0
  • No products in the cart.
 

BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > اختراعات و نوآوری ها  > BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.
نصب پمپ های مخصوص اتومبیل های الکتریکی

BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.

نشانه های بیشتر دال بر اینکه شرکت های نفتی تصمیم دارند به رشد بازار وسایل نقلیه باتری خور کمک کنند.

BP در دو ماه آینده به دنبال تلاش یکی از غول های نفتی برای تطابق با رشد چشمگیر اتومبیل های باتری خور، به سرعت برای اتومبیل های الکتریکی مکان های شارژی در پمپ بنزین های نفتی انگلستان اضافه می کند. قسمت سرمایه گذاری شرکت نفت انگلستان مبلغ 5 میلیون دلار در Freewire Technologies شرکت نفت آمریکایی برای تولید واحدهای شارژی به اندازه یک موتور در مراکز مربوطه سرمایه گذاری کرد. این اقدام با اقدام بزرگ تر Shell رقیب انگلیسی-آلمانی BP مواجه شد که از خرید شرکت های زیرساختی اتومبیل های الکتریکی خوشحال بود و هم اکنون محل های شارژ را در پمپ بنزین هایش تاسیس کرده است. BP در حالیکه اشاره نمی کند شارژرها در چه تعداد از این مراکز ساخته می شوند، اما تصدیق کرد این پروژه در ماه های فوریه و مارچ قبل از اینکه در اروپا شروع شود، در انگلستان شروع به کار خواهد کرد. توفان ارگینبیلجیک، مدیر اجرایی BP Downstream گفت: بدون شک شارژ EV به بخش مهمی از تجارت ما تبدیل می شود، اما تقاضای مشتریان و تکنولوژی های موجود هنوز در حال رشد و افزایش هستند. شرکت نفت به واسطه شروع فعالیت در اولین هدف کربنی اش در آینده نزدیک با سرمایه گذاری جدیدش به مبلغ 200 میلیون دلار در پروژه توسعه انرژی خورشیدی، به این صنعت روی آورده است. اما امروز اولین قدم به سمت ورود به صنعت اتومبیل های الکتریکی را اعلام کرده است که انتظار می رود تا سال 2035 صد درصد رشد داشته باشد اما بر روی تقاضای نفت تاثیر چندانی نخواهد داشت. در انگلستان در حدود 130000 اتومبیل برقی و الکتریکی ترکیبی وجود دارد اما بزرگ ترین شرکت شارژ رسانی بریتانیا پیش بینی کرده است این عدد با رشدی سریع مواجه خواهد شد. شرکت Chargemaster به یکی از مخاطبانش در لندن گفت: برنامه فروش تقریباً 50000 اتومبیل برقی در سال 2017 به 70000 فروش در سال 2018 خواهد رسید که اعلام کرد این عدد یک برآورد محتاطانه است.

اتومبیل های الکتریکی چقدر حافظ محیط زیست هستند؟

زیرساخت های شارژ رسانی به سه دسته تقسیم می شوند: آهسته (کمتر از 7KW و بیشتر از 8 ساعت شارژ برای هر اتومبیل)، سریع (7-22KW و 4-3 ساعت) و بسیار سریع (50KW و بیشتر).

تام کلو مدیر استراتژی این گروه گفت: شارژرهای بسیار سریعی که BP می خواهد تعبیه کند، جزء بازار گوشه ای لندن خواهند بود. وی گفت: شارژ رسانی سریع تقاضای فراوانی دارد، گروه اندکی از افراد به شارژ بسیار سریع نیاز دارند و این موضوع که افراد در آمریکا به شارژ بسیار سریع نیاز دارند درست نیست. پس متوجه می شویم که تعداد بسیار اندکی از افراد به شارژ بسیار سریع (350KW) احتیاج دارند.

با این وجود، National Grid که شبکه انتقال الکتریسیته انگلستان را اداره می کند، گفت: در حال مذاکره با تسلا، BMW، Shell، BP و شرکت های دیگر درباره ساخت زیرساخت های شارژ رسانی بسیار بسیار سریع در پمپ بنزین های گذرگاه های تندرو است.

گرام کوپر، مدیر پروژه وسایل نقلیه الکتریکی گفت: این شرکت با در نظر گرفتن میزان ترافیک، جمعیت و تعداد جاده ها برای حصول اطمینان از اینکه همه مردم به این شارژ رسان ها دسترسی دارند، 50 مکان را مشخص کرده است. وی گفت: قرار دادن 50 محل شارژ به این معنی است که 96% از رانندگان انگلستان در هر مسیری که رانندگی کنند 50 مایل با محل شارژ رسانی فاصله خواهند داشت. به این ترتیب می توانیم میزان اعصاب خوردی را تا اندازه قابل توجهی کاهش دهیم.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: The Guardian

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website