0
  • No products in the cart.
 

چند ترفند تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه و سریع برای عید نوروز!

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > مجله مد و زیبایی  > چند ترفند تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه و سریع برای عید نوروز!
چند ترفند تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه و سریع برای عید نوروز!

چند ترفند تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه و سریع برای عید نوروز!

آیا خانه‌تان خسته‌کننده / به هم ریخته / نامرتب به نظر می‌رسد؟ احساس می‌کنید که نیاز به چند ترفند آسان برای زیبا کردن فضای خانه‌تان دارید؟ ما در این مقاله چند روش امتحان‌شده را برای تازگی بخشیدن به خانه بدون صرف هزینه‌ی هنگفت برای شما آماده کرده‌ایم. این تغییرات کوچک را ایجاد کنید تا خانه‌تان زیبا شود!
با ما در مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

۱. اقلام غیر ضروری را حذف کنید

. اقلام غیر ضروری را حذف کنید

این مورد یک گزینه‌ی ساده، اما بسیار موثر و خوب است. از مرتب کردن کابینت‌ها آشپزخانه و حذف اقلام بلااستفاده و غیرضروری گرفته تا چک کردن اتاق بچه‌ّها و حذف اسباب‌بازی‌های خراب و ‌آسیب‌دیده، این روش آسان و بدون هزینه تضمین خواهد کرد که خانه‌تان ظاهری زیبا و مرتب دارد.

۲. شمع‌های معطر را در فضای خانه‌تان به کار ببرید

 شمع‌های معطر را در فضای خانه‌تان به کار ببرید

دلایل زیادی برای استفاده از شمع‌های عطری وجود دارد. اول از همه این‌که، آن‌ها در هر قفسه یا هر قسمتی از خانه بسیار زیبا به نظر می‌رسند، و در عین حال به خانه‌تان رایحه‌ای خارق‌العاده می‌دهد، رایحه‌ای که فضا را دلپذیرتر و جذاب‌تر می‌کند.

۳. به میز وسط مبلمان‌تان سبکی تازه بدهید

 به میز وسط مبلمان‌تان سبکی تازه بدهید

اگر میز وسط‌تان پر از کاغذ و کتاب و وسایل غیرضروری شده، بهتر است که آن را دوباره طراحی کنید. یک سری کتاب هنری دارای جلد محکم در گوشه‌ای از میز قرار بدهید یا از یک سینی گرد استفاده کنید و آن را با شمع ، گل خشک و گلدان‌های کوچک گل پر کنید.

۴. عدد سه را در دکوراسیون همیشه به یاد داشته باشید

عدد سه را در دکوراسیون همیشه به یاد داشته باشید

به محض این که اقلام را در گروه‌های سه تایی به کار ببرید، مانند مجموعه‌ای گزیده از اقلام به نظر می‌رسند که به دقت و وسواس انتخاب شده‌اند. باور کنید این نکته‌ی به ظاهر ساده، شاهکار می‌کند!

۵. کوسن‌ها را عوض کنید

کوسن‌ها را عوض کنید

عوض کردن کوسن‌ها خواه کوسن‌های تخت باشد و خواه کوسن‌های روی مبل تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر فضا خواهد داشت. همه چیز تازه، زیبا و شیک به نظر خواهد رسید.

۶. ریسه‌های لامپ‌دار در خانه آویزان کنید

 ریسه‌های لامپ‌دار در خانه آویزان کنید

با استفاده از ریسه‌های لامپ‌دار در قسمت‌هایی از خانه‌تان، فضایی زیبا و رمانتیک خلق کنید. نوع چشمک‌زن آن‌ها را دور پنجره، شومینه یا شلف قرار بدهید تا آن‌ها را به نوعی درون قاب بدهید و فضایی متفاوت ایجاد کنید.

۷. از گل‌های تازه برای زیباسازی فضا استفاده کنید

از گل‌های تازه برای زیباسازی فضا استفاده کنید

گل‌های تازه بلافاصله فضا را زیبا می‌کنند. شاید به این فکر می‌کنید که مهارتی برای چیدن گل در گلدان ندارید، اما این کار ساده‌تر از آنی است که تصور می‌کنید. خیلی ساده گل مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و با یک روبان یا تکه‌ای تور ساقه‌ها را به هم ببندید تا دسته‌گلی زیبا آماده شود!

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website