0
  • No products in the cart.
 

با چند ایده کسب و کار سودآور آشنا شوید

با چند ایده کسب و کار سودآور آشنا شوید

با چند ایده کسب و کار سودآور آشنا شوید

اگر یک کارآفرین تازه‌کار هستید و به‌دنبال فرصت‌هایی برای کسب یک پول خوب می‌گرددی این ایده‌ها را از دست ندهید. این چند ایده کسب و کار سودآور همیشه تازه هستند و مستقیما به تقاضای جامعه مرتبط هستند.در ادامه با مجله توسعه دهندگان همراه باشید.

کسب و کار سودآور

در ادامه ۱۰ بهترین ایده کسب و کار سودآور آمده است:

۱. رستوران

رستوران‌داری یکی از بهترین و سودآورترین ایده‌های کسب و کاری برای رسیدن به پول نقد است. همه به غذای سالم و خوشمزه نیاز دارند. اگر به سرو کردن غذاهای سالم و خوشمزه علاقه‌مند هستید، این ایده مختص شماست. به خوبی می‌توانید انتظار ۲۵ درصد حاشیه‌ی سود را از این کسب و کار داشته باشید. اگر سرمایه‌ی کمتری دارید می‌توانید کارتان را از فروش غذا بر روی چرخ‌دستی شروع کنید.

چرا رستوران‌داری یک ایده کسب و کار سودآور  است؟

مردم این زمانه یک سبک زندگی سرعتی و پر از اسراف و لخرجی دارند. آن‌ها حتی برای غذاپختن نیز فرصت ندارند. آن‌ها دوست دارند برای یک غذای سالم و خوشمزه پول خرج کنند. همچنین، هیچ‌وقت تقاضا برای غذا از بین نخواهد رفت، به این دلیل است که مشاغل مرتبط با غذا و خوراکی پرسود هستند و موفق‌ترین ایده‌ی کسب و کاری امروز به حساب می‌آیند.

۲. کترینگ

دومین ایده‌ی سودآور کسب و کاری نیز از صنعت غذا است، بله درست حدس زدید کترینگ! شما می‌توانید کترینگ خودتان را راه بیاندازید. برای شروع یک کترینگ به سرمایه‌ی خیلی کمی نیاز دارید. با این‌حال، برای شروع این کسب و کار به یک تیم خوب، شامل یک آشپز، احتیاج است. حاشیه‌ی سود ۳۰ درصدی برای این کسب و کار مورد انتظار است.

چرا کترینگ یک ایده کسب و کار سودآور  است؟

خواه یک مراسم عروسی باشد یا تولد یا هر نوع مراسم دیگر، سرو غذا یک ضرورت محسوب می‌شود. میزبان باید با یک غذای خوب از اقوام و دوستان پذیرایی کند. هیچ آدمی پول و وقت خودش را صرف غذاپختن نمی‌کند، آن‌ها از یک خدمات کترنیگ خوب بهره می‌گیرند و برای آن پول خرج می‌کند. این اولین دلیل موفقیت‌آمیز و  سودآور بودن تأسیس یک کترینگ است.

۳. فروشگاه اسنک‌های آماده‌ی صبحانه

افتتاح یک فروشگاه ’اسنک‌های آماده‌ی صبحانه‘ درواقع یک ایده‌ی کسب و کاری بسیار سودآور است. شما می‌توانید با یک سرمایه‌ی بسیار کم این کسب و کار را راه‌اندازی کنید. شما می‌توانید سود ۲۰-۲۵ درصدی از این کسب و کار انتظار داشته‌باشید.

چرا فروشگاه ’اسنک‌های آماده‌ی صبحانه‘ یک ایده کسب و کار سودآور  است؟

امروزه ۴۰ درصد از بانوان شاغل هستند و برای آماده کردن صبحانه در منزل فرصت کافی ندارند. آن‌ها حاضرند برای اسنک‌های آماده‌ی صبحانه پول خرج کنند. به همین دلیل است که این ایده‌ی کسب و کاری، موفق و سودآور است.

۴. معاملات املاک

امروزه بخش املاک و مستغلات از رونق چندانی برخوردار نیست ولی قطعا با پروژه‌های و زیرساخت‌های جدید به رونق قابل توجهی دست پیدا خواهد کرد. اگر می‌خواهید با سرمایه‌ی کم به کسب و کار بپردازید، ‌این ایده برای شما عالی است. در این کسب و کار شما برای هر معامله، تنها یک درصد کمیسیون دریافت می‌کنید، با این‌حال، اگر یک پروژه‌ی با ارزش بالا را معامله کنید، این حاشیه‌ی سود بسیار بالا خواهد بود.

چرا تأسیس یک دفتر معاملات املاک یک ایده کسب و کار سودآور  است؟

لزوم وجود یک سرپناه برای زندگی، هیچگاه از بین نمی‌رود. این امر برای انسان یک ضرورت به حساب می‌آید. همین یک توجیه به تنهایی می‌تواند دلیل خوبی بری موفق و سودآور بودن این ایده‌ی کسب و کاری باشد.

۵. سالن بازی یا سرگرمی

سالن بازی یک ایده‌ی کسب و کاری سودآور است. برای این کار به سرمایه‌ی اندکی نیاز دارید. زمانی‌که از نقطه‌ی سود سربه‌سری عبور کنید می‌توانید انتظار یک حاشیه‌ی سود ۲۰-۲۵ درصدی داشته‌باشید.

در مورد این ایده، موقعیت مکانی تأسیس این سالن مهم است. شما برای عملی کردن این ایده به یک مکان شیک یا یک مرکز خرید نیاز دارید. چنان‌چه تمایل دارید که سرمایه‌ی بیشتری برای این‌کار اختصاص دهید می‌توانید سالن بازی‌های تم‌دار افتتاح کنید، مانند بازی و سرگرمی بولینگSVM  و فانکی مانکی.

