0
  • No products in the cart.
 

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در این مقاله از مجله توسعه دهندگان به آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس می پردازیم.نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس این امکان را  به ما می دهد که که پست‌ها و ویدیو هایی که در این شبکه های اجتماعی محبوب به اشتراک می گذاریم را در وب سایت وردپرسی خودمان به نمایش بگذاریم. امروزه با افزایش روزافزون کاربران در شبکه‌های اجتماعی و استفاده زیاد در طول روز این وب سایت‌ها به عنوان مکان مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات است.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از بزرگترین و  بهترین شبکه های اجتماعی در جهان و ایران است که بعد از تلگرام اهمیت ویژه ای  در ایران دارد و کسانی که در اینستاگرام بازاریابی رو شروع می کنند نتیجه  بهتری می گیرند.

افزونه ای که به شما معرفی میکنم امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در وب سایت شما رو فراهم میکند و شما میتوانید یک تبلیغات رایگان بسازید و محصولات خودرا تبلیغ کنید و فروش محصولات رو افزایش دهید.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

این پلاگین کاربردی و حرفه ای که در مخزن وردپرس بیش از دویست هزار بار نصب و فعال شده است قابلیت نمایش تصاویر در وبسایت وردپرسی را برای شما ایجاد میکند و شما میتوانید تبلیغات خودتان را در وبسایت وردپرسی به وسیله اینستاگرام ایجاد بسازید. همچنین استفاده از این پلاگین تکنیک های offpage سئو است که باعث بهینه سازی وبسایت میشود و میتوانید در نتایج گوگل بالا بروید.

بعد از نصب و فعالسازی این پلاگین به بخش نمایش روی زیر منو ابزارک ها کلیک کنید.

بعد اینکه وارد به بخش ابزارک ها شدید ابزارک جدیدی به اسم Insatagram می بینید و با عمل کشیدن و رها کردن وارد ساید بار می شوید.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

تنظیمات افزونه WP Instagram Widget

Title : در این فیلد عنوان صفحه اینستاگرام خود را وارد کنید.

Username : ادرس صفحه اینستاگرام مورد نظر جهت نمایش در وبسایت.

Number of photos : تعداد عکس هایی که میخواهید در ساید بار نمایش داده شود.

photo size : اندازه تصاویر اینستاگرام ر نمایش می دهد.

open links inlks in : در این بخش باید مشخص کنیم که وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد صفحه اینستاگرام در صفحه فعلی باز شود یا در صفحه جدید.

Link text : متن لینک اینستاگرام را وارد کنید.

اکنون میتوانید تصاویر اینستاگرام را در سایت وردپرسی خودتان مشاهده کنید.

برای مطالعه سایر مقالات با ما در مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website