هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

کتاب صوتی و PDF از دولت عشق – کاترین پاندر

کتاب صوتی و PDF از دولت عشق – کاترین پاندر

کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی PDF از دولت عشق – کاترین پاندر

ارائه از استدیو تِدْسا (هلدینگ توسعه دهندگان) ضبط و میکس در واحد انتشارات دیجیتال شرکت با همکاری کامپیوتر پانته آ فروش این کتاب صوتی یا کپی برداری و بازنشر از این اثر پیگرد قانونی دارد فقط جهت یادگیری و استفاده شخصی استفاده نمایید.

 

کتاب از دولت عشق از کاترین پاندر در قالب کتاب صوتی و PDF ارائه شده از مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه آموزش ، ایزو ، طراحی وب سایت ، که با کیفیت بسیار عالی تهیه و در اختیار شما قرار داده شده است.

 دولت عشق تا کنون بارها تجدید چاپ شده و بالغ بر ۳۰ چاپ از آن در مدت کوتاهی به فروش رفته اما هنوز هم به عنوان یک کتاب روانشناسی خواندنی بین مردم محبوبیت دارد.

 

شاید تصور من و شما از عشق همان چیزی باشد که پولس رسول توصیف کرده است. می توانیم در محبت شخصی و غیر شخصی این خصایص را از خود نشان دهیم. در عشق و محبت شخصی می توان نسبت به افراد خانواده و خویشاوندان مهربانی و نرمش و ادب و عاطفه و تایید و تحسین و ملاحظه و ایثار نشان داد. عشق و محبت غیر شخصی یعنی توانائی کنار آمدن با مردم بدون دلبستگی شخصی و وابستگی عاطفی. برای آفرینش آگاهی و پرورش محبت غیر شخصی و نیکخواهی نسبت به همکاران و آشنایان و همه کسانی که با آنها سرو کار داریم تکرار عبارت زیر بسیار موثر و سودمند است: من بدون هیچ گونه وابستگی، همه مردم را دوست دارم و همه مردم نیز بدون هیچ گونه وابستگی مرا دوست دارند.

 

راه کامیابی خود را دوست بدارید:

مورد خاصی که در این قسمت عنوان می شود علاقه‌ای است که فرد باید نسبت به راههای کامیابی خود داشته باشد. و در کنار آن می گوید: صحبت درباره پلیدی باعث بروز پلیدی می شود. هرچه بیشتر به شر توجه کنید، بر شر می افزایید.

چیزی که می توان در این بحث مثبت در نظر گرفت این است که پاندر درست گفته که هرچه در مورد چیزهای پلید فکر شود، فرد بیشتر به آن سمت کشیده می شود یعنی برعکس آن با محبت، انسانها بر یکدیگر اثرات مثبتی برجای می گذارند و به نوعی محبت، محبت می آورد. و کلمات تأکیدی که در این بخش برای ایجاد عشق و محبت عنوان شده است، از نظر شخصی من خیلی مفید است چرا که تأثیر رضایت بخش آن را تجربه کرده‌ام و در این فصل مواردی را که برای نمونه عنوان کرده است قانع کننده است.

 

قدرت شفابخش عشق:

در این فصل پاندر خواننده را دعوت می کند به گرفتن روزه. روزه‌ای با پرهیز از خاطرات منفی گذشته و کینه‌ها و بخل و رشک و نفرت و انزجار و انتقاد و احساس بی عدالتی و آزار. و برای روزه و پرهیز از گرایشهای منفی دو راه پالایش و بخشایش را مؤثر می داند و علاوه بر آن معتقد است برای رهایی باید از وابستگی ها، حتی وابستگی عاطفی دست کشید و….

 

کتاب پیش رو دارای ۷ بخش است:

  • «معجزه عشق،
  • راه کامیابی خود را دوست بدارید
  • قدرت رستاخیز بخش عشق
  • شیوه ویژه عشق۱
  • شیوه ویژه عشق۲
  • از دولت عشق

همچنین کاترین پاندر نامه های آموزنده و جالبی را که دریافت کرده را به متن کتاب افزوده است. آنطور که پشت جلد این کتاب نوشته، خانم پاندر به عنوان «پیشگام شیوه تفکر مثبت» شناخته شده و در این کتاب به معجزاتی که تحت تاثیر عشق الهی به وقوع پیوسته اند و زندگی را متحول و سعادتمند ساخته اند، اشاره می کند.


دانلود رایگان پادکست

پادکست رایگان از دولت عشق – کاترین پاندر:

فصل اول:

 

فصل دوم:

 

فصل سوم:

 

فصل چهارم:

 

فصل پنجم:

 

فصل ششم:

 


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان از دولت عشق – کاترین پاندر:

 

حجم دانلود: ۱۰۴ صفحه – ۳.۰۷Mb

پسوند فایل:  PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت