0
 • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن

ماورای راز راندا برن

کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن

 کتاب الکترونیکی PDF ماورای راز از راندا برن :

کتاب الکترونیکی ماورای راز از راندا برن ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت :

فیلم راز روایت‌گونه و به‌صورت مصاحبه درمورد قانون جذب است که در سال ۲۰۰۶ تولید و کتابی به همین نام نیز نوشته شده‌است که جز بهترین کتاب های موفقیت به حساب می آید. نویسنده کتاب راندا برن می‌باشد که تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز عهده‌دار است . کتاب و فیلم راز درمدت کوتاهی در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت هواداران و مخالفان خود را پیدا‌کرد. در کشور ما نیز پس از پخش فیلم سؤالات و ابهامات زیادی برای افراد و ارگانهای متعدد به‌وجود آمد. در‌این میان آقای قراچه داغی به ترجمه کتاب راز پرداخت. ماورای راز به بیان ابهامات و شفاف‌سازی در این زمینه پرداخته و ترجمه کتاب رازمی‌باشد.

ماورای راز از راندا برن :

افراد مختلفی که با راز آشنا هستند پس از مطالعه و یا تماشای راز سؤالات متنوعی برایشان ایجاد شده‌است مانند:

راز چیست؟ آیا اثری علمی است و ارزش آموزشی دارد؟ آیا با آن می‌توان به تمام خواسته‌ها و اهدافمان برسیم؟ مطالب راز در اسلام و سایر ادیان دیده می‌شود؟

درمورد راز و موضوعات و توصیه‌های راز مطالب متنوعی وجود دارد، اما اجرا و عمل به آن مهم است. به‌راستی با راز می‌توان زندگی را متحول ساخت و این تحول را تداوم بخشید. در ادامه مطلب می‌توانید پاسخ پرسش‌هایتان را دریابید. یکی از موضوعات مهم در راز این است که ما می‌توانیم بدبختی را به خوشبختی، تهدیدها را به فرصت‌ها و مشکلات را به راه‌حل‌ها تبدیل کنیم.

از مجموع این پرسش‌ها خواننده و شنوده راز می‌خواهد چاره‌ای برای مشکلات و مسائل خود پیدا‌کند و با اطمینان و اعتقاد به آرزوها، خواسته‌ها و اهدافش در زندگی برسد و کائنات و هستی را به خدمت خود درآورد. به‌نظر می‌آید افراد موفق و سرآمد با استفاده از قوانین هستی و کائنات و هماهنگی با طبیعت به آرزوی خود رسیده‌اند.

شما هم می‌توانید به آرزوهایتان برسید در صورتی‌که قوانین طبیعت را بشناسید و از آنان پیروی کنید. اجرای توصیه‌های راز و تداوم این کار مسئله اساسی راز است. ماورای راز یعنی مدیریت ذهن، که شرط لازم و کافی برای اجرای توصیه‌های راز یا هر روش دیگری است.

برای دانلود کتاب های فارسی بیشتر کلیک کنید.


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان ماورای راز از راندا برن :

حجم دانلود: 101 صفحه – 12.4Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

6 Comments
 • Hamid Hoseini
  پاسخ
  Posted at 3:07 ق.ظ, 16/02/2023

  خیلی خوب. 🙏🏻🙏🏻

 • Hamid Hoseini
  پاسخ
  Posted at 3:03 ق.ظ, 16/02/2023

  خیلی عالی، سپاس بیکران 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • حسین
  پاسخ
  Posted at 8:18 ب.ظ, 27/04/2022

  با تشکر از کتاب خوبتان

 • امیرمحمد
  پاسخ
  Posted at 7:45 ب.ظ, 11/08/2021

  چطور دانلود کنیم

 • سعدی
  پاسخ
  Posted at 7:31 ب.ظ, 14/03/2018

  باسلام
  بنده درخواست گواهینامه روانشناسی موفقیتی دارم

  • admin
   پاسخ
   Posted at 12:29 ق.ظ, 15/03/2018

   با سلام خدمت شما

   دوره مورد نظر به صورت الکترونیکی برگزار می گردد – خواهشمند است شماره تماس خود را اعلام نمایید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید – متشکرم

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website