هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > اختراعات و نوآوری ها  > BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.
نصب پمپ های مخصوص اتومبیل های الکتریکی

BP قصد دارد در پمپ بنزین های انگلستان محل هایی برای شارژ اتومبیل های الکتریکی بسازد.

نشانه های بیشتر دال بر اینکه شرکت های نفتی تصمیم دارند به رشد بازار وسایل نقلیه باتری خور کمک کنند.

BP در دو ماه آینده به دنبال تلاش یکی از غول های نفتی برای تطابق با رشد چشمگیر اتومبیل های باتری خور، به سرعت برای اتومبیل های الکتریکی مکان های شارژی در پمپ بنزین های نفتی انگلستان اضافه می کند. قسمت سرمایه گذاری شرکت نفت انگلستان مبلغ ۵ میلیون دلار در Freewire Technologies شرکت نفت آمریکایی برای تولید واحدهای شارژی به اندازه یک موتور در مراکز مربوطه سرمایه گذاری کرد. این اقدام با اقدام بزرگ تر Shell رقیب انگلیسی-آلمانی BP مواجه شد که از خرید شرکت های زیرساختی اتومبیل های الکتریکی خوشحال بود و هم اکنون محل های شارژ را در پمپ بنزین هایش تاسیس کرده است. BP در حالیکه اشاره نمی کند شارژرها در چه تعداد از این مراکز ساخته می شوند، اما تصدیق کرد این پروژه در ماه های فوریه و مارچ قبل از اینکه در اروپا شروع شود، در انگلستان شروع به کار خواهد کرد. توفان ارگینبیلجیک، مدیر اجرایی BP Downstream گفت: بدون شک شارژ EV به بخش مهمی از تجارت ما تبدیل می شود، اما تقاضای مشتریان و تکنولوژی های موجود هنوز در حال رشد و افزایش هستند. شرکت نفت به واسطه شروع فعالیت در اولین هدف کربنی اش در آینده نزدیک با سرمایه گذاری جدیدش به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار در پروژه توسعه انرژی خورشیدی، به این صنعت روی آورده است. اما امروز اولین قدم به سمت ورود به صنعت اتومبیل های الکتریکی را اعلام کرده است که انتظار می رود تا سال ۲۰۳۵ صد درصد رشد داشته باشد اما بر روی تقاضای نفت تاثیر چندانی نخواهد داشت. در انگلستان در حدود ۱۳۰۰۰۰ اتومبیل برقی و الکتریکی ترکیبی وجود دارد اما بزرگ ترین شرکت شارژ رسانی بریتانیا پیش بینی کرده است این عدد با رشدی سریع مواجه خواهد شد. شرکت Chargemaster به یکی از مخاطبانش در لندن گفت: برنامه فروش تقریباً ۵۰۰۰۰ اتومبیل برقی در سال ۲۰۱۷ به ۷۰۰۰۰ فروش در سال ۲۰۱۸ خواهد رسید که اعلام کرد این عدد یک برآورد محتاطانه است.

اتومبیل های الکتریکی چقدر حافظ محیط زیست هستند؟

زیرساخت های شارژ رسانی به سه دسته تقسیم می شوند: آهسته (کمتر از ۷KW و بیشتر از ۸ ساعت شارژ برای هر اتومبیل)، سریع (۷-۲۲KW و ۴-۳ ساعت) و بسیار سریع (۵۰KW و بیشتر).

تام کلو مدیر استراتژی این گروه گفت: شارژرهای بسیار سریعی که BP می خواهد تعبیه کند، جزء بازار گوشه ای لندن خواهند بود. وی گفت: شارژ رسانی سریع تقاضای فراوانی دارد، گروه اندکی از افراد به شارژ بسیار سریع نیاز دارند و این موضوع که افراد در آمریکا به شارژ بسیار سریع نیاز دارند درست نیست. پس متوجه می شویم که تعداد بسیار اندکی از افراد به شارژ بسیار سریع (۳۵۰KW) احتیاج دارند.

با این وجود، National Grid که شبکه انتقال الکتریسیته انگلستان را اداره می کند، گفت: در حال مذاکره با تسلا، BMW، Shell، BP و شرکت های دیگر درباره ساخت زیرساخت های شارژ رسانی بسیار بسیار سریع در پمپ بنزین های گذرگاه های تندرو است.

گرام کوپر، مدیر پروژه وسایل نقلیه الکتریکی گفت: این شرکت با در نظر گرفتن میزان ترافیک، جمعیت و تعداد جاده ها برای حصول اطمینان از اینکه همه مردم به این شارژ رسان ها دسترسی دارند، ۵۰ مکان را مشخص کرده است. وی گفت: قرار دادن ۵۰ محل شارژ به این معنی است که ۹۶% از رانندگان انگلستان در هر مسیری که رانندگی کنند ۵۰ مایل با محل شارژ رسانی فاصله خواهند داشت. به این ترتیب می توانیم میزان اعصاب خوردی را تا اندازه قابل توجهی کاهش دهیم.

تهیه شده توسط تیم R&D تدسا

منبع: The Guardian

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website