0
 • No products in the cart.
 

کتاب صوتی و PDF چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب صوتی و PDF چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب صوتی و PDF چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب صوتی و PDF چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین

در کتاب 48 قانون قدرت رابرت گرین  به شما می‌آموزد که چگونه در تمام عرصه‌های زندگیتان  قدرتمند باشید. این کتاب پرفروش‌ترین برای کسانی است که دنبال قدرت هستند یا تمایل دارند خود را در مقابله با قدرت دیگران مجهز کنند. این اثر در سال ۱۹۹۸ منتشر شد  که پس از مدتی کوتاهی در رده آثار پرفروش در عرصه بین‌المللی قرار گرفت. رابرت گرین حدود بیست سال درباره قدرت، تحقیقات گسترده انجام داد و تمام نتایجی را که بدست آورد، در قالب چندین کتاب منتشر کرد.

گرین در تمام تحقیقات خود دنبال پاسخ این سؤال بود که چرا برخی افراد در طول تاریخ به قدرت می‌رسند و سرنوشت خود و دیگران را دگرگون می‌کنند. او در کتاب 48 قانون قدرت خلاصه‌ای از تاریخ سه هزار ساله قدرت چهره‌های تاریخی بزرگ مانند نیکولا ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های مشهور را در قالب 48 فصل بیان کرده و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است.

قدرت یک بازی اجتماعی است و برای آموختن و تسلط بر آن باید توانایی خود را در مطالعه و شناخت مردم تقویت کنید. اندیشمند و درباری بزرگ قرن هفدهم، بالتازار گراسیان در این باره می‌نویسد: «بسیاری از ما وقتمان را برای مطالعه خواص گیاهان دارویی یا خصوصیات حیوانات سپری می‌کنیم. آیا مطالعه و شناخت ویژگی‌های انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنیم و با آن‌ها می‌میریم، به این اندازه مهم نیست؟» کسی در این عرصه بازیکن ماهری می‌شود که روانشناس قابلی باشد، انگیزه‌ها را تشخیص دهید و در پس غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان ایجاد کرده‌اند، خود واقعی‌شان را ببینید. بهترین دانشی که می‌توانید برای دستیابی به قدرت داشته باشید، شناخت انگیزه‌های پنهان افراد است زیرا این شناخت، فرصت‌های خوبی برای فریب و اعمال نفوذ ایجاد می‌کند.


برای دانلود و ذخیره بر روی کامپیوتر خود برای ۴ کتاب پرطرفدار ما در صدامدیا بر روی تصویر زیر زیر کلیک نمایید:

دانلود کتاب صوتی رایگان


آدمی پیچیده‌ترین موجود است و می‌توان او را یک عمر نظاره کرد بی‌آنکه به شناخت کاملی از او دست یافت. پس بسیار مهم است که از همین حالا کسب مهارت در این زمینه را شروع کنید. قبل از هر چیز این اصل را به خاطر بسپارید: هرگز بین کسی که بررسی می‌کنید و کسی که به او اعتماد می‌کنید، تفاوتی قائل نشوید. هرگز به طور کامل به کسی اطمینان نکنید و همواره همه افراد را از جمله دوستان و کسانی که عاشقشان هستید، زیر نظر بگیرید.

باید بیاموزید همیشه مسیر غیرمستقیم دستیابی به قدرت را در پیش بگیرید. فریبکاری‌هایتان را زیر نقاب مهربانی پنهان کنید. مثل توپ بیلیارد باشید که قبل از رسیدن به هدف، چندین بار به توپ‌های دیگر و کناره‌های میز برخورد می‌کند. حرکات شما نیز باید طوری باشند که طرف مقابل نتواند آن‌ها را تشخیص دهد. در دربار امروزی تنها می‌توانید با تمرین غیرمستقیم در شرایطی که مجری اصلی بازی هستید، به پیروزی برسید و الگوی اصالت باشید.

کتاب ۴۸ قانون قدرت را نوعی کتاب راهنما در مورد هنر عملکرد غیرمستقیم بدانید. این قوانین بر اساس نوشته‌های مردان و زنانی است که بازی قدرت را بررسی کرده‌اند و بر آن تسلط یافته‌اند. محدوده زمانی این نوشته‌ها به بیش از سیصد سال پیش بازمی‌گردد و در تمدن‌های مختلفی همچون چین باستان و رنسانس ایتالیا پدید آمده است. با وجود این، تمام این حکایات، درونمایه‌هایی مشترک دارند که بر ماهیت قدرت اشاره می‌کنند و باید به طور مفصل در مورد آن‌ها صحبت کرد.