چرا تأسیس یک سالن بازی یا سرگرمی یک ایده کسب و کار سودآور است؟

زندگی‌های امروزی سرشار از استرس است و آدم‌ها برا یرها شدن از این استرس به دنبال گزینه‌های سرگرمی می‌گردند. آن‌ها آماده‌اند پول زیادی را برای سرگرم شدن‌شان خرج کنند. همین مورد است که باعث سودآور شدن این ایده می‌شود.

۶. گروه‌های آموزشی یا حرفه‌ای

تحصیل همیشه موضوعی نو محسوب می‌شود. می‌توانید کلاس آموزشی یا گروه‌های مهارتی تشکیل دهید. فقط باید در موضوعی که می‌خواهید کارتان را شروع کنید دانش خاصی داشته‌باشید. در این ایده‌ی کسب و کار حاشیه‌ی سود ۵۰ درصدی برای شما متصور است.

می‌توانید کلاس‌های تخصصی مانند آیتلس، آموزش زبان خارجی یا کلاس‌های مبتنی بر سرگرمی برگزار کنید.

چرا برگزاری کلاس‌های آموزشی یا حرفه‌ای یک ایده کسب و کار سودآور است؟

هر آدمی دوست دارد مهارتش را ارتقا دهد. آن‌ها مایل هستند برای رسیدن به این مقصود پول زیادی خرج کنند. همین مسئله است که باعث سودآور شدن این ایده‌ی کسب و کار می‌شود.

۷. فروش و تعمیر موبایل

شما می‌توانید از رشد روزافزون استفاده از گوشی‌های هوشمند به نفع خودتان بهره بگیرید و یک فروشگاه فروش و تعمیر موبایل افتتاح کنید. لازم است که در این کار سرمایه‌گذاری کنید و حاشیه‌ی سود ۵-۱۰ درصدی برای شما متصور است.

چرا تأسیس فروشگاه فروش و تعمیر موبایل یک ایده کسب و کار سودآور است؟

امروزه تلفن‌های همراه به وفور در دسترس مردم هستند. نگهداری از یک گوشی با ارزش و تعویض مکرر گوشی‌های هوشمند نشانه‌ی شأن و منزلت است. مردم حاضرند برای جدیدترین گوشی‌های موجود در بازار پول زیادی خرج کنند و همین موضوع باعث سودآور بودن این ایده است.

۸. کاریابی

شما می توانید مؤسسه‌ی کاریابی خودتان را تأسیس کنید و در پیداکردن یک شغل به دیگران کمک کنید. افتتاح یک مؤسسه‌ی کاریابی به سرمایه‌ی اندکی نیاز دارد. حاشیه‌ی سود ۳۰-۴۰ درصدی از این کسب و کار انتظار می‌رود.

چرا تأسیس یک مؤسسه‌ی کاریابی یک ایده کسب و کار سودآور است؟

هر آدمی به دنبال یک شغل جدید یا یک شغل جانبی می‌گردد. این کسب و کار همیشه پابرجا است و دوام دارد. کارجویان حاضرند برای پیداکردن یک شغل خوب، هزینه‌ی بالاتری پرداخت کنند یا تمام حقوق ماه اول خودشان را به این امر اختصاص دهند. همین مورد است که باعث سودآور بودن این کسب و کار است.

۹. باشگاه ورزشی

تأسیس یک باشگاه ورزشی ایده‌یسودآور بعدی است. برای افتتاح یک باشگاه ورزشی به سرمایه نیاز دارید. محلیت برای موفقیت یک باشگاه از اهمیت بسزایی برخوردار است.پس از گذر از مرحله‌ی سود سربه‌سری می توانید حاشیه‌ی سود ۲۰-۳۰ درصدی را انتظار داشته‌باشید.

چرا تأسیس یک باشگاه ورزشی یک ایده کسب و کار سودآور است؟

امروزه مردم حواس‌شان به سلامتی‌شان هست. آن ها می‌دانند که سلامتی تا چه‌اندازه ارزشمند است؛ از این‌رو برای حفظ سلامتی‌شان حاضرند پول خرج کنند. از نظر خیلی آدم‌ها رفتن به باشگاه نشان‌دهنده‌ی طبقه‌ی اجتماعی و جایگاه فردی است و این باور باعث سودآور و موفق بودن این ایده‌ی کسب و کاری می‌شود.

۱۰. آژانس تبلیغاتی

یک شرکت تبلیغاتی خوب مثل یک معدن طلا است و می‌توانید حاشیه‌ی سود قابل توجهی از آن کسب کنید. شما می توانید با تولید و فروش آگهی‌های تبلیغاتی برای شرکت‌ها پول به‌دست بیاورید. تبلیغات شکل‌های مختلفی دارد و هم به صورت آنلاین (برخط) صورت می گیرد و هم آفلاین (غیربخط). برای تأسیس یک آژانس تبلیغاتی باید به سختی کار کنید.

چرا تأسیس یک آژانس تبلیغاتی یک ایده کسب و کار سودآور است؟

تبلیغات مناسب نقش حیاتی در افزایش فروش یک محصول ایفا می‌کند. این کار به کسب و کارها کمک می‌کند تا یک محصول جدید راه‌اندازی کنند و محصولات‌شان را معرفی کنند.

سخنی با شما

تمام ایده‌های فوق موفق‌ترین و سودآورترین ایده‌های کسب و کاری هستد. با این‌حال، حتما به یاد داشته باشید که موفقیت این ایده‌ها به سعی و تلاش خودتان بستگی دارد.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website