هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن

کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن

 کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن :

کتاب الکترونیکی ماورای راز از راندا برن ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت :

فیلم راز روایت‌گونه و به‌صورت مصاحبه درمورد قانون جذب است که در سال ۲۰۰۶ تولید و کتابی به همین نام نیز نوشته شده‌است که جز بهترین کتاب های موفقیت به حساب می آید. نویسنده کتاب راندا برن می‌باشد که تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز عهده‌دار است . کتاب و فیلم راز درمدت کوتاهی در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت هواداران و مخالفان خود را پیدا‌کرد. در کشور ما نیز پس از پخش فیلم سؤالات و ابهامات زیادی برای افراد و ارگانهای متعدد به‌وجود آمد. در‌این میان آقای قراچه داغی به ترجمه کتاب راز پرداخت. ماورای راز به بیان ابهامات و شفاف‌سازی در این زمینه پرداخته و ترجمه کتاب رازمی‌باشد.

ماورای راز از راندا برن :

افراد مختلفی که با راز آشنا هستند پس از مطالعه و یا تماشای راز سؤالات متنوعی برایشان ایجاد شده‌است مانند:

راز چیست؟ آیا اثری علمی است و ارزش آموزشی دارد؟ آیا با آن می‌توان به تمام خواسته‌ها و اهدافمان برسیم؟ مطالب راز در اسلام و سایر ادیان دیده می‌شود؟

درمورد راز و موضوعات و توصیه‌های راز مطالب متنوعی وجود دارد، اما اجرا و عمل به آن مهم است. به‌راستی با راز می‌توان زندگی را متحول ساخت و این تحول را تداوم بخشید. در ادامه مطلب می‌توانید پاسخ پرسش‌هایتان را دریابید. یکی از موضوعات مهم در راز این است که ما می‌توانیم بدبختی را به خوشبختی، تهدیدها را به فرصت‌ها و مشکلات را به راه‌حل‌ها تبدیل کنیم.

از مجموع این پرسش‌ها خواننده و شنوده راز می‌خواهد چاره‌ای برای مشکلات و مسائل خود پیدا‌کند و با اطمینان و اعتقاد به آرزوها، خواسته‌ها و اهدافش در زندگی برسد و کائنات و هستی را به خدمت خود درآورد. به‌نظر می‌آید افراد موفق و سرآمد با استفاده از قوانین هستی و کائنات و هماهنگی با طبیعت به آرزوی خود رسیده‌اند.

شما هم می‌توانید به آرزوهایتان برسید در صورتی‌که قوانین طبیعت را بشناسید و از آنان پیروی کنید. اجرای توصیه‌های راز و تداوم این کار مسئله اساسی راز است. ماورای راز یعنی مدیریت ذهن، که شرط لازم و کافی برای اجرای توصیه‌های راز یا هر روش دیگری است.

برای دانلود کتاب های فارسی بیشتر کلیک کنید.


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان ماورای راز از راندا برن :

حجم دانلود: ۱۰۱ صفحه – ۱۲.۴Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

۲ دیدگاه ها
 • سعدی
  پاسخ
  ارسال شده در۷:۳۱ ب٫ظ, ۲۳/۱۲/۱۳۹۶

  باسلام
  بنده درخواست گواهینامه روانشناسی موفقیتی دارم

  • admin
   پاسخ
   ارسال شده در۰:۲۹ ق٫ظ, ۲۴/۱۲/۱۳۹۶

   با سلام خدمت شما

   دوره مورد نظر به صورت الکترونیکی برگزار می گردد – خواهشمند است شماره تماس خود را اعلام نمایید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید – متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت