0
 • No products in the cart.
 

کتاب صوتی باور کنید تا ببینید از وین دایر

باور کنید تا ببینید

کتاب صوتی باور کنید تا ببینید از وین دایر

کتاب صوتی باور کنید تا ببینید از وین دایر :

کتاب صوتی باور کنید تا ببینید اثر وین دایر که ارائه تازه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان )  میباشد و در مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت ارائه شده است در مورد تاثیر اندیشه شما بر زندگی شما نکاتی را بیان کرده که پیشنهاد ما این است که برای دانلود این کتاب صوتی تردید نداشته باشید.

تمام روزهای گذشته‌ی زندگی شما تا این لحظه، چیزی به جز اندیشه نیست. تمام روزهای آینده زندگی شما نیز در قلمرو اندیشه ساکن است. روابط شما با هر فرد، چیزی به جز اندیشه نیست. عزم و تصمیم شما برای موفقیت، به طور دقیق همان اندیشه‌ای است که در جهت تحقق آن صرف می‌کنید. کیفیت زندگی شما نه توسط چیزهای موجود در جهان، بلکه بسته به اندیشه‌ای که انتخاب می‌کنید دنیای خویش را از طریق آن بسازید، تعیین می‌شود.فکر تنها عامل تعیین کننده اوضاع و شرایط زندگی ما است. ما از مردم و یا چیزها دلگیر نمی‌شویم بلکه با این اعتقاد که آنان می‌توانند ما را ناراحت کنند، رنجش به دل می‌گیریم. تو همان می‌شوی که در طول روز به آن می‌اندیشی. همان گونه که می‌اندیشی همان خواهی شد.

 


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان باور کنید تا ببینید از وین دایر: 

فصل اول :

فصل دوم :

فصل سوم :

فصل چهارم :

فصل پنجم :

فصل ششم :

فصل هفتم :

فصل هشتم :

فصل نهم :

 

 

کتاب باور کنید تا ببینید از وین دایر :

محور و مبنای این بحث آن است که توانایی نوع بشر بسیار فراتر از این قالب فیزیکی است و خردی بس عظیم بر او حاکم است و این وظیفه انسان است که از نیروهای نهفته در ذات و هوشی و توان بیکران خویش استفاده کند و آن را به خدمات در آورد. ما می توانیم به بخشی نامرئی وجودمان متصل شویم، به دلخواه از ذهن خود استفاده کنیم و به نیروی شگرف قدرتی فراتر پی ببریم. در واقع به مجرد اینکه حقایق شگرف روح را تشخیص دادید و تصمیم گرفتید با این اصول و قواعد هم آواز شوید خود را در سطحی تازه و کاملا متفاوت یافته، نیرویی فراگیر را در خویشتن حسی کرده و از یک هوشیاری برتر و بیداری تازه برخوردار خواهید شد. هرگاه بر تردید و تزلزل خود غلبه کنید و ذهن را فراسوی هر آنچه با چشم می بینید گسترش دهید و به استقبال ناشناخته ها و مجهول ها بروید سفر بی بازگشت خود را به سوی دگرگونی متعالی آغاز خواهید کرد، برعکس تا زمانی که به اعتقاد گذشته خود مبنی بر اینکه : (برای باور کردن هر چیز باید آن را ببینم و لمس کنم) بچسبید، از رسیدن به سطوح عالی هوشیاری محروم خواهید شد. باید دانست که احساسی خشم و نفرت و گناه و سایر هیجان های منفی، موانع و گره هایی هستند که سبب می شود فرد به حالت انقباضی درآید و از نظر ذهنی و روانی بسته شود اما با تسلط بر احساسات و هیجانهای خویش می توانید مانع قربانی شدن خود در راه افکار منفی شوید و آنگاه به طرزی فزاینده راه را به سوی ضمیر برتر خویش بگشایید و انرژی خلاق طبیعی را در خود به تحرک وادارید.

 

 

فصل دهم :

فصل یازدهم :

فصل دوازدهم :

فصل سیزدهم :

فصل چهاردهم :

فصل پانزدهم :

فصل شانزدهم :

فصل هفدهم :

فصل هجدهم :

فصل نوزدهم :

3 Comments
 • سعدی
  پاسخ
  Posted at 2:23 ب.ظ, 11/02/2018

  خیلی خوبه متشکرم

 • hamed
  پاسخ
  Posted at 9:11 ب.ظ, 17/02/2018

  سلام دستتون درد نكنه لطفا فايل صوتي نيروي اراده از وين داير رو بزاريد

 • رها
  پاسخ
  Posted at 7:12 ق.ظ, 04/08/2020

  سلام چرا دانلود خود کتاب رو نزاشتن

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website