این قوانین فرضیه ساده‌ای دارد: انجام برخی کارها قدرت افراد را افزایش می‌دهد (رعایت قانون) و انجام برخی دیگر موجب کاهش قدرت یا حتی نابودی‌تان می‌شود (سرپیچی از قانون). تمامی این سرپیچی‌ها و رعایت‌ها با مثال‌هایی تاریخی توضیح داده شده‌اند. این قوانین قطعی است و تاریخ انقضا ندارد.

با خواندن این ۴۸ قانون قدرت، شناختی کلی به دست می‌آورید و اگر کمی باهوش باشید، می‌توانید آن‌ها را در موقعیت‌های مختلف به کار گیرید. هرچند شاید برخی از این قوانین با زندگی شما ارتباط مستقیمی نداشته باشد اما به مرور زمان کاربردهای ظریف آن‌ها را می‌فهمید. با مروری بر کلیات موضوع، ارزیابی بهتر نسبت به کارهای گذشته و مهار بهتر در مورد لحظه‌های آتی خواهید داشت.

بعد از مطالعه این کتاب، به تمامی قوانین فکر کنید. این کتاب به صورتی طراحی شده تا قانونی که در یک لحظه خاص برایتان مناسب‌تر است را بتوانید تشخیص دهید. به عنوان مثال، اگر با مقام ارشد خود مشکلی دارید و نمیدانید به چه علت  تلاش‌های شما را نمی‌بیند و از شما قدردانی نمی‌کند، به طور کلی به رابطه زیردست با بالادست اشاره می‌کند که چند قانون وجود دارد. پس مطمین باشید که یکی از قوانین را زیر پا گذاشته‌اید.

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین:


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان چهل و هشت قانون قدرت اثر رابرت گرین:

حجم دانلود: 10 صفحه – 795KB

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

آیا تمایل دارید ما را در راه تولید کتاب های صوتی ارزشمند و انتشار رایگان آنها حمایت مالی نمایید؟

⭐ من حمایت میکنم

10 Comments
 • علیرضا سرلک
  پاسخ
  Posted at 2:39 ب.ظ, 06/06/2024

  درود فراوان وبر تمام کسانی که در تهیه این اثر خوب زحمت کشیدن مخصوصا سرکار خانوم سحر رضایی .بعد از اینکه صدای ایشون رو شنیدم با شوق بیشتری دنبال میکنم .ارزوی موفقیت میکنم برات سحر عزیز و دوست داشتنی زنده باد خودت و تیم محبوبت 🥰🥰🥰🥰

 • زهرا
  پاسخ
  Posted at 5:34 ب.ظ, 19/02/2024

  سلام زهرا کریمی هستم. میشه Pdf کتاب رو برام ارسال کنین.

 • M hussain
  پاسخ
  Posted at 3:09 ب.ظ, 20/09/2023

  عرض سلام و احترام!
  میشه کتاب 48 قانون قدرت از رابرت گرین را ارسال نماید تشکر.

 • دیا
  پاسخ
  Posted at 9:15 ق.ظ, 04/07/2023

  عرض سلام و ادب. نحوه دانلود کتاب صوتی رو محبت بفرمایید

 • Hasan
  پاسخ
  Posted at 12:16 ق.ظ, 27/02/2023

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  لطفا طریقه دریافت کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت رو بفرمایید

 • مرضیه
  پاسخ
  Posted at 5:12 ق.ظ, 25/01/2023

  عرض ادب سپاسگذارم بابت نشر این اثر و‌همچنین تلاش های تیم شما ،سپاس بیکران بابت زحمات شما
  بنده مایل به حمایت هستم ولی امکان پرداخت اینترنتی را ندارم اگر در صورت امکان شماره حساب یا شماره کارت محبت بفرمایید عالی میشود
  مجددا تشکر و خسته نباشید میگویم

 • omran
  پاسخ
  Posted at 8:22 ق.ظ, 25/01/2022

  با سلام
  ارادتمند شما عمران هستم
  حمایت از این سایت وظیفه است، اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان مفتخر به این مهم هستند.
  لطفا در صورت امکان روش دانلود کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین را ارسال بفرمائید.

   • Md Asif Darya
    پاسخ
    Posted at 2:43 ب.ظ, 30/01/2023

    سلام محمدآصف دریا هستم، میشه لطفا کتاب ۴۸ قانون قدرت را برام ارسال کنین؟

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website