ها می شوند. این قابلیت همکاری و تعویض شبکه های سنتی با Microgrid ها انعطاف پذیری بیشتری را به ارمغان می آورد. مورگان گفت: این شبکه ها بدون در نظر گرفتن اینکه خدمات مربوط به سلامتی هستند یا خدمات رفاهی دیگر، قیمت الکتریسیته را به صورت بلند مدت و قابل پیش بینی برای کاربر نهایی فراهم می کنند. وی گفت: این امر به آن ها امکان مدیریت بهتر کسب و کار و انعطاف پذیری مورد نیاز را می دهد و امنیت و ثبات برایشان فراهم می کند.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: CNBC

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